bugün

(bkz: ben sıçtım siz sıvayın) laikist nedir ya. acırcasına tebessüm arz ettim.

edit : başlık bana kalmış. pek muhterem "üretici" firma tüymüş buralardan. hatırlatılır.
ben kendime yakışıklı demiyorum. ne içtin la sen.
(bkz: şakaysa biraz komik ciddiyse çok komik).

(bkz: laikist).
(bkz: laikçi).
(bkz: laikkolik).
(bkz: laikistan).

ayrıca, yakışıklı olduğu iddia edilen kişi şu:

görsel
görsel

gayet tipsiz bir insan olmama rağmen kıskanamıyorum ben bu lavuğu. çünkü benden de tipsiz bu. hayır en azından insana benziyorum ben. peki bu? benziyor mu? elinizi vicdanınıza koyun. *
(bkz: laiktokrat)
(bkz: makinist)
ayıp eden laikisttir. halbuki erdoğan'ın onu kıskanması gerekir. adam yeni bir akım yaratmış , türkiye'deki ilk ve tek laikist. erdoğan bunu yapabilir miydi ha yapabilir miydi????!!!!
laikist mi? ahahaaaaa!!! koptum lan! sırf bu sıfat icadı için artı verilir.
tüh çok mu belli ettik ne kıskançlıktan çatladık ondan hep evet.
allah insani hersey yapar eyvallah ama niye boyle salak yapar anlayamiyorum.
tayyip erdogan la bir alip veremedigim yoktur ama yani nasil yakisikli denir ki bu adama. yakisikli degildir. lider karizmasi vardir. yakisikli'ya en yakin siyasi lider icin (bkz: cem uzan)
görsel
''laikist'' kelimesi ile devrim yapmaya çalışan arkadaşa bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum. Ne denir ki bu başlığa ? Yorum yapsam boşa gidecek.

Edit: Bi tarafınıza mı batıyor ''Laik Düşünce'' anlamıyorum. Hatırlatayım burası Türkiye Cumhuriyeti.
Başlığı açıpta sonrasında aldığı tepkilerden tırsıp kaçan kişinin söylemi. Eksi oy vercedim daha nere gitti bu?
evet laikistler * erdoğanın göz altı torbalarını dehşet kıskanmaktadırlar, tahmin edilebilen birşey.* *
Yakışıklımı görmek istiyorsun arkadaşım al sana yakışıklı bir lider!!!

http://www.turkcebilgi.co...turk/images/ataturk-2.jpg
yazar sicmigi tespittir.
- abi tespiti gördün mü? yarildim gülmekten
+ dur dur daha neler ögrenicez.
bir muhafazakarist olarak ben de kemal kılıçdaroğlunu kıskanıyorum.
(bkz: yeni nesillere türkçe eğitimi vermek)