telefona şarkı yüklemek

1. 0 0
    bir çok kişi müzik dinleme özgürlüğüne sahip olmak için yapar. sokakta , dolmuşta , evde kulaklığını takıp kendinin duyabileceği sesle dinleyip hatta ve hatta içinden sıradaki parça bana gelsin, bu senin olsun gibi armağan edilesi eylemdir.
  2. 2 0
    tanım: telefona ya da mp3 e ya da herhangi bir alete istenilen şarkıyı kolayca atma yöntemidir. *
    öncelikle istenilen şarkı youtube gibi vidyo paylaşım sitelerinden birinden,
    idm bitcomet gibi programlar yardımıyla indirilir.
    indirilen dosya "format factory" programıyla * mp3 e* çevrilir.
    istenilen cihaza kolayca gönderilir.
  3. 1 -1
    (bkz: vay amına koyim)

telefona mp3 dosyası atma yöntemleridir. *
  4. 0 0
    kurallar silsilesidir. sevmek istediğini yatağa atma yöntemleriyle benzerlik gösterir.
  5. 5 5
    youtube içinden beğenilen bir parça ise en kolay yöntem;

youtube ta bulunan parçanın ''linki'' kopyalanır.

`http://www.youtube-mp3.org ` girilip yapıştırılır.

dönüştür denilir.

download denir.

bu kadardır.

(bu şekilde istediğiniz bir mp3 ü elde etmek sadece 10 saniye sürüyor)

edit: bu yöntemle hiç bir programa ihtiyacınız yok ayrıca. en büyük avantajı bu.
  6. 0 0
    Telefona istediğiniz şarkıyı yükletme yöntemleridir. Öncelikle net paketinizin olması lazım 100 mb olabilir. Ondan sonra telefona opera mini 6.5 i yüklüyorsunuz , opera miniden googlea girip m. vuclip yazıyorsunuz. Vuclip bir video sitesidir ve youtube un tüm videoları vardır bu sitede. Vuclip deki arama motoruna istediğiniz şarkıyı , videoyu vb yazıyorsunuz ordan yüklüyorsunuz. Telefona müzik yüklemenin en kolay ve en güzel yöntemi budur üstelik video şeklinde klibiyle birlikte indirmiş oluyorsunuz.
  7. 1 1
    2000 li yılların henüz başında sony erricson un yaptığı atılımlar ile telefonlarda " ses kaydedici " özellikler kullanılmaya başladı. mtv nin başından kalkmazdım. elimde telefon, televizyon un hoparlörüne çok yakınım. bekliyorum eminem falan çıksında kaydediyim şarkıyı..

şimdiki çocuklar çok şanslı, 3g leri bilem var..