bugün

tayyip den önce hastahaneler ahır gibiydi hatta ahır daha steril ve hijyenikti çünkü tıbbi atık bulunmaz ahırlarda !

dolayısıyla tayyip e caz cuz eden ya kördür yada nan kör .

2x2=4
görsel
Bu tiplere artık diyecek hiçbir şeyim kalmadı. Düşünsenize biz ayar vermekten bıktık bunlar ayar yemekten bıkmadı. Artık son çare bu.
Eminenin hastanelerine gitmiyoruz zaten. Oralara paramız yetmiyor.
ATATÜRK'ü sevmeyen kurduğu ülkede de yaşamasın. (düz mantık)
çomar haklı,

eminenin hastanesi dururken tayyibin hastanesine gitmeyin.
çomar boklarının ne kadar nankör olduklarını bilmeyen kalmadı sağolsunlar .

ben diyorum akp ye muhalefetin verdiği yararı faydayı biz verememişizdir .

böyle muhalefete can kurban .
la o hastaneleri recep kesesinden mi yaptırdı.

ak-it ler gitmesin. onlar baytara.
Sığır kimdir, bakınca görebilirsiniz.
Bu kadar gerizekalının olduğu bir memlekette tayyarenin seçim kazanması şaşırtmıyor artık.
kafam da neden sorusunu belirten önerme ?

neden?
o hastaneleri babasının tarlasını satarak halka hibe mi yaptı ?

neden?
iett de mevsimlik işçi iken maaşından biriktirdiği paralar ile mi yaptırdı ?

neden?
amatör küme erok sporda futbol oynarken büyük bi transfer bağlayıp onun parasıyla mı yaptırdı?

neden?
tek bir ticari geçmişi bulunmamasına rağmen oğlu, kızı, karısı ve bilimum akrabasının serveti nasıl peyda oldu ?

yoksa ticari bir atılım yapıp bundan artan para ile mi yaptırdı ?

sen hastaneleri bırak ta 2 yıllık meslek yüksek okulundan 8 yıl sonra mezun olmuş büyük deha, tek bir ticari atılım ve geçmişi olmamasına rağmen, sadece siyasi geçmişi bulunan bir adamın çoluğu çombalağı,şöförü vesaire nasıl bu kadar zengin oldu? bunun cevabını ver?
o hastane yapması bir farkındalık değildir onu yapmak görevi zaten. sevmek zorunda değil kimse o zaman atatürkü sevmeyenleri barındırmayalım ama mesela saygı duymak.
gemisi, köşkü, villaları falan var onu biliyoruz da, hastane de mi almış, onu bilmiyodum. onun hastanesine gitmeyiz merak etme, devletin hastaneleri var.
kendi parasıylamı yaptı diyenlere cevap .

süleyman demirel tansu çiller mesut yılmaz ecevit ve diğerleri milletin parasıyla ne yaptılar ? ya da ne yapmadılar ?

o paralar nerede ?

akp nin imf ye ödediği 23.5 milyar dolar borç kimlerin borcuydu ve nereye gitmişti ?

geçin o ayakları o ayaklar kokalı 15 yıl oldu .

durmak yok yola aynen devam .
sayın başbakan/cumhurbaşkanı demek ki bu hastahaneleri kendine oy vermeyenlerin vergileriyle değil, şu başlığı açan ve bu garip argümana destek veren tiplerin beyinleriyle yapmış, bunlar da beyinsiz kalmış.

hamd olsun ki sıhhatim yerinde. bir defa özel hastahaneye gittim, o da süper üniversite hastahanesinin üç ay içinde endoskopi randevusu vermeyişinden... özelde bu operasyonu sırf para getirmiyor diye narkozsuz yapmayı reddettiler, mecburen narkozla yaptırdım. işte sömürü, pardon sağlık sistemimiz de bu.
sanırsın parası kendi cebinden çıktı. derler aktrol e.
Gidemiyor zaten.

Başım ağrıyor diye randevu almaya kalksan 2 ay sonrasına gün veriyorlar en iyi ihtimalle. Ciddi bir hastalığın olsa geberirsin zaten bu süreçte.

Bina yapmakla devlet olunmuyor.

Not: ayrıca belirtmek isterim oradaki iyelik eki rte'ye ait değil.
demirel milletin parasıyla ne yaptı ?

mesut milletin parasıyla ne yaptı ?

tansu milletin parasıyla ne yaptı ?

ecevit milletin parasıyla ne yaptı ?

ben söyleyim hiç birşey yapmadılar . yani akp iktidarı ile karşılaştırıldığında bu tablo çıkıyor ortaya .

hepsinin yaptıklarını toplasanız boğaza 1 tane köprü yapılmaz .

ancak akp nin yaptıklarını saymakla bitiremiyoruz .

at gözlüğü takanlar göremiyorlar . hatta o yolları o köprüleri marmarayları vesair kullanırlarken bile göremiyorlar .

körlük budur . nankörlük budur .

burnunuzdan gelsin nankör köpekler .
Yok ananın amı diye tepki verdiren başlık.
Düşünce özgürlüğü böyle olmamalıydı.
Tamam biz gitmeyelim siz de elestirdiginiz ataturk'un kurdugu ulkeden siktirin gidin.
Bir insanı nasıl bukadar yuceltebiliyosunuz şaşırtıcı doğrusu. Yapicak tabi işi ne niye var yani.
sağlam kaynaklara göre rte'nin evet verecek vatandaşlara maaş bağlayacak.

videoda açıkça belirtiliyor;

https://twitter.com/hakan...status/851766685996646400
muhtemelen senin maaşını ben sigorta primine ödüyorum bu devlete.

eğer benden kesmez ise benim için artısı olur ekisisi olmaz meraklanma.

sadece yaşama ile alakalı bir vergi ödemeye razıyım.

geri kalan her şeyin ücretini peşin de öderim.,
Gelirimin %30 unu gelir vergisi olarak bu devlete ödüyorum. ÖTV, MTV, KDV saymıyorum bile. O hastaneye giderim hizmetimi alır çıkarım laf yapacak olana da oksijen tüpünü sokarım.

Not: sağlıkçılar canımızdır.
Önceden kapıda bekliyorduk şimdi evde bekliyoruz.