bugün

siz binbir türlü güçlükle kasım kasım kasılıp teklifi patlattıktan sonra kızın dumura uğraması durumudur kötüdür. şöyle ki kızın olaya sevindiğini mi üzüldüğünü mü anlayamazsınız her hareket yoruma açıktır o saatten sonra önce bir tokat atılıp kendine getirilmesi sonra da hiçbirşey olmamış gibi "eee ne diyooosun?" denilmesi gerekebilir... *
Direk Gondermeye basıp ordan uzaklaşma durumunun daha uygun olacagı durumdur. Yoksa şimdi sonlandır, 10 dakka sonra sonlandır butonlarının ardı arkası kesilmez.
teklif edilen kızın bekaret raporu vermesi. evet şebnem şefır'a teklif ettim.
(bkz: reddedilen erkeğin yeniden yapılandırması)
kızın suçu günahı yoktur tüm kabahat operatör servisindeki bayanındır. hemen bir örnek verelim;

erkek: merve nasılsın?
kız: iyiyim berk sen nasılsın?
erkek: bende iyiyim. sana bir şey söylemek istiyorum merve.
kız: buyur berk seni dinliyorum.
erkek: ben düşündüm taşındım ve senle ilişkimizi arkadaştan öte bir yerlere varabileceğini düşündüm. yani kısaca seninle çıkmak istiyorum merve.
operatör hatunu: sayın abonemiz hattınızdaki kontör bitmiştir. telefonunuz sadece dışardan gelen aramalara açıktır. arama yapabilmek için lütfen kontör yükleyiniz.
erkek: lan tamda zamanıydı be. iki dakka bekleyemez miydiniz anunagoyin!
kurmaya çalıştığınız ilişki biçimi desteklenmiyor, lütfen tekrar deneyiniz (naz yapma ihtimaline karşı) sorun hala çözülememişse ağ yöneticinizden (çöpçatan) yardım isteyiniz.
bütün kızlar : bak aysel bu kerem sana kesin teklif edicek,biz gördük nasıl baktığını.
aysel : yok ya,nalakası varhh, arkadaşım o benim ya hem de kaç yıllık
bütün kızlar : haddii haddii yeme bizi bak gelio senin ki
aysel : şşş susun tamam kapatın konuyu..

bi kaç saniye sonra;

aysel : aa naber kerem, görünmedin sabah?
kerem : ya müdürün yanına gittimde şeyy aysel?
aysel : efendim canım?
kerem : ya nasıl söylenir ki,bak artık ben saklayamıyorum bunu,
aysel : neyi canım?
kerem : aysel benimle çıkarmısın?

! zönkkk!!

aysel : '' keremle konuşma başlatılamadı ''
kerem : aysel? asyel iyimisin?
aysel : ''sistem bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor.
kerem : aysel noldu şimdi?
aysel : '' raporu sonra gönder? / gönderme? ''
kerem : ^+%+%&&4+^+assdsdsdadfsfsfkdss?
aysel : diiiit... di-diiiiitt...
ne teklif edildiğine göre alınan hata raporunda haklılık payı olabilir.