bugün

türkiye bu düşüncelerle çok hızlı ilerler, aman biraz yavaş gidelim.
allahı peygamberi unutmuş insandır. kıbleleri tayyip oldu, başımıza taş yağarsa zinadan falan değil direk bunların şirk koşmasından. sonra vay ben niye çarpıldım.
Niye tayyip peygamber midir?

Sorusunu akıllara getirir.
Cahil sıçmasıdır.
"allah'ın şaşırttığını kimse yola getiremez", sözüne örnek bir cümle.

allah ancak çarpık amel yapanları şaşırtır.

bu zihniyeti başka türlü açıklamak mümkün değil.

aydın ilinden bir partili meczup da rte'yi haşa peygamberle eş tuttuydu.allah ıslah etsin ne diyelim.
Allah akıl fikir versin dediğim saçmalık söz.
insanı şaşırtan ama daha da önemlisi korkutan olaydır. yakında paygamber ilan ederler bir yerlerde tayyip'i. demedi demeyin! nerden çıkardın demeyin. şu da vardı: başbakana dokunmak bile bence ibadettir. nereye gidecek peki bu olay? hasan mezarcı'yı hatırlatırım. gerçi onun haklı sebebi var. adamın fıkrasına o kadar glmediler ki kayışı kopardı orda. mesihim diye dolaşmaya başladı. rte de aşırı yalakalık ve kibirden o hale gelecek. bekliyorum böyle şeyler!
sümme haşa. tayyip beyefendi başımızın tacıdır efendim.

ülkenin hali artık sınırları zorladı hatta geçti. bu zihniyetlerle çok zor bizim işimiz.

ülkemi insanlarını çok seviyorum. arada güldürüyorlar ve güldürürken düşündürüyorlar. bravo.
görsel kitabın yazarı olan kadının oğludur.
yok biz artık batarız gari, dedirten bi zihniyeti gösteren söylem.
ampül partisi seçmeni sloganı. utanmadan onursuzca bu tip şeyleri benimseyip sağa sola sen ateistsin şeytana tapıyor meleklerle taşak geçiyorsun dua okumaz ayet bilmezsin diyen kütükler var ve bu kütükler seçmen ne yazık ki.
tayyipçilerin tam kıvamına geldiğini gösterir.durmak yok yola devam bir sonraki tayyibe laf söylemek günah olabilir.
kraldan çok kralcılardan tiksindirten düşünce.
tayyip'i üzmek anca bülent'i ağlatır.

(bkz: akp yanlısı başlık açıp kaçmak)
(bkz: sen tanrı mısın beni öldürdün)
saçmalıktır tamamen saçmalıktır.
bu söze göre o zaman erdoğanı sevmediğimiz için hepimiz kafiriz gibi bir şey olur.
ayrıca bu sözle erdoğanı tövbe haşa allah ile bir tuttğu için şirke düşmüştür bunu diyen kişi.
allahım sen şu memlekete mantıklı insanlar nasip eyle.
Din üzerinden politika üreten, dini sömüren AKP'nin, sonunda insanlara benimsettiği cümledir.
ayran içerek kafayı bulmuş kişilerin söylediği söz.
ayranla kafayı bulmuş bir nesil istemiyoruz!
sonuçları böyle oluyor...
göt kılı söylemi.
suçun şiir değil amcacım suçun allahı siyasete karıştırman.
sen ayran içersin onlar rakı
şimdi nasıl haledeceksin faiz lobisi
obama panpana haber yolla alsın seni
suçun şiir değil, dini yaşaman.

bu da benden bir aforizma olsun. (bkz: uysa da korum uymasa da)
yüce allah recep tayyip erdoğan başlığını haklı gösteren olaylardan sadece biri.
Erdoğana sapıkça bir duygu besleyen got kılı beyanı.
"yuh (bkz: artık anasının amı)"
hipodromda yarışır gibi şirke nasıl koşulur sorusunun yanıtıdır.
buna inanan insanların varolduğunu görünce insan harbiden hayret ediyor, haber sitesinden bir yorum:
http://galeri.uludagsozlu...yyip-erdo%C4%9Fan-487396/