bugün

hava alanına indikten sonra yaptığı konuşmadır.
http://caps.ekime.net/gal...mde-her-seyi-unutacaklar/
özet:provakatörlük yapmak !
böyle bi başbakan örneği görülmemiştir halkını birbirine düşürmek için elinden geleni yapan.
yazıklar olsun.
ben diktatörüm ! iktidarım için iç savaşı bile göze alırım ! başka türlü anlamak imkansız.
özetdir.şudur oradaki herkes bayrak yakıyor,arabaları yakıyor..barışçıl bir insan yok biz zaten polise çiçek veren insanı da görmedik..
not:günlerdir eylemlerdiyim bir tane bayrak yakan yeltenen görmedim..çoğunun elinde türk bayrağı var..yemin ediyorum günah.
(bkz: gerçekten yazık)
(bkz: yol ver gidelim taksim i ezelim)
türk halkını rahatlatmıştır, güven vermiştir, huzuru sağlamıştır. devlet olmanın görevini başarıyla yerine getirmiştir.

7 madde saymamıştır, çadır kurup kapak atmamıştır, gaza getirmemiştir, demokratik hakkını kullanmıştır.
(bkz: hiç)
konuşmasındaki mesaj esasında ne gezi eylemindekiler, ne de kendi parti tabanınaydı.
açık ve net faiz lobisi ni tehdit etmiştir. bu banka müdürü kim? biri beni aydınlatsın.

edit: sağolsun baya bir arkadaş aydınlattı.
kürdistan'ı kurdurmak için iç savaşı tetiklemek.

bahanesi: milis güçlerimiz iç savaşla uğraşıyordu, o yüzden verdik.
(bkz: diren gezi parkı)
bu ülkeyi ben inşa ettim, ben yıkarım yine de haksızlığımı kabul etmemdir.
Gidin az ötede oynayın dedi hahahaha.
aramızdaki provokatörlerede ders vermiştir.provokatörlük öyle yapılmaz böyle yapılır demiştir.
Bir ülke bizzat başbakanı tarafından nasıl bölünür iç savaş çıkartılır.
'ben sadece %50'nin değil tüm halkın hizmetindeyim ama bana oy vermeyen %50'nin .....' şeklinde özetlenebilecek konuşma..
başbakan ayranı fazla kaçırmış. Galiba bimdeki dost ayrandan içmiş. yan etki yaptıysa demek ki!
tam olarak budur. http://inciswf.com/oygkkba6.swf
-allah
-din
-onlar çok kötü iyi biziz
-tekbir sesleri
-cimciklenince slogan atmaya başlayan idoyitler
kısaca''onlar,biz, bizim yaptıklarımız, onların yaptıkları''..
şeklinde devam eden, resmen halkı ikiye bölen hangi mantıklı akp'linin şöyle bir konuşmayı nasıl savunacağını merak ettiğim suç teşkil eden ayrıştırma kampayansıdır.
sanki Fas'ta cok onemli basarilar elde etti. aa pardon Kral bunu reddetti ya onu kutluyor olmalilar! Kutlamanin ozeti resmen ic savas! ordaki sürü yol ver gidelim diyor. ben desem icerdeydim simdi.
(bkz: epic fail)
80 milyonluk türk halkının özetidir.

http://www.youtube.com/wa...ge&v=gZDe7Jc8Y5c#t=1s
inanıyorum ki, "insanı zorla AKP'li yapacaksınız" diyenlerin de yüreği titredi bu gece. Buyrun gelin siz de. Gelin ki, yüzdemiz artsın. Hükümetin yanlış yönlerinin zeminini oluşturan faydacıların cemaati bir daha kendi yüzdeleri üzerinden tehdit edemesin başbakanı. Aramızdaki türlü türlü oyunlar çeviren bu kaypaklara birlik olup hadlerini bildirmek için gönül bağı kuran samimi adamlara ihtiyacımız var. israil'i otorite kabul edenlere değil, dünyaya meydan okuyan adamlara ihtiyacımız var! Taviz vermememiz, sert olmamız düşmanlarımızın hoşuna gitmiyor. Bu ne güzel bir şey!
Arkadaşlar... Havalanına acil doktor ve tıbbi malzeme
yardımı lazım. BEYiN NAKLi bekleyen yüzlerce insan var...
Nooolur duyarlı olalım. Yayalım...
kısaca marjinaller ülkenin içine ediyor ben ülkem için sesimi çıkartmıyorum demiştir.