bugün

Bir sorudur. Herkese göre değişecek sorudur. Evet.
Gemidir. Evet.
Olmasaydı adına başlık açılır mıydı diye cevap verilen sorudur.

Ama konu bu olunca tartışılır.
Adam gibi adamdır. Güldürür, eğlendirir. Evet.
Adamın olmadığı yerde adamdır.
Gemidir. Gemiler ingilizcede "she" olarak geçiyor. Bilemedim.
Böyle salak soruyu kim sorar diye geldi, nicki de sikimsonik çıktı. Gemiden adam mı olur, teallaam!
sen hayırdır bro.

ortada mı bıraktı yoksa.
Adam ın son iki harfidir.
Şaka şaka. iyidir.
Adamın hası. Denizin dibidir.
ona gemi diyorlar ama aslında transatlantiktir.
Adamın dibidir.
popi olayım diye popilerin üstünden yükselmeye çabalayan yeni nesiller türedi şimdi de. adam mıdır insan mıdır böyle bir şeyi kamuoyuna mı sunuyorsunuz, nedir bu? tanımadığınız birine değer vermiyormuş gibi görünüp kendini gösterebilmek için ona muhtaç olmak gibi. kendini gösteremeyince insanların kişiliklerine saldıran bir insanın zavallığını seziyorum. nasıl adamlık sınırları var bu başlığı açanın kafasında, onu bize açarsa değerlendirebiliriz. obsesif hareketleriyle dikkat çeken insanlar için de fazla düşünülmemesi gereken bir sorudur. değerlendirme ölçütlerinin ne kadar yanlış olduğunu görebiliyorum. zira halihazırda bir insanı bir de adamlıkla sınırlayabilmek nasıl küçük bir dünyanın ürünüdür, tahmin edebiliyoruz. sen kendini adam olabilme mertebesine ulaştırmaya çalışmaya devam et bakalım, insanlara saldırarak olunuyorsa çok rahatmış o sınırlar bizi de çağır bir ara.
Zamanı gelmiş zengin kesimin özel yolculuğunun başlangıcıdır. Kurtulan, kurtulamayan artık geçmiş gitmiş.
tüplüdür.
1500 kişiyi öldüren bir canidir,idam edilmelidir efendim.
Adam olup olmadığını söylemek bana düşmez ama çıkardığı o ses... Anlayamassınız.
Hindidir. *
Madam diyorlar. Tüp mü top mu ne öyle bir şey diyorlar. Diyorlar da diyorlar bence çok aç,zira saçmalıyor.
(bkz: why not)
Gemidir gemi.
adamdır.
kafa kağıdını görmedim ki bileyim.
Hindiymis evet.
bu konuda derin tartışmalar çıktığına göre derin kuşkular vardır.
adam olsa adam mıdır diye sorulmasına gerek yoktur.