bugün

ne iğrenç insanlar var oyunda : ) bakın kalede ne buldum.

görsel

he bu arada ulaşım zor değil? çok hızlı atlar var ama kullanmıyorum neden? çünkü bu oyunda her zaman sürprizlere açık olmalısınız.

adam ulaşım zor demiş, tır oyunu oynuyor sanki amk.
Steam kayıtlara göre 457 saat oynamış bulunduğum oyundur, hayatımda hiç bir oyunu bu kadar oynayıp sevdiğimi bilmem.
Öylesine farklı bir oyundur ki modlarıyla skyrim'i bambaşka bir oyun haline getirebilirsiniz.
şu oyunu bir türlü sevemedim. günlerimi verdim oynamak için ama boşuna... yahu oyunu modsuz(vanilla) durumda oynamak işkence gibi bir şey. bethesda'nın çoğu oyunu öyle gerçi. (bkz: fallout 4) benim oyunu modlamam bir günü buluyor neredeyse. modlanınca da o oyun elder scrolls skyrim V değil de vi oluyor, başka bir oyuna dönüyor. ondan sonra ben skyrim i sevmiyorum deyince insanlarda bir bakış bir bakış...*
kısacası; güzel oyundur da modsuz çöp gibi bir şey be hacı..
nickimi adından aldığım bir ejderha barındıran oyun.
warcraft gibi umarım bu oyunun da filmi çıkar. gerçi net bi hikayesi yok, yaptığınız seçimlere göre ilerliyor oyun, ama olur da filmi çekilebilirse muazzam olur gerçekten. bu arada oyundaki kitapları yazan şahsiyetlere sesleniyorum, adamsınız.*
Son 2 gunde 28 saat ayirmis oldugum oyundur. Dungeonlar, questler, canavarlar, silahlar ve enchantlar harika.
2015 te tanıştım oyunla 1 ay sadece yan görev yaptım , ve bugun ana görevler 5 saatte bitti. Efsaneler unutulmaz ekledim seni baş köşeye.
11. sınıfta yemeyip içmeyip görevlerini bitirmeye çalıştığım oyundur. komik buglarıyla falan eğlencelidir bayağı.

ve hayır, ben daha bitiremeden abim oyunu ve save dosyalarını sildi.
o oyun için ingilizce öğren bile derim.
hearthfire dlc'sini 2.50 liraya indirdim.hangi şehre ev yapsam diye düşünüyorum.keşke istediğimiz her yere yapabilseydik, sanırım bununla ilgili modlar varmış.

tarım yapmada gelmiş, zaten karakterim güçlü oldu, artık çiftçilik yapacağım.
bir türlü yeni bir görev bulamayıp, haritada gidilecek bir yer bulamayıp en sonunda küfürler eşliğinde sildiğim oyun.
kocasını öldürdüğümüz bir kadınla evlenme gibi şansımız var mı acaba? misafir gittiğim evdeki kadın çok hoşuma gitti.ama evli malesef.
Mükemmel oyun mekanlarına sahip oyun. Bu oyuna bakmadan önce uyarmışlardı ne olacak canım dedim yükledikten sonra steam verilerime göre 5.5 saat oynamışım üstelik bu sadece gözatmak amacıyla açtığım bir oyun ve serinin önceki oyunlarını da oynamadım. Oyunda kar yağarken üşüdüğünü hissettiğin oyun güzeldir, oynayın oynatınız.
geçen bir oynuyayim çıkayım dedim 6 saat.
görsel

sadri'nin dükkanı 'na rastladığım oyun.
The elder scrolls online a baslayinca pabucunu dama attigim oyun.
Sıkılıp birakiym diye herturlu hileyi yaptim. Bilakis dahada baglandim. Hilenin ardindan araliksiz 7 saat oynadim. Daha oyunun baslarindayim. Ustelik daha birsuru mod vs var. Insallah birakicam sozluk inaniyorum.
o değilde güçlü bir karaktere sahipken, yolda bıçakla sana saldıran hırsızların olması saçma.ejderha öldüren adamım, elimde balyoz,üstümde robot gibi zırh var.adam haraç kesiyor benden.
hapishanelerin kapısını kilidini çözdüğüm halde , mahkumlarım kaçmadığı oyundur.

öğrenilmiş çaresizlik sanırım?
bok gibi oyun.
http://vignette3.wikia.no.../latest?cb=20111126155915

oyundaki en karizmatik köprü .
görsel
Alip oynamadigim oyun. Sebebi su tapinakta yanlis bi gorev yaptim ve o gorevi bilen bilir dagin tepesinde. Fus daruh muydu neydi mastera ufledim sonra hepsi bana saldirmaya basladi. Bi onceki kayitli oyundan giremicek kadar sinirlendim cunku oncesindede bi koyden gecerken birini soydum sonra butun koy bana sallandi. Yani seysiz iii sey neydi hah hilesiz hurdasiz baya zor bi oyun.
Dövüş sistemi birazcık daha güzel olsa hiç başından kalkmam.
yine yeniden başladığım oyun. öncekileri becerememiştim, sıkılıp silmiştim.

şimdi zorluğunu kolay seçtim öyle oynuyorum. keyifli gibi.

önemli olan zaten hikaye benim için.

bitirirsem witcher 2 oynayacam o seriyi de hiç bilmiyorum.
güncel Önemli Başlıklar