bugün

çok sağlam kaynaklardan alınan bir bilgiye dayanarak dile getirdiğim gerçek. az kaldı..

sktredit : bu kanser çeşidi hakkında bir cerrah kadar bilgisi olan, bizzat ailesindeki en yakın insanda bunu yaşamış biri olarak konuştuğumuda not düşeyim bari. neyin ne olduğunda ve süreçten haberimiz vardır. direk öldürür de demedik. ama o ibibik öten yazarların kanserin sadece 'ertelenebilen' bir hastalık olduğunu ve elbet temizlense bile başka bir bölgeden ortaya çıkacağını bildiklerini sanmıyorum. heleki barsak gibi bir bölgede.(o dışarı alınma operasyonu yapılsa bile)

ha bu arada ; benim için ölmüş yaşamış, farketmez,umrumda da değil. beni ilgilendiren durum, hastalığından ötürü başbakanlık görevini yerine getiremeyecek olması.
devlet sırrıdır. her an ergenekon,balyoz,kck vs. başınıza musallat olabilir aman diyim kimse duymasın.
henüz doğrulanmamış gerçektir.

dilerim ki doğrulanmaz da. tayyip erdoğan denen adamı tırnağımın ucu kadar sevmem ama kanser başka bir şey. kimse ölmesin bu hastalıktan. tayyip erdoğan bile...
kanser olduğu resmi olarak açıklandığında sözlük yazarı tarafından götüne kına yakmasıyla sonuçlanacak durumdur.
(bkz: kolon kanseri)
yakında halka açıklanacak ve çoğu kişinin " şerefsizim ben biliyordum" diyeceği haberdir.
sevmem bu adamı ama olmasın be çok kötü bi hastalık düşmanıma vermesin allah.
tıp bilmeyen insanların uydurduğu komplo teorisidir...kendisi sadece bağırsaklarından polip aldırmıştır ameliyat ile..polipler,iyi huyludur ve çok istinai durumlar dışında malignite gelişmez..başbakan'ın bağırsağından polip alınmıştır..polipin bulunduğu bölgedeki birkaç santimlik bağırsak parçası da çıkarılmıştır zorunlu olarak..olay budur..son olayda ise kolonoskopi ile opere edilen dokuların kontrolü yapılmıştır..(( polip,sizde de çıkabilir..genelde hiçbir şikayete yol açmaz ve rutin check-up işlemi sırasında ortaya çıkar..eğer polip alınmazsa 10-15 sene sonra kansere dönüşme ihtimali vardır ve bu yüzden ameliyatla alınması gerekir..))

eğer bu bir kanser olsaydı,metastaz yapardı..başka organlara da sıçrardı..belli oranda kemoterapi uygulamak şart olurdu..ayrıca çok ciddi seyreden kansızlık,halsizlik gibi sorunlar da yaratırdı..

en önemlisi ise bağırsak kanserinde uygulanan rutin işlemlerden biri olan kolostomi işlemi uygulanır..yani anüs ve kolorektal bölge cerrahi yolla iptal ediliyor ve bağırsak çıkışı karından verilir..defakasyon işlemi karından uygulanır..

ömür boyu katı diyet uygulanır..stres ve yorgunluk yasaklanır..

yani özetle başbakan kanser olamaz..buna heveslenenlerin hevesini kursağında bıraktığım için özür dilerim..

başbakanda hem kanserli biri görüntüsü yok..hemde o tarz mortal bir hastalık ile başbakanlık yapması mümkün değil..
kendini atatürk sanacaktır zaar.
sindirim sistemi rahatsızlığından dolayı ameliyat olduğunu ileri süren medya,
ölümü yakın olan başbakanın bağırsak kanseri olduğunu açıklaması gereken bir durumdur.
ecevitin bir hapşuruğunda tersyüz olan ekonomiyi anımsayınca asla bilinmemesi gereken gerçekliktir. yöneten her ne durumda olursa olsun iyi olmasının dışındaki gerçeğin dışarı sızdırılmaması gerekir.
gereken yetkili kişilerce yönetenlere layık bir şekilde yapılacaktır zaten ve yapılmalıdır da. vatandaş herşeyi bilmek zorunda değildir.
(bkz: sen uyursan herkes ölür)
zaten şurada kendisi de ağzından kaçırmıştır;
https://www.youtube.com/watch?v=aZ1RlvFmZjs#t=26
güncel Önemli Başlıklar