bugün

Ufak ufak tatlı gelen kafası iyi olan hamallık yaptırmayan sabahına deli gibi susatan alkol.
Bence klup içkisi bu ya direkt.
yarım yarım iç lidya...
Çok sert bir içki dir. Limon ve tuz ikilisi ile biraz hafifler.
görsel
kafada sombrero olmadan içilmez.
Kelebek dövmesi mi o.
35 cl kadar kalmış bu şişede. Çok az içip yatacağım, aromatik tadını özledim.

En güzeli de yerin darsa bunu kapağından şat atmak. Tam böyle tadını ufak ufak alıyorsun yani.

görsel
Hızlı içiminden kaynaklı o. Alkole alışkın olsanız da tekila şatları bünyeye göre adedi değişmekle birlikte her daim hoş yapar.

Bira düşük alkollü bir içki olmasına rağmen, birayı şat bardaklarında ya da çay bardağında çekerseniz, 2 bira sizi hoş eder.

Seri Kağıt oyunları vardır içki cezalı, onları oynarken arkadaş grubuyla 4-5 kişi, 6-8 tane bira bittiğinde birçoğunun kafası kıyak olur.

Çay bardağında içilen rakı da böyledir. Hemen etki yapar.
Tek korktuğum içki.

Ne zaman tüketsem o güne ait hiçbir şey hatırlamıyorum; başkaları yaşananları anlatıyor.
içme şekli Mide delici özellikli olduğundan ergen ve genç bedenlere sahip kişiler tarafından beğenilen içki.
hikayesi: http://ozge.ersu.net/yazi.../tekilanin-gercek-oykusu/
Bir pişmanlık içkisi haline gelmiştir.

Eskiden cin toniğin içine karıştırır içerdim şimdi gelinen noktada tek shot batırıyor.
pişmanlık içkisi. iç ve ertesi gün mutlaka pişman ol. yine de şerefe.
çok sert bir içkidir. tadını da beğenmem.
biranın yanında süper giden alkol, sarıyor.
Biraya takviye olarak kendine has tadı olan içki. Meksika’da kendine özgü tadını kazansın diye şişesine solucan soktukları olmuştur.
içemiyorum bunu. 1 70 lik viskide gözü seyirmeyen ben bu amına kodumun içkisini içemiyorum nedense.
Votkayla bir edip içtiğimden (sek) beridir ertesi gün ağzıma etmesinden kaynaklı biraz uzak durduğum eğlenceli şey. Yazarken midem ağrıdı.
Alkolle arası olmayan özenti içeceğidir. Tuz ve limonla tüketilmesinden dolayı bu içmeyi bilmeyen tayfaya çekici gelir.
Kafası en güzel içkidir. Öyle yavaş yavaş kafa yapmaz. Bir anda çarpar. Eğer alkol eşiğin 4 shotsa 5. shotta seni yere serer. Ama 4. shotta hiç bir şey yapmaz.
biradan sonra şahane giden meksika menşeili alkollü içecek.

sert bir içkidir, tuz yaladıktan sonra kendi özel shot bardağı ile direkt yutup, akabinde ağızda oluşan kekremsi alkol tadını yok etmek için, dilimlenmiş limon yenilmelidir. öyle çarpar, gebertir hikayelerine çok kulak asmayın. dozunda içerseniz bir halt olmaz.

ayrıca dipnot: alkol her belanın anasıdır.
Kafayı geç yaşatan diyen arkadaşlara katılıyorum.
Sonradan vuruyor.

görsel
kafayı gereğinden fazla taşşaşlaştıran ve ardından deli gibi baş ağrısı getiren içecektir.
Kafayı geç yaşatan tam bir keyif alkolü.
Limon ve tuz ile efsane oluyor.
Birden çarpıyor.

Tuhaf bir içki. Limon ya da tuz ile sıfıra iniyor. 70 lik şişe içmek lazım.
güncel Önemli Başlıklar