bugün

telefonu kapalı olan sevgilinin telefonu çekmiyordur,
kapsama alanı dışındadır.
akla hemen kötü şey getirilmemesi gerekir.sevgiliye güvenilmesi gerekir.rahat değilseniz eğer,arayıp neden kapalı olduğu sorulur ve verdiği cevaba inanılması gerekir.art niyet aranmamalıdır. (bkz: insan sevdiğine güvenmelidir)
sevgiliyle en yakın zamanda görüşülür önce telefon sökülür.ilk işlem olaraktan sim kart kırılır. telefon ise size kalmış bişey. fırlatılır veya kırılır.
kalp krizi geçirten sevgilidir. sonra durumu gayet rahat karşılaması ise insanı 10. kattan attırır.
(bkz: içim ürperiyor, ya evde yoksan)
(bkz: paranoya)
paranoyak sevgiliyi delirtecek durumdur.
(bkz: yapmayın böyle işler)
telefonunun şarjı bitmiş sevgilidir. *
acaba ne yapıyor şu anda, yoksa başkasıyla mı ya da başına bir şey mi geldi diye düşünüdüren ama netice hiçbirinin gerçekleşmediği ve sorulduğunda hiçbir şey olmamış gibi karşılanan durumdur...
sevişirken konsantrasyonu bozulmasın diye kapatmıştır. işi bitince açar, büyütmeyin o kadar.
ne? yanyana değil misiniz? pardon...sustum ben
sadece bir sevgilisi olan zavallı iseniz elizebet 'inize yönelmenize sebebiyet verecek hadise..
aldatma ihtimali olan sevgilidir. tedbirli olunmalıdır.
ayrılmak isteyen sevgilinin karşı tarafı delirterek isteğinin gerçekleşmesine neden olacak sevgili türü.
(bkz: ben)
ulaşılmasını istenmeyen sevgilidir.
para istemek için aranan babanın telefonunun kapalı olmasından daha az sinir bozucu durum.
panik yapmamak lazım.bir tür kız taktiğidir.
gecenin 5'inde yani sabahın köründe, otogardan almaya gittiğiniz, tam o saatte gelmesi gereken, ancak otobüste olduğu için telefonu kapalı olan ve aptal trafik yüzünden tam bir buçuk saat insanı bekleten, sıkan ve geçerli bir sebep yüzünden haklı olan sevgilidir.
(bkz: pyschedelic merak unsuru)
iyi ihtimalle şarjı bitmiş, kötü ihtimalle sizi an itibariyle boynuzlayan sevgilidir.
ilk başta başına bişi mi geldi die endişelenilir fakat vakit geçtikçe endişe yerini kızgınlığa bırakır. karşıdaki insana çok güveniliyorsa sorumsuzluğu için kızılır eğer ki güvenilmiyorsa da boyunlanma düşüncesi sarar insanı ister istemez.
Cep telefonu vasıtası ile ulaşılamayacak sevgili.
zamanlama acisindan saygi konusunda cok dikkatli olan, bunu karsi tarafin yuzune de soyleyen ama anlasilmayan, acik telefona yanit vermeyen sevgiliden onceki asamada olan kisidir*, yada sozluge entry girerken finallerine calisiyordur.*
geçerli bir sebebi yoksa telefonunu gıcıklık için kapatmış olan sevgilidir.
paranoyak olma sebeplerinin en önde gidenidir.
genelde erkekse aldatan sevgilidir. işin en heyecanlı yerinde gerçek sevgilisi * tarafından rahatsız edilmek istememektedir.

habuki aklı olan sevgili telefonunu kapatmaz, sesini kısar ve arabada bırakır. böylece unuttum yalanının arkasına sığınabilir.
sudan bir sebebden dolayı sadece sizi sinirlendirmek için kapattıysa sevgili ilk görüldüğü yerde çok kibarca telefon elinden alınır telefon duvarlara fırlatılarak parçalanır, parçaların arasından sim kart bulunur ortadan ikiye ayırmak suretiyle kırılır. sakin bir ses tonuyla cep telefonu kullanmasını ögrendiğinde yenisi alırız denir.

(bkz: not al arkadaşım)
(bkz: 30 000 kadınla nasıl beraber olunur)*

önemli not: efendim sevgili kişisi de en az sizin kadar psikopatsa bu işlemler yapılırken siz siz olun telefonunuz garantiye alın*.
bahanesi şarjının bitmesidir. basılmadıkça gerçek nedeni öğrenilemeyecektir.