bugün

çözüm için:
- öncelikle günde iki kez mutlaka duş alın.
- kıyafetlerinizi en az günde bir kez değiştirin. buna çoraplar da dahildir.
- iç çamaşırlarınızı günde iki kez mutlaka değiştirin.
- sudan, şampuan ve sabundan korkmayın, zarar vermezler.
- deodorantı ya da roll-on'u yıkandıktan sonra kullanın. terliyken kullanırsanız daha da büyük bir rezalete sebebiyet verirsiniz.
- koltuk altınızı temiz tutun
- ter kokusu seksidir zırvalarına inanmayın.
- ter kokusunun her zaman için olumsuz etki oluşturduğunu bilin.
- kirli kıyafet, kirli saç, pejmurde bir halin sadece filmlerde seksi durduğunu unutmayın.
Adana sıcağında çok dikkat edilmesi gereken insanı hayattan soğutmaya yetecek düzeyde pis kokudur.

Hadi erkekleri geçtim banyo manyo zor olur şimdi, 2-3 saat önce şahit oldum daha 16-17 yaşında bir kız çocuğu insan cesedi gibi kokar mı ? Hadi kokuyor hormonlar ter bezleri falan filan arkadaş o zaman git banyo yap günde iki kere üç kere kimse mi uyarmıyor ? insan kendine kokmaşmız derler ama annen baban arkadaşların kardeşin falan da mı yok uygun bir dille söylesin ?

Vayh bir de diyor ki üniversiteye gidecem belki kısmet çıkar falan filan bir şeyler anlatıyordu, üzülerek dinledim canım benim sen o kokuyla bırak kısmeti üniversitede çevrende arkadaş bulabilecek misin ? Ya bir şekilde ben mi söylesem acaba yazık iyice deli dolu neşeli bir kızcağız da...
şayet size koşarak gelen sevgiliye ait ise dünyanın en güzel kokusu oluverendir bir anda.
(bkz: tereson)
adamı öldürür. sonra diriltir. sonra tekrar öldürür. böyle acayiptir.
birde deodorant ile karışdığı zaman o koku hiç çekilmez. lamı cimi yok günde en az iki kere duş almak farz.
özellikle kapalı ortamlarda bol miktarda ciğerlere depolanan demirimsi, amonyaklı bir koku türüdür. ter kokan şahıs taşıttan inse de, kokusu vücuda gelmiş bir şekilde, inatla koltukta bekleme yapmaktadır.
hani kimse cehenneme gideceğini iddia etmez ya, bu da o misal; kimse ter koktuğunu iddia etmez. zaten hep başkaları.

metrobüs adlı başlığı incelemeniz faydanıza.
abdest almakla gerçekten temizlendiklerini ve her alkolü yeni rakı sanmaları nedeniyle deodorant ve roll-on kullanmayan "dindar" kesimde yaygın olan kokudur.
vücudun asit salgılamasıyla ortaya çıkan rahatsız edici koku.
Aşırı olmaması şartıyla güzel mi güzel koktuğu zamanlarda olur, insanın kokladıkça koklayası gelir ender yaşanan anlardan birisidir.
bir erkeğin, bir kızı terk etme sebebidir.
besyo öğrencilerinin fazlasıyla alışık olduğu koku.
+ E ter kokusu normaldir diskodayız yani, kaç şarkıdır oynuyoruz döktürüyoruz görmedin mi?
+ Ay ne kadar laubalisin ne kadar da konuşkan. boş konuştun farkında mısın yeter artık sıktın lan.
(bkz: cankan)
Kan ter ve gözyaşının kutsal olduğu söylenir.
Alın teri ile çalışıp kazanan insanın ter kokusu, çalıp çırpan hortumcunun parfümünden daha güzeldir.
hafif olduğunda erkekteki ten kokusunu ortaya çıkaran şahane bir kokudur.
en net belediye otobüslerinde hissedilen kokudur.
metrobüste bolca aldığımız koku. insanlar suya sabuna karışaydı iyiydi.
roll on'dan haberi olmayan insanların terledikleri zaman vücutlarından çıkan kötü koku.
terin koktuğu konusunda yanlış bilinen kokudur.
kokan bakteridir aslında.

bugün deodorantların ter kokusunu öldürmesi de aslında kokuyu öldürmek değil bakteriyle öldürmekle başarı sağlandığı bilindiği gerçektir.

(bkz: bataklık-sinek denklemi)
böylesini ilk defa hissettim. yemek getiren servis elemanı öyle kötü kokuyordu ki nefesimi tutumak zorunda kaldım. kurtarın beni!
Dayanılması en iğrenç kokudur. Sıcak havalardan nefret etme nedenimdir.
parfümle veya deodorant ile karışması halinde biber gazı etkisi yapan kokudur.
özellikle yaz aylarında dolmuşta otobüste rastladığımız koku çeşitidir.
ilişkiyi bozacak 3 şey arasında yer alır.