bugün

bir league of legends herosu.
tf sırasında kaybeteceğiniz durumda onunla beraber geri çekilebilirsiniz. o fener yok mu o fener.
Muhteşem destek şampiyonu.
adc kasarsanız statikle başlayin. pasifi statik ile birlesince inanılmaz hasar vermekte. lakin bir taşıyıcı mı kesinlikle değil. tam bir destek herosu olarak tasarlanmış. el feneri kullanabilen taşıyıcılar için muazzam. leonadan sonra en sevdiğim ve oynadığım destek şampiyon.
Sağlam support.
deli sub.tur.
oynanması en zor support herosudur.
yanimda en sevdigim en op suppport'dır.
şerefsiz bir sup herosudur. adc oynandığı görülmüştür. yakalarsa ultisiyle sizi hapseder , tek vuruşla ultilerin çoğunu fail eder. range i yüksektir.
Freelerdedir kendisi. birçok ezik bilmediği halde free olduğu için almaktadır bu heroyu. olan adc lere oluyor.
kolay hero eziklerin oynayacağı op türden master yi, kısacası thresh oynayan insan eziktir.
tristana ile iyi giden hero champ. neyse artık.

gang için arkadan dolanan çakal lee sin önce q ile tutulur, yanına gidip ulti açılır. önce ön duvara e ile vurdurulup ardından tristana ile arka duvara çarptırılır. lee sin ölmüştür.

oyunu bıraktım kahkaha atmaya başladım lan. acıdım adama.
başka bir çekme ananı bacını şampiyonudur. oyunu çok iyi çevirebilir.
benim zincir meleğim olan hero.

oynarken adamı mest eder istersen tank çık istersen atack ağırlıklı her adam çekişin ve ultisi ile evde hayvan gibi böğürüyorum.

en az 2 kişi varsa ulti atılır efendim bazı andavallar tek kişiye ulti atıyor. tf başlatmak için önce yere fener atılır sonrasında itina ile q atılıp çekmeden tekrardan q aktif hale getirilir tabi sonrasında hemen ulti atılır takım arkadaşlarınızdan birisi fener yardımı ile yanınıza gelir 2 kişi avucunuzda kalır. hemen sonrasında e atılır duvara çarpıtılır sonrasında onlar ölüdür efendim kesin.

seviyorum seni sanal aşkım, zincirini fenerini seviyorum.

yazar notu: allah belanı versin lee sin.
Cooldown tank sampiyonudur. Qsunun cooldown i 3snyeye kadar dusebilmektedir. (rakibi tutturdugunuz zaman. )
Dagin sureti(en son hali)
Kesif tasi.
Ruh gomlegi.
Zeke sancagi(veya tanky bir item donmus yurek)
Randuin aalameti
Ayakkabi olarak gezgin cizmesi.
Not:ruhlarin hepsini toplayin. Gerektiginde fener kullanin.
mobil özelliğe sahip popileritesi yüksek destek şampiyonudur. yetenek atışlarınızın ne kadar iyi olduğunu ölçebilirsiniz.
attığı fenerin işlevini bilmeyen noob adcler.
statik ebediyle fena bir şey oluyor. zaten e nin pasifini okuyun. kırmızıdayken çakınca... uf uf. riven e iki attım. yerinde olmak istemezdim fena. tris e nerdeyse tek atıyordum.

Edit: tek bile atılırdı kalkan açmasa.
an itibariyle şampiyonlar şampiyonu kostümü mağazadadır.
bir blitzcrank değildir.

tavsiye ve inceden taşak geçme üzerine edit: ismi karmaşık kardeşim napayım. üzerime gelmeyin artık amk banlıyolar zaten ahir ömrümde bir kere bile derecelide alamadım
güçlü ve her ihtiyaca karşılık veren.
en çok tercih edilen support karakter.
leona ve Blitzcrank'in counteri.
oynamasını bilmeyenin hiç bulaşmaması gereken şampiyondur. illa ki support oynayacağım diyorsanız ve treshi de bilmiyorsanız sona falan alın ama treshe bulaşmayın.
bi ara çok cs tireş e kutu mutu açtık ama bugün alınca o kadar bi numarası yokmuş gibi geldi. ama dursun yine.
Dün oynadığım meleğim..
Şampiyonlar şampiyonu kostümü ile oynamak ayrı bir zevk kurban olurum ben buna. Tek rakibi annie oda nuke attığı heronun ölmesinden kaynaklanıyor. Q yu kaçırınca çıkardığı oweoeee sesi beni benden alıyor. Oys.
counteri annie ve morgana olan sup herosu. karşıda normal seviyede oynayan morgana bile olsa çok farkediyor. ayrıca alistar da counterliyor.