bugün

sanırım ana hikayeyi bitirdiğim oyun.

ee kısaymış ana hikaye.
Serinin son singleplayer oyunudur. Düz halini bitirdikten sonra ek paketleride oynamanız tavsiye edilir. Oyuna Dawnguard, Hearthfire ve Dragonborn olmak üzere toplamda 3 ek paket çıkarılmıştır. Hikayesini anlayarak oynarsanız gayet keyifli hiç bitmesini istemeyeceğiniz bir serüvene dönüşür sanki ordaymış gibi keyif almanızı sağlar. Open world bir oyun olduğu için ülkeler arasında veye başka ortamlarda serbestçe gezebilir haritayı kafanıza estiğince keşfedebilirsiniz. Bende ayrı bir yeri olan kült oyunlardan biridir 2 yıl önce bitirmeme rağmen nostaji olması açısından gene olsa oynarım. Multiplayer hali (eso) 2014 yılında yayınlanmaya başlamıştır. Hani eso hakkında yorum yapmak yalnış olur oynamadım çünkü ama ben skyrim'in eski halindeki gibi singleplayer kalması gerektiğini düşünenlerdenim. Online oyun oynamak buna zaman ayırmak herkesin yapabileceği bir şey değildir. Oyun bir taraftanda singleplayer serisine devam etmelidir.
ejderhaları çerez gibi indirirken kıçı kırık bir draugr overlord'un adamın götünden kan alabileceği oyun.
başlarda çok saran ama görevler arttıkça ister istemez sıktıran oyundur haritanın büyüklüğü ışınlanma yapamadığında 30 dakika başından ucuna gitmeler ama herşeye rağmen efsaneleşmiş bir oyundur.
Artık 42 level %100 ağır zırh ve çift el silahla tam bir ölüm makinesi olduğum oyun. ne orakçı çıyan işliyor ne meftun lordu 2 balyoz darbesiyle indiriyorum ne varsa. Yeni başlayanlara tavsiyem kurt adamlığı bırakmasınlar üşüme hastalık vb. Birsürü saçmalıklardan otomatikman kurtuluyorsunuz. Vampir olmanızıda tavsiye etmem kuvvet harici sıkıntı çıkarıyor hep.
alduini öldürdükten sonra kendimi boş gezen gibi hissettiğim oyun.
görev yeri ararken sinir krizleri geçirdiğim oyun.
güzel olduğu kadar garip özellikleri de olan oyun. ejderdoğanım diyorum, ejderhaları kesiyorum diyorum götü boklu muhafızın teki bana emir vererek konuşuyor. Ejderdoğanım lan ben!1!
Dunyanin gelmis gecmis en iyi oyunudur.
(bkz: fus ro dah)
az adam uçurmadık bu şekilde.
hayatımda en sevdiğim 5 oyunun içerisinde yer alır.

o kadar oynadım, o kadar güçlendim ama bir zindan bölümü vardı, oyundaki hata sebebiyle orada takılıp kalmıştım.

şimdi daha net hatırladım, esbern denen piç kapıyı açmamıştı bana.
bir oyundan daha fazlasıdır, yaşamadan bilemessiniz.
bugün oynamaya başlamayı düşündüğüm oyun.
Son günlerde eski günleri anmak için indirdiğim ve gene saran oyun. FUS-RO-DAH!
görsel
Map cok buyuktur. Gorevler zordur. Karli tepelerde dolasir durursunuz. Ozledigim oyunum ama oynayamiyorum.
şaaka maka kız arakdaşlarım bu oyunu çok seviyordu.
elime almış değilim sadece zamanım yok bir gün oynayıp, bitireceğim.
bir gün oynayıp bitirilecek bir oyun değildir.

zira bitirilebilecek bir oyun değildir.
yan görevleri %100 bitirip * 15 adet daedra itemini de toplayıp en son görev kalmayınca istemeye istemeye ana görevi yaptığım ve yine istemeden bitirdiğim oyundur.

hemen indirin türkçe yamasında da harika bir emek vardır.

bu oyunun sizi nasıl bağladığını çözemeden bağlanıyorsunuz.
hack & slashla alakası olmayan, rpg tarzında bir oyundur. ve böyle oyunlar dövüşlerde seviye esaslı olduğundan önüne geleni kodu mu oturtma mantığı olamaz. ayrıca vuruş hissini de gayet verebilen oyundur, oblivion'u oynamış biri oyunda bu konuda ne kadar yol katedildiğini anlar.
eso'ya gelin bugün sabah itibariyle 78 gb lık zulüm sona erdi.
8 yıl önce çıkmış oyundur.

O kadar da eksiği olsun.
bu aralar beni aşırı saran oyundur. ana görevleri bitirdim yan görevlerden devam ediyorum. grafikleri çıktığı yıla göre bence kendini aşmış, oynanabirlik üst düzey fakat combat sistemi gerçekten kötü. combat sistemi de iyi olsaydı bu oyun kopar giderdi.
dungeonların aşırı zor olması nedeniyle beni sürekli çıldırtan oyundur. hikaye güzel, kurgu mükkemmel, oyundaki atmosfer ve müzikler gayet güzel. ama abi şu dungeonda ki moblar neden bu kadar güçlü? yitikelf midir nedir tek okla benim yarı canımı nasıl götürebiliyor? haa üstümdekilerde öyle ucuz sikko şeylerden değil. hafif zırh kasıyorum ama yinede tek okla yarım can gitmezki abi. soğuttu valla beni iyice şu dungeonlar.
Yitikelfler kör olduklarından dolayı yanlarından sinsi sinsi geçesiniz diye güçleri böyle ayarlanmış. Çömelip yürüyerek ve biraz da thief kastıktan sonra hepsinin yanından geçip gidersiniz.

T; açık dünya rol yapma oyunu.
güncel Önemli Başlıklar