bugün

a little death ile tanıdığım bilgi almak için sözlüğe baktığımda hakkında entry girilmeyişi beni oldukça şaşırtmış bir müzik grubu. severek dinliyoruz efenim.
http://www.youtube.com/watch?v=LVqGRJLEj28
gelecek vaadeden bugün keşfettiğim amerikan alternatif rock grubu. a little death şiddetle tavsiye edilir.

edit: ve let it go.
'' afraid '' şarkısı ile insanı sürükleyen ; underrated 1 gruptur.
A little death, let it go ve tabi ki sweater weather.. Yok ya özellikle sweater weather şarkısıyla beni kendine bağlayan müzik grubu.
sweater weather ve staying up şarkılarıyla beni büyüleyen grup. aslında her şarkısı bana mükemmel geliyor. dinlenmesi ama biraz da sır kalması gereken bir grup.
Tek kelimeyle "mikemmel".
Let it go şarkısını henüz keşfettiğim güzel grup. Takılınca günlerce dinlenebilecek bir çok şarkıları mevcut.
akustik performansları kesinlikle dinlenilesi, tarzlarıyla hayran bırakan grup.
tavırlarını yediklerim. canlı olarak dinlemeden ölmek istemem.

aç izle.
Albümlerini bulmak için yaklaşık 6 d&r dolaştığım grup. a little death, afraid ve flawless şarkıları kesinlikle dinlenmeli.
say my name/cry me a river coverını ve baby came home today şarkısını kesinlikle önerdiğim grup. "cool"dur çokca ve insanı alıp götürür. youtube'da swawefm kanalında baya şarkıları var, yardırın arkadaşlar.
çok garip bir havası var
sweater weather.
flawless ve honest şarkıları çok güzeldir ve say my name i de çok güzel yorumlamışlar eskiden bilinmiyordu ama son zamanlarda tanınmaya başladı baya üzücü.
"Sweater weather" sarkisi disinda pek bilinmeyen ama zannimca kaliteli guzel gruplardandir. "Say my name" sarkisi hunharca onerilir.
şey ııı bu grup bana çok itici geliyordu
sonra ben tvd izliyodum bi sahnede afraid çaldı. dedim haydaa bu ne baba?
süper gruptur. inanılmaz iyidir şarkıları gerçi son albümünü bilmiyorum. flawless falan yıkılıyo. 3 yıl oldu sanırım.
Hunharca dinleyip bilmediğim şarkısını bırakmadığım, her şarkısından etkilenip her yerde açtığım , bir yıldır dinlediğim halde hala sıkılmadığım ve böyle devam edeceğine inandığım alternatif rock gurubu. Solisti Jesse Rutherford ve hayat hikayesine bir bakın derim. Çok dram içermese de , insan dinlediği şarkının neye veya kime ithafen yazıldığını bilmeli bence.
Hani o cıvıyana kadar dinlediğiniz fakat hiç bıkmadığınız şarkılar varya onlara sahip gruptur.
Favori şarkıları:
A little death.
Let it go.
Female robbery.
Afraid.
Sweather weather.
Leaving tonight.
Honest.
Kısaca hepsidir.
everybody's watching me parçalarıyla keşfettim gayet güzel müzikleri varmış.

https://www.youtube.com/watch?v=D7FeTsK3Vr4
Tüm şarkılarını sevdiğim grup,defalarca dinlemeye rağmen insan bıkmıyor ve en güzellerinden biri "let it go"
Album yap artik. Indie mi deniyor bu tarza gram anlamiyorum o islerden ama cok guzel bir grup.
Bu grubu dinleyenler kendini özel hissetmekte özgürdür . *swh.
he yarram özelsin he.
Bu grubu dinleyen kızlar yeşillendirirsin . Tanışalım bence .
Dinlemeyen kızlar da yeşillendirsin.
Çok sevdiğim bir grup, nickimden de anlasılıyor zaten swh uzun zaman sonra tekrar dinledim ve aşırı özlemişim, keşfedeli 3 yil olmasina ragmen keske daha erken keşfetseydim dedigim bir grup.
An itibariyle yeni nickim. Artik bkz yapan yazarlarin entrylerinde dogru sekilde nickimi gorecegim. Yehuu.
güncel Önemli Başlıklar