bugün

gak dediğinde aşk, guk dediğinde meşk diyen gereksiz insan.
en fazla 20'li yaşlarında, yarın hormonlar daha az salgılanmaya başladığında, ekmek aş peşine düştüğünde aklını başına devşirecek ergen.
henüz bir kolunu kaybetmemiş, iki gözü de görebilen, bacakları sağlam olan bir insan olması kuvvetle muhtemel.
ya meczuptur ya ergen.
tek derdi sex olan insandan farklıdır.
maldır.evet aşk önemlidir ama her şey aşk değildir.
(bkz: müzik)
(bkz: vb)
16-24 yaş arası normal olabilir. sonrası kaçacak delik arıyorum. 30-40 yaşındaki kadında da tek muhabbet aşk meşk olunca hiç çekilmiyor.
sakat yaşantıdır. aşık olmadan sevişmenin ters düştüğü bünyelerde meydana gelen durumdur. gizliden sex dürtüsü vardır esasında. yoksa "beni anlayan. mutlu olabileceğim biri" hikayeleri yalandır. etrafında bir sürü arkadaşın var seni anlayan, ama sevişemiyorsun de mi? şimdi aşk'ın tasvirini size bırakıyorum.

tezer özlü ne diyor;

"neden dost olmadan, erkek-kadın, karı-koca olmaya çabalıyoruz?"
geçim derdi yoktur, kendine oyalanacak bir şeyler arıyordur.
(bkz: boş insan)
(bkz: liseli ergen genç)
lisededir.
Bu büyük bir dert.
belasını arayan insandır. bi sevişse rahatlayacaktır.
ne aşkı olduğuna bağlı olaraktan genelde ergendirler.
hiç olamadığım insan modeli.
şizofren insandır.
zira aşık insanın meşkle işi olmaz, meşk içindeki adamın da aşktan haberi.
ikisini tek bedende, tek ruhta buluşturduğunu düşünen insanın aklından şüphe ederim.
ben zehrimi içerken, birileri elimdeki kadehin ışıltısına küfrediyordu.
şunu asla unutmayın;
aşk seçim değildir.
aşk mecburiyettir.
özgürlüğün esarete sarıldığı tek yer aşığın kalbidir.
gereksiz insandır.
muhtemelen yaşı daha küçüktür. küçük değilse de olgun değildir. üniversiteyi kazanmak gibi bi amacı olmadığı gibi tüm vaktini de bilgisayarda msn ve facebook gibi ortamlarda aşk konulu mesaj verir nitelikte cümleler yazarak geçiririr.
sinir ötesi insandır ve fersah fersah kaçılması gerekir.
bknz:hayattannasibinialamamışsmile:

daha ne olsunlarla yaşayan, ergenliği orta çağ uzunluğunda yaşayan kişiliklerdir.
Beni her gördüğünde nasılsın demeden bana bir kız ayarlamadın diyen aşk delisi.
sekse hasret deli gönüllerdir.
iyi bir seksten sonra dünya işlerine döneceklerdir.
genelde daha lise yıllarında olan insanlardır.bunlar geneldeilk çıktıkları kızada aşık olurlar.ayrıldıktan sonrada çok aşığım çok aşığım diye ortalarda gezerler.
ibneliğin lüzumu yok.
(bkz: götü kaybetmek)
abazanlıktan çıldırmış insandır.

he canım he, aşk çok güzeldir, aşk çok ulvidir, aşk muhteşemdir. liseye ayak bastığı gün yavşamaya başladığın götü boklu 9. sınıf aşkı hak eder. 3 ay sonra sms pakedi almadığı için terk edip başkasıyla birlikte olursun, o zaten insan bile değildir, tanrıçadır. uuu süperdir. 30 yaşına kadar 35 sevgili edinirsin, hepsi "aşk" olur.

he aslan he. sen konuş, dinliyorum ben.