bugün

tam da şu an başlattığım kampanya.
evet, buraya yazmak veya okumak için gelmiyor sanırım pek çok kişi.
fırt fırt mesajlaşıyorsunuz anladığım kadarıyla.
sonra da o ona "yalancı" diyor, beriki buna "iftiracı" diyor.
skandallar falan.
özel mesaj uygulaması kapansa şu sözlükte hiçbir sorun kalmayacak.
uzaya çıkacağız resmen.
evet, destekleyin arkadaşlar, burası watsap ya da mesencır değil.

Edit:
Tamam madem mesajlaşılsın ama kızlarla erkekler mesajlasmadan önce moderatör nikâhı kıyılsın.
Bari bunu kabul edin mk.
(bkz: moderatör nikahı)
kutuma gitmek istiyorum.
tengir budun' a çoğu kez katılırım ama bu sefer gerek duyulmayan kampanyadır. zaten zall beyefendi zırt pırt özel mesaj gönderimini kısıtlıyor. adam işi otomatiğe bağlamış. kampanyasız bitirmiş zaten. *
Haklı önermedir. Sonra ifşa falan oluyor koca koca adamlar rezil oluyor. Hahaha lan sonra laf sokunca kızıyorsun amk. Hahahasiktir evet.
Msjlaşmaktan entry giremiyengillerden olarak haklı bulduğum kampanya.
Aslında mantıklı. O zaman sadece yazmak ve bilgilenmek için gelir çoğu.
Sözlükte mesaj olayını kapatmak, yazar bırakmamak demektir. Ki bu sözlük için büyük tehlikedir.

Mesaj olayında değilim. Zira, bir yazarın ben mesaj yerine daha çok entry girmesi fikrindeyim her zaman.

Özel mesajda kim ne halt ederse etsin. Önemli olan arada sırada şu sözlüğe bilgi entryi girmek. Benim yaptığım gibi. Ki her entryim bir bilgidir benim.

Boş kampanya. Evet.
Anlaşılan bir dişi tengirin mesaj kutusuna boşalmış. Ahahaha.
Sözlüğe imam atansın bari, saat başı muta nikahı kıydırırız.
Uygulanırsa örnek bir karar olur. Zaten gerek de yok özel mesajlaşmaya. Varsa bir derdin, çıkar yazarsın girini çeker gidersin. Katıldığım kampanya. Sözlüğü, randevu merkezi olmaktan çıkartır eminim. Bu tarz hareket eden kişiler uygun zemin bulamayınca da mecburen çekilirler. Ortam temizlenir en azından. Sözlüğün kuruluş amacı ne ? Herkesin görebileceği şekilde bilgi fikir paylaşımı. Şayet perde arkasında dönen dolapları kontrol edemiyorsanız sahnedeki rezilliklerden şikayet etmeye hakkınız olamaz. Birileri çıkar bağrınır şimdi özgööörlööökkk diye. Biz doğru bildiğimizi söyleyelim de. Eşşeklerin anırması zarar etmez.. zira eşşek bu anırmadan duramaz.
sözlükte özel mesaj mı varmış?

kullanan kullanır, kampanya başlatan da gelen mesaja cevap vermez. boş iştir.
Bugüne kadar bi defa kullanabildiğin özellik yani kapansa da benim için bişey değiştirmeyecek.
görsel