bugün

Feysbukta akpli vatandaşın birinin paylaştığı ve kendi grubundaki ak partilileri birbirine düşürdüğü mevzu. Ulan ya ne komedi bir milletiz. Kaynak yok bişey yok herif bunu yazmış. Ak partililer de benim ki de 8 nasıl oluyor yani iftira diye çıkışıyor.
o zaman ben bir fetöcüyüm!
alın beni.

yok ebesinin çemcüğü dedirten iddiadır.
Adı üstünde iddiadır.
beni de fetöcü yapmış zırvadır.

işin espirisi bir yana, ciddi ciddi buna inanacak insanlar dolu güzel ülkemizde.
iyice fetişe dönen paranoya.
Vay amk benim son iki hane 68 aq ?
görsel
şu şartlarda bana da amorti vuran iddiadır. kanundan kaçılmaz, gidelim.
Oha fetöcü cıktım lan.
(bkz: var olsun milletimin turan ülküsü)
bu akplilerin iq seviyesinin düşüklüğü kanıtlandı.
Kesinlikle önem verilmemesi gereken talihsiz bir iddiadır.
(bkz: atın beni denizlere)
insanı şüpheye düşürür.

hem tc kimlik no mun son hanesi 6 hem de uludağ sözlükteki fetöcüler tam liste başlığında nickim vardı. ben farkında olmadan beni de mi kandırıp kendi yanlarına çektiler acaba?
siz de biliyorsunuz ki bunlar koca başbakanı kandırmış adamlar beni mi kandıramayacaklar?
(bkz: feysbukta akpli)
haydi gel de itibar et...
görsel
VAY ANASINI MEĞER BEN FETÖCÜYMÜŞÜM YA LA. BENiM NiYE HABERiM YOK.
31le bitiyo kardesim ben neci oluyorum.
6-8: Fetocu
1-5: Akp li
2-9: Güney koreli
3-4: Eşcinsel
7 : Sedat Peker in yeğeni..

Öyleymiş diyolla.
heyecanla kimlik no'mu okumama vesile olan iddia. evet, ben gerçek bir demokrasi sevdalısıyım.
görsel
şimdiye kadar fetocu olduğumu benden bile saklamış ibneler. bunlardan herşey beklenir. puhhahah
ifşa oldum mınakoyyum. benim bile haberim yoktu fetöcü olduğumdan. o derece gizlemiştim kendimi.

beyler içinizde sahte pasaport düzenleyebilecek, beni yunan adalarına akıtacak olan varsa mesajı yaksın bi zahmet.
(bkz: tüm sırrı bozdun ya)

tc sonu kredi ve burs alma gününden başka bi boku değiştirdiğini görmedim. Koyun olduktan sonra güden çok olur.
Bir arada devlet, kürtleri bu şekilde işaretliyor diyorlardı. He amk ne güzel saçmalıyorsunuz!

Saçma bir iddiadır.
görsel
güncel Önemli Başlıklar