bugün

biz neler gördük neler....

bu tür şeyleri de daha çok göreceğe benziyoruz. fadime şahin ve aczimendiler ile çevrilen dizilerden felan sonra , nemenem bi şiir kitabı çıkmış çok mudur?
tayyip e tayyip oldugu için degil, dindar oldugu için sövmenin sonucunda olması muhtemel hadise.

not: kimlerin eksici ibne oldugunu şimdi benim karmamdan hesap edecegim, bakalım kaç tane seri eksici ibne var.

(bkz: seri eksici ibneyi tahrik etmek)

(bkz: tayyip e kızıp darbeye razı olan salak)

(bkz: tayyip e kızıp dinden çıkan salak)
yazanın zerre kadar şuçlu olmadığı, kitabı destekleyen diyanet işlerinin öncelikli suçlu olduğu kitaptan alıntı cümle.
Diyanet işleri

1- Desteklediği kitabı okumadıysa bir hata.
2- Okuyup da onay verdiyse daha büyük hata.

Uleması böyle olan bir cemaat sıçar netekim. *
suni gündem sorunu yine kendini göstermiş yine aynı başlıklarla sözlükler sallanmaktadır, efendim erdoğanı tanrılaştırmaktan girip, artık türkiye iran değil türmenistan olacak gibisinden vesveselerle içimizi karartacak, şakşakcı köşe yazarlarının yazılarını görür gibiyim, diktatör bir rejimin temeli olan tanrılaştırma sistemi türkiyede asla kabul olmayacağı için kimse endişelenmesindir, kimse peygamber değildir, kimse tanrı olamaz bu ülkede.tanrı birdir ve tektir lütfen böyle konularla onuda rahatsız etmeyelim eminim daha önemli işleri vardır, o sadece türkiye üstünde değil tüm dünya üstündedir *
edit: şöyle bir de acı gerçek vardır, türkmenistanın okur yazar oranı yüzde yüzdür ve dış borcu yoktur. keşke olabilsek diye bişiler fısıldıyor şeytan kulağıma.
skandalı geçtim bari şiirler birşeye benzese dedirten denizli'de feto tarafından camilerde dağıtıldığı söylenen kitaptan bir alıntı. kapatılma davası açıldıktan sonra rte üzülmüştür şimdi. e tabi yukarıdaki de üzüldü. bu kesin bize deprem olarak geri döner.
Akp'ye oy verdikten sonra icraatlarını görüp vicdan azabı çeken kişinin vicdanını rahatlatmak için arkasına sığındığı dandik bahane.
kendini dindar sanan kadının dinden çıkış cümlesidir.
birilerinin tayyip'i peygamber ilan ettiğinin delilidir.
(bkz: cay süzmek demliğin işidir)

(bkz: ne diyom lan ben sendromuna yakalanmak)
e oha denecek türden sıçılmış bir laftır. allahları kim bellidir. ****
edit :allahsız oldukları aşikar. eksileyerek benim allahım tayyip demiştir.eksici ibne.
bu lafı söyleyenlerin allah ları bush olsa gerek.
* taki bir imam eşinin şiiri olduğunu öyrene kadar 'vardır la bunda bir bit yeniyi' düşüncesindeydim.Velhasıl skandaldır.

tek kelimeyle yazık. yazık ki ne yazık şiir denen aşkın bu hallere sokulmasına. ama boşver şiiri miiri. ülkeni kavram kargaşası almış götürmüş bilmem nerelere. bu hedeliğe adammışlığın son haddi bile demek istemiyorum. çünkü bu kelime bile yetersiz kalır bu durum da.

fakat ben derim ki bir siyasini eleştirme kredinizi bunlarla harcamayın. yoksa daha ciddi konularda sanırım millet artık size 'laik paronayası' der gecer.

adammışlığın son haddi dedim ya.
al bir de burdan yak. ne farkı var.

emekli albayın daha geçenlerde dünya emekçi kadınlar gününde okuduğu mesele:

"sen ki atam, can çekişen bir hastaya şifa vermek üzere allah tarafından görevlendirilmiş bir elçi, bir adı konmamış peygambersin. sen sarı saçlım, mavi gözlüm nerdesin"
(bkz: ataturk adi konulmamis bir peygamberdir)
bu aklı selim dışı adammışlığın ne o tarafı var ne bu tarafı. hepsi aynı. yazık.

fakat bence burda bütün mesele fatma durmuş a ait ilahilerle hakka çağrı kitabının diyanet onaylı olması.

bu nedir?

diyanet saray meddahı mı?
bu ne şakşakçılık.

işte esas yazık olan budur.
Fethullah gülenin izinden gitmektir. O herif de bir kitabinda yaptigirdigi okullarin ülkeye -kendisine göre- katkisini kastederek : " Bütün bu yaptiklarimiza ragmen bazilari dil uzatiyorlar yaptigimiz hizmetlere. Herseyden önce bu Allah´a hakarettir. Bütün bunlar Allah´in lütfudur" demisti. Cakallar sizi. Cakal oglu cakallar!
yobazlığın son noktası olaraak ifade edilebilecek,içler acısı durum.
allah(c.c.) a şir koşmanın ne tür bir günah olduğunu bilmeyenlerin söylemidir. allah akıl fikir versindir.
tayyip i üzmek amerika yı üzmektir in bu lafın doğrusu olduğuna inandığım ifadedir.
insanoğlunun siyasete bulaşınca nasıl zırvalayabildiğinin göstergesi olan söz. her yerde radikalleşme eğilimi vardır.
saçma laftır. insanda göt kalkması gibi bir yan etki yapar sonra. olayın makarasından uzaklaşıp ciddi ciddi düşünülecek olsa bu laf o bir şirk koşmaktır allaha. şimdi beni de dinden imandan çıkarmayın.her abukluğa allah malzeme ediliyor işte. bu tayyip te ne var benim göremediğim anlamıyorum . hayır yani bu kadar sözler söyleniyor ama ne yapmış ki bu adam ben göremiyorum . kaldı ki düpedüz allah ile kıyaslanıyor. sen neymişsin be abi diyorum ki yok öyle birşey bu sadece kendini bilmezlerin edebiyatı.

laf sıçtı bal kabağa koy tabağa ye sabaha gibi.
halkımızın oldukça fazla bir kısmının inandığı önerme.
akpartinin kapatılma iddianamaesi 7 numaralı delil:

" hepimizi aynı allah yarattı ayrılıga ne gerek var"

sayın savcının, allah dedi diye partisini kapatmaya çalışmasına onu seven ve ona oy vermiş milyonlarca türk insanını üzmüştür. allah demek suc degildir, akp yi kapatmakla allah demeyi yasaklayacagının sanan 12 eylül de cuntaya tebrige gitmiş heyet, anayasası nı lagvetmişlerden, ne istersiniz bizden bi dileginiz var mı sorusuna yerimiz dar gibi komik ve ilginç cevap veren bir heyet, cunta tarafından kapatılmış bir sendikanın genel merkez binasının kendilerine tahsis edilmesi ile huzura ermiş yerleri geneişlemiş ama birde bakmışlr ki ne meclis var ne anayasa var hep birden önden akıllarını gönderdikleri yere tatile gitmişler.
bunu alan bunu da aldı,

(bkz: sevap kazanmak için akp ye oy vermek)
allah çok yüce çok büyük bir varlık. ismi her zaman her yerde söylenmez.

tayip isimdir bazıları çocuklarına bu ismi verir küfür de etsen bişey olmaz dövsen de sövsende bişey olmaz.

beden olarak düşünüldüğün de yada bir varlık allah her zaman vardır inkar edilemez bir gerçektir tayyip olmasada olur bir değer kapsamıyor ve inkar bir yalandır.

(bkz: allah üzülmez allah çarpar)
(bkz: kartel medya)
cahil bir kadının yazdığı şiirde geçen mısradır.
bu tür şeylere inanabilen birinin allah ı gerçekten "üzen" kişi olması gibi bir ironidir.