bugün

Bence karım volkandan sonra kovmaya karar vermiştir padron. (sanki hadron çarpıştırıyor)
en en en son ( evvelden de 3-5 defa yapmıştı millete küfürler edip hesap silip bir daha gelirsem cümle alem beni... diyerekten ) atarlanmadan sonra "2 hafta sürmez döner geri" yazdım diye entrylerim silinmişti 3 defa peş peşe "polemik yaratıyor ayol" diye sebep gösterilerek. ne oldu şimdi ?
Iyesta bey mi???
Bence gözleri bozulmuş
sözlükte bir ferahlık vardı

anca bu kadarmış.
nickini ivana sert den esonlenen bir yazar.
aslında iyi biri ama aiyasi görüş konusunda anlaşamıyoruz.oda önrmlo değil.
(img:#1947890)
Hem gay hem akapeli. inanılır gibi değil.

Pis takiyeci.
Çok Boş ötüyorsun, yapma.
Nickaltina yazılan entryleri ışık hızıyla sildiren yazar.
Sürekli kanal istanbul başlıkları açıyor kacinciya soruyorum kendisine bir başlık açıp kanal istanbulun ülkeye katkılarını faydalarını yazsın bir zahmet.
Güzel ve sert yazan kardeşimiz. O yazdıkça ses batılı toşağı yalayan çomyler den geliyore.
entriysinde 10 kelimesinden biri ayol dikkat edin harun abi çıkabilir. ben uyardım sonra sözlük kızı sanan saflar olur.sonları kötü biter.https://www.youtube.com/w...Rq60R6kXU&app=desktop
Yeni nasıl aktörlerin içine cem yılmaz kaçmış olanı.
Komikli entry giriyor kendi çapında...
"evsizler soguktan donarak olurken yilbasi gibi bir sacmaliga 320 bin tl harcanmasini kabul edemiyorum"
saçmalığın daniskasıdır.
daha bir kaç gün önce sokaklarında bir adam donarak ölmüş.
bu ne perhiz ne lahana turşusu!

sokaklarında açlar dururken, onları doyurmayı değil de.
bir taşın etrafında 7 kere dönün diyen anlayışın da bundan farkı yoktur.

mantığı da bırakın.
azıcık elinizi vicdanınıza koyun.

kendine iyi bak bebeyim.
(img:#1965430)
(img:#1965431)
(img:#1965432)
(img:#1965433)
Sözlüğe birçok farklı Nickle gelip gitmiş ilginç bir yazar. Kendisinin siyasi görüşü desteklediği parti beni gram ilgilendirmiyor. Sonuçta siyasette kendi görüşüne uygun olanı desteklersin bu kadar basittir. Ben atadan dededen şu partiliyim diyen takım tutar gibi parti tutanları hiçbir zaman demokrasi kültürünü benimsemiş tiplerdir. Bir partiye ömür boyu bağlı kalmak nedir? Temel düşüncelerini yansıtan her siyasi partiye dönem şartlarına göre oy verebilirsin bu gayet normaldir.

Asıl olay o değil. Arkadaşın yazım şekli çok itici. Bilgi belge haber buluyor kaynaklı falan bunu saçma sapan bir bakınızla açıp acayip bir yazı diliyle yazıyor. Bunu yapmak yerine daha net bir ifadeyle yazsa belki yazdıkları daha çok ilgi görür okuyanlar acaba mı falan der. Çoğu başlığın ciddiye almıyorum çünkü o ciddi üslubu yok. Eğer bu konularda samimiyse savunduğu partiye burada böyle yazılarla sadece zarar veriyor. Yaşı başı büyük adamsın bence daha ciddi yazılarla daha iyi yazılar çıkartırsın benden ufak bir öneri. Evet.
Oytun, kafanı falan mı vurdun kardeş? iyi misin? Korkutma bizi.

Bir yazar. Oytun ne dediyse altına imza atarım.
kovulduğu yere kırk defa tekrar gelen yüzsüz arsız yazar.
Her aktroll gibi omurgayı aldırdığından ötürü ibneliğe meyil başlamış olabilir, translara özgürlük beyler. *
https://m.uludagsozluk.com/e/42725134/

Sözüm ona Bana ucube diyen ve daha de da nın yazımını bilmeyen tipi bozuk tek kaş melayake; Benim başlığım senin gibi donsuz şoparlar prim kasmasın diye uZun zamandır kapalı. Ayrıca benim adıma açılmış kendi başlığım hariç 7 tane daha başlık var. Beni kullanarak Popüler olmak istiyorsan git onlardan hangisine istiyorsan yaz.

Lakin iq sınırları altında yer alan 3. Sınıf tartışmalarına da bir zahmet beni uzaK tut.

Yani şu yaştan sonra bizi böyle çoluk çocukla uğraştırıyorlar ya moderasyona da ayrıca yazıklar olsun.
frank lucas'ın milyonlarca yan hesabından sadece bir tanesi. Bir de kendini savunmaya gelmiş.
bu çomar bu aralar çok havlıyor. silik yemesi yine yakındır.
Nonoş taklidini nedendir bilinmez 10 numara yapan bir yazar.
görsel

Süleyman soylu'ya "seyda" dedi diye anayasal suç işliyor diyenler, laik Türkiye'nin laik ordusunun vatan adına savaşta yitirilen askerlerine şehit diyor!

Gitti laiklik...

Şehit, islam kavramı. Allah yolunda ölenlere denir. Bizim devletin dini olmadığına göre Bu vatandaş da anayasal düzene çomak sokmak niyetiyle bakın alenen kaç türlü suç işliyor.
Kardeşim yanlış anlama beni ama ne zaman nickini görsem yazdığın şeyi okumadan direkt sana hitaben "kes lan mal" diyesim geliyor

Ne bileyim bende oluşturduğun his bu.
sübhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım. *

denk geldi.

görsel