bugün

hakkında entry girilmediğini görünce çok şaşırdığım,dünyadan bihaber,marka düşkünü,gereksiz insanlar.
bu lüzumsuz insanlar topluluğunda bi tane çirkin kız göremedim ya ona yanarım.Ama tanrı beyin vermeyerek dengelemiş zaten olayı (bkz: bağdat caddesi)
gerçektende bunlara biraz uzaktan baktığımda caponlar insan klonlama işini çözdü sanmıştım.daha sonra öle olmadığını anlayınca "peki hangi insan hayatını bu mantıkla geçirmek ister" demiştim.
Toplumda renk olması açısından gereksiz olmayan insanlar.
nefes alarak otlara ağaçlara gereksiz yere fotosentez yaptırıp onları yorarak haklarına giren homo saphien ile barby bebek arası geçiş formu insanı..
kimsenin kabullenmediği, kötülediği bir tanımlama olsa da bir çok kişinin dış görünüş itibari ile içinde yer aldığını düşündüğüm toplumsal sınıf.

ayrıca kötüleyenlerin elinde imkanı olsa tikinin babası olacağını düşünmüyor değilim.
tikiyi tikky diye yazarlar muhtemelen.
güzel giyinen, güzel sacları olan, makyajları yerinde kişilerden olusan cogu kişi tarafından kıskanılan grup. bence asıl igrenilmesi gereken tikiler degil tiki özentileridir.
burada iğrenilen nokta bu insanların giyimi-bakımı değil, topluma bu gözle bakmaları ve kendi gibi olma imkanı olmayanları aşağılayıcı tavırlarıdır.
tiki diye tabir edilenlere karsı hakaret dolu yazılar yazanlar, kesinlikle kıskanma duygusuna kapılmış insanlar toplulugu... hic bir sekilde insanların iyi giyimine yada dısarıda iyi yerlerde gezmelerine kotu bir neden yazılamaz. isyan edilesi durumdur.
uçlu kalem markası. neye hüzmet etmek için o ismi vermişler anlamadım.
onlar bizi konuşuyor mı ki biz onları konuşalım dedirten insan ırkı
bağdat caddesi'nde metrekareye 23 adet düşen insan guruhu.
görmek için (bkz: bagdat caddesi)
(bkz: oha falan olunmaz oha falan doğulur)
(bkz: embesil genclik turkcesi)
hacııııı, sen ne diyosun yaa, kafa iyi heralde..acayip disconnect olmuşsun ortamlardan yaa..ben biraz angry yaptım bugün çünkü frappeeeee mi içemedim taaaammm mııııı?inannnmıyorummmmmmm ve iğrançççsınnn vb şekilde hayata isyan eden modellerinini de görüldüğü zavallı topluluk...onları da aramıza alalım.

Bu arada ne vahimdir ki bu şahıslara ait konuşma tarzını yazarken hiç zorlanmadım. Yoksa yoksa ben de mi onlardan biriyim, derrrmişimmmm ....oldu şekersss öptümss byes hatta..
rotring'in bir çeşidi. Şimdi hatırlıyamadığım bir sebepten satıştan kaldırılmışlardı ve az bulunuyorlardı zamanında. Tikilerde isimlerini burdan almışlardır bundan yaklaşık 8-9 sene evvel.
kelimeyi şahan gökbakar bulmuştur.
beyazıt öztürk ün bir zamanlar taklidini yaptığı tiplerdi.aklımda kalan bi tanesi:
-alo efendim ağbi biz caddedeyiz kopuoruz ya ortam süper manyak ya.efendim yanımda kim mi var abi biz ıtırcan kıtırcan beraberiz.sen kimkimsiniz?ha?harc onun abiğisi garc onun abiğsi gurc oo manyak desene abi biz kopuoruz ya abi hade ben kapattım gömdüm hade bayy hade döncem ben sana bayy *
bir basmalı kalem markası.
sempatik baslıkların ana malzemesi.
tüm parasını marka giysilere veren (bu giysilerin orjinal olması gerekmiyor yeter ki marka olsun ve o marka üstünde görünsün ( (bkz: cakma)), göşteriş meraklısı eskişehir'de fazlasıyla olan, boş beleş yurdum genci.
berkut'un albümle aynı adı taşıyan son parçası.

sana bakmaz dediler
senle olmaz dediler
akmerkezdeydiler
onlar güzel giydiler
oha felan idiler

üstü başı güzel kıyafet
gözündeki zerafet
onlar akmerkezli tikiler

anne motoorrr
baba öküüzzz
kızımız tiki oldu
üzgünüz üüzgüünüüz...

-şiir-
anne motor!
baba öküz!
kızımız tiki, tiki, tiki oldu! üzgünüz
nirde hata yapmıştık biz?
ve nerde kesişmişti yollar?
belkide, belkide, belkide
tek doğru, çocuk olmamak...
toplumdan dışlanan yeni uzaylı neslidir.nitekim uzaylıda olsa insan insandır.bu yüzden onları kazanmalı ve onlara şefkatle yaklaşmalıyız.onları topluma tekrar kazandıracak tek şey sevgidir