bugün

Yobazdır.
akıllı kadındır.
domuz gribiyle mücadelede kendi payına düşeni yapıyordur.
kadın değil, bayan diyerek noktayı koyalım.
Var böyleleri sahiden. Her gece kocasının kıllı daşşağına saksoya yatmaktan gocunmazken sizin nazikce uzattığınız elinizi sıkmayı allaha şirk koşmak gibi görürler.
avucunun içinde bişi vardır zaar.
Ellerinden utanan yazık denilesi kadıncağızdır. Baksalar derler ki ıy bu ne pis el git burdan. Yorgan katlamaktan buruş buruş olmuş çilekeş bir elmiş halbüki, bilmezler. O da utanır yanakları al al olur ellerini pantolonunun cebine koyar. O yüzden saygısız zannedilir toplumlarda.
Hastalikli pislik akan zihniyetini bana bulastirmamak icin yapmış olmali baska bir neden aklima gelmiyor.
kafa tokuşturan kızdan iyidir.
iffetli kadındır.
kadının kendi tercihidir.
sadece çarşaflı, kapalı, muhafazakar kadınlarca yapılmayandır.

o yüzden bırakın önce kadın elini uzatsın.
sonra vay efendim uzattım havada kaldı.

evet elini tutmakla hamile kalmayacak, namusu kirlenmeyecek, hiçbir şey olmayacak.
ancak mecbur mu?

bir kere. başı açık bir kıza arkadaşım elini uzattı. evet el tutmakla bir şey olmuyor ama kız uzatmadı. kıza diyor ki yobaz mısın? benim canım sıkıldı, kızı varın düşünün.
sana ne lale, mecbur mu? ki yalnız kalınca verdim odunu, neyse. kız ısrarı üzerine benimle tokalaştı, onu yine es geçti. benle hala samimiyken, ona selam dahi vermez.
Kadınların tokalaşması bizim kültürümüzde yok.
Henüz karşılaşmadığım kadın tipi. Valla benden önce uzatıyorlar. Temiz hissi yaratmıyorsaniz kadıblarda, uzatmazlar tabi.
dindar kafası yaşayan kadındır. islam dininde her şey yasak.
Tokalaşmak zorunda olmadığını bilen kadındır. Baş örtülü, örtüsüz farketmez.

el sıkışma teklifini kadın yapar. kadın elini uzatırsa, hafifçe sıkınız. yoksa kendi elinizi uzatmayınız.

Adab-ı muaşeret biraz yaa!
Hemcinslerimle bile zorunda olmadıkça el sıkışmam bi de erkeklerle mi el sıkışacağız ya siz elinizi bile yıkamıyorsunuzdur.
yobaz kadındır. direk itlaf edilmelidir.