bugün

(bkz: birinci geleneksel tecavüz festivali)
osmanlı ile bizans arasındaki cinsel münasebettir, bu da tecavüzden ibarettir.
(bkz: osmanıya bok atmanın uludagsozluk te yaygın olması)*
bir erkeğin 4-5 kadınla evlenmesi sonucunda abazan erkeklere bafileyecek bayan kalmamasından dolayı olabilitesi yüksek hadise.
osmanlı devleti'ne dolayısıyla türk kültürüne bir hakaret. bi de tüm dünya halkları tarafından bilindiğini yazmış arkadaş. neye göre, kaynağın ne senin?
--spoiler--
gerek osmanlı sınırları içinde gerek Osmanlının saldırıp işgal edip yakıp yıktığı devletlerin sınırları içerisinde gündelik hayatın sıradan bir tasarrufu olmaktan öteye gidip bir anlamda öteki ulusların öz kimliklerini yitirmelerinin ve öteki milletlerden olan kadınların tecavüz yollu döllenip soylarının kurutulması amacıyla uygulamaya koyulmuş, bir nevi dünya türk olsun şiarından hareketle yapılmış olup...
--spoiler--

o zaman bu gelenek yeterince uygulanamamış demektir. bakın balkanlarda hala, sırp, bulgar, rum çocukları ana dillerini konuşup kendi dinlerini yaşıyor.

sadece balkanlarda mı? tabi ki türkiye'de ve sözlükte de...
hadi biz sonradan yazılmış tarihi okuyup onu benimsiyoruz,

peki sen kaç kez orijinal belgeleri okudun, .arrağım derler adama.
osmanlının atalarımız olduğunu maalesef kanıtlayan olgudur.
(bkz: ceddin deden neslin baban)
(bkz: tepki cekmek için açılan başlık)
Tarih bilgisi olmayan veya hiç dayak yememiş bir adamın ağzından rahatça duyabileceğiniz gerizekalı cümlecik. Tecavüzün bir gelenek olması mağara devrindeki insanlar tarafından bile benimsenmeyecek bir aktivitedir * Ne yani? her yıl "Osmangazi Geleneksel Tecavüz Şenliği" diye bir şey göreniniz veya duyanınız var mı? (bkz: akbili olmayan kıza ben sana basarım demek)
OSMANLI DEVLETiNiN SON DÖNEMLERiNDE MEYDANA GELEN iMPARATORLUKTAN KOPUŞ SÜREÇLERiNi iYi ANALiZ EDEN HiÇBiR BEYiN BÖYLE BiR MARTAVALA iNANMAZ. OSMANLIDA BAHSi GEÇEN EYLEM, OSMANLI ŞERiATI GEREĞi, ÖLÜM CEZASI iLE CEZALANDIRILMIŞTIR. BU FiiLiN TOPLU HALDE YAPILDIĞINIDA GÖSTEREN HiÇBiR BELGE YOKTUR. AYRICA BAHSi GEÇEN EYLEMi OSMANLI YAPMIŞ OLSAYDI, BUĞÜN HALA YAPMAYA DEVAM EDiYOR OLURDU VE BU ÇiRKiN iFTiRAYI ATANLARINDA AĞIZLARI DOLU OLDUĞU iÇiN KONUŞAMAZLARDI.
OSMANOĞULLARI,SAVAŞLARI BiR KENARA KOYALIM, DÜNYA TARiHiNiN GÖRDÜĞÜ EN ViCDAN SAHiBi FATiHLERDiR. FETHETTiKLERi HiÇBiR COĞRAFYADA HALKA VE YÖNETiM ERKiNE ZULMETMEMiŞLERDiR.
kont drakul, nam-ı diğer vlad'ın kininin kaynağı, çocukluğunda nasibini aldığı söylenen durum.
- ailecek tecavüz ederiz biz. geleneğimizi sonsuza dek de sürdüreceğiz. kızım diye söylemiyorum, oğlunuzda tık olmasa bile itinayla işiini halleder..

gibi bir aile tanıtımı vardır illa ki dediğim hadisenin önde gideni. *
(bkz: kaynak göstermeden 31 çekmek)
savas acimasizdir. savasa erkekler girer, kadinlar ve cocuklar zarar gorur. bu en eski caglardan ta gunumuze kadar boyle sure gelmistir. bu durum herhangi bir padisahin yonettigi osmanli icinde' muhammed'in yonettigi islam ordulari icinde aynidir. savas sonunda kadinlar birer ganimet olarak gorulur ve askerler tarafindan yagmalanir. osmanli da bir savas devleti idi. ganimetlerle yonetmini sagliyordu. bu durumda osmanlinin savastigi ve yendigi tum milletler osmanli'yi tecavuzcu olarak gormekteydi. bu osmanli'nin dogasi ya da secimi degildir. Savasin dogasidir. osmanli'da tecavuz degil savas yaygin bir gelenek hatta devletin devami icin bir zorunluluktu. tecavuz ise bunun sonucu olmustur.

tipki simdi amerikali'larin afganistan ve irakt'a yaptiklari gibi...

(bkz: ucuncu dunya savasi guncesi)
osmanlıya bok atarak kendini medeni zannetmek gibi bir kanıya mı kapıldı insanlar anlamıyorum. haçlı seferleri adı altında anadoluyu yıkan tecavüzün babasını yapan avrupalıların torunları bu kadar bok atmıyordur atalarına. ha bu bok atanların osmanlının torunları olduğunu da zannetmiyorum. heralde haçlı seferleri sırasında tecavüz sonucu dünyaya gelmişlerin torunlarıdır diyorum geçiyorum. aslında entry girerek bile harcadığım zamana acıdım...
şuursuz bir atın kişnemesidir, yanlı tarih dediğin şey zaten türkiye cumhuriyeti'nin yazdığı tarih ve bu tarih osmanlı'dan ziyade islamiyet öncesi tarihine yöneliktir ve osmanlı antipatisini yaygınlaştırır.

(bkz: yanlış deliği zorlamak)
günümüzde de rock'n coke adı altında bu festival devam etmektedir. orada da zaten kimin eli kimin şeyinde belli değildir.
Tarihten bihaber dünya o zamanlar nasılmış bihaber birinin açtığı başlık. 20. yy'a kadar tüm dünya ülkeleri için geçerli olan fetih ve sömürge ekonomisi elbette osmanlı içinde geçerliydi. nasıl fransızlar, ingilizler, ruslar, almanlar, çinliler, japonlar, italyanlar, isveçliler, norveçliler, danimarkalılar, ispanyollar, portekizliller vs. bilimum devlet işgal ettikleri bölgeyi talan ederlerdi. bu sayede ordulara savaşma şevki verilirdi. zapt edilen bir şehrin ya da kalenin askerler tarafından 3 gün boyunca talan edilmesi herkes için geçerliydi.
Tarih hakkında yorum yaparken o dönemin şartlarını öğrenip öyle yorum yapın. sırf yorum yapmış olmak için yorum yapmayın. bugün bize çok korkunç gelen bu eylem o zaman için normaldir. belçika, belçika kongosunda insanların kolunu, bacağını keserdi ama hiç bir belçikalı biz ne kasap milletiz demez.
gerçekleşmiş olması olası bir davranış olabilir belki ama gelenek olması hadi lan dedittirici bir durumdur. sadece osmanlıya ait olduğunu düşünmediğim bir hadisedir hiç olmazsa bizimkiler üçüncünün üstüne dördüncüyü falan getirerek icraat yapıyorlar, haçlılar gibi sikip bırakmıyolar. heralde birilerinin anası fena sikilmiş...
galiba canlı örneklerine kendilerinde rastladıkları dediğim durum. tarihi kanıtlara göre araştırmaktansa boş laflarla kanıtlamayı tercih ederler. ermeni soykırımı tarihçilere bırakılmayacak kadar gerçektir sözünü söyleyen bilinçsiz insanlarla aynı bilince sahip kişilerin söylediği söz.
osmanlı tarihinde kayıtlara geçen sadece 3 hırsızlık vakası olduğunu bilmemin akabinde tecavüzün osmanlıda yaygın bir gelenek olmasını öğrenmiş bulunuyorum.
safsatanın ön dingilidir. osmanlı hiç türkçülük turancılık düşüncesini benimsememiştir, ama sebep olarak türkleştirme politikası gösterilmiştir. öyle bir politika yoktur. olsaydı zaten bütün dünya türk olurdu.
Kendi tarih belgelerine değiştirilmiş deyip,kendi devletine karşı düşmmanlığını açıkça belli eden toplumların tarih arşivlerinden elde ettiği bilgileri doğruymuş gibi söylemeyelim.

ispanyolların,portekizlilerin ve ingilizlerin amerika kıtasında yaptıkları fransanın cezayirde yaptıkları almanların yahudilere yaptıkları acaba aynı kaynaklarda yer almakta mıdır?