bugün

Evli sevgili nasıl oluyor?
(bkz: apo)
yok artık denilesi. ayrıca abartmayın ya herkesin kendi özeli, adam zamanında sevgili yapmış olabilir kime ne * söylerken bile komik geldi.
iddiadir. varsa da türbanlıdır.
n kim ya? ne kim? hah buldum. lan! nimet çubukçu?!
güle güle öldüren iddiadır.***
AMA ADAMLAR UMUT EDiYOR iŞTE. "BELKi DOĞRUDUR DA BiRŞEYLER KOPARIRIZ BU SAYEDE" DiYE UMUT EDiYORLAR. UMUTLARI OLMASI DA GÜZEL.
sadece bu idaa ile kalsa yine iyi, bence bu adamın asıl görüntüleri i. m. gökçek in elindedir. asıl belgeler, en sağlam görüntüler belediye başkanında dır. zamanı gelir o görüntülerde çıkar.

hayatta bu işi en son yapacak insan başbakandır. diyenlere o zaman kapak olur diye düşünüyorum fakat şu anlık sadece bir iddiadır zira araştırmaya götü yiyecek olan bütün gazeteciler içeridedir ve geri kalanlarda götlerinin korkusundan bu tarz bir risk almaya cesaret edemezler.
adam karısını hem hanımı hem sevgilisi hem eşi hem dostu olarak görüyorsa sevgilisinin evli olması çok normal. çünkü kendisi ile evli sonuçta.
afedersiniz de bu iddia çamur at izi kalsın mantığıdır. kısaca bok yemenin fransızcası.

başbakana atılan iftiraların haddi hesabı yok hepsinin asılsız çıkması da ayrı bir muamma. yetmemiş şimdi de bunu çıkarmışlar.
(bkz: her kuşu siktik bir leylek kaldı)

yani bir iftira atacaksanız biraz daha mantıklı olsun. buna başbakanı seven sevmeyen kimse inanmaz. hadi bakalım sıradaki gelsin. belki bu inandırıcı olur.

bunları şu yüzden yazdım. saçma salak aptal şeylerle lütfen gündemi meşgul etmeyin. memleketin onca derdi sorunu varken bunlarla uğraşarak vakit kaybetmeyin, kaybettirmeyin lütfen.
eğer var ise (bu bir iddiadır) cemaat - akp kavgasının yaşandığı son mit kargaşası sonrası her an sitelere +18 kaset düşebilir, bu başbakan da olabilir, başkası da. cemaatin elinde kozlarının olduğu bilinen bir gerçektir, sonuçta özellikle vatan caddesindeki yediyüz 657' linin apar topar şarka sürülmesinin başka izahı yoktur. hazırlıklı olunuz.
iddiadır.
iddia edilen sevgilinin kocası veya eski kocası bu haberin kaynağını * si*erse şaşırtmayacaktır.
henüz farklışakirtlik sitelerinden videoları servis edilmemiş iddialardır.
başbakandan nefret edenlerin bile inanmayacağı kadar yalan haberdir.
boşanmıştır. doğrudur.
"herkesin özel hayatı kimseyi ilgilendirmez" lafları falan gereksizdir. dini sömürü aracı yapıp, bu şekilde yaşayan birisinin özel hayatı tabiki herkesi ilgilendirir. hiç bir şey göründüğü gibi değildir. salaklıkta bir yere kadar.
şakirtlerin aptal olduğunu görmemize vesile olan iddia. her şeyi sorgulamak mantıklı mı. sana öyle diyorlarsa öyledir. şakirtlerle beraber bir kaç aptal vatandaş hariç herkesin inandığı iddia. zekilerle aptalları ayırt etmek için bire bir.
bazıları baykalla karıştırıyo bu adamı. o işleri yapacak en son kişilerden biridir bu adam . karakteri ve inançları buna izin vermez.
"ben anlamıştım hocam" diye çamura destek vereceğim önermedir. bi de rus karılarla ilgili önerme veren bakan araştırılsın, en az 2 tane imam nikahlı rus'u olmassa ben bişi bilmiyorum.
- olum çamur atalım belki izi kalır lan
+ lan denedik tutmıyo amk
- bidaha dene
+ al amk ya (#14668312)
(bkz: caps yok mu caps) deöek ilk aşamada en iyisidir bu iddaa için.
bir fransızın 'hani monşer, sizde bir deim vardir, ha, güte girebilir' diye yorumladığı iddia. benim fikrim akp'nin akıl adamlarının kendi uydurduğu. MHP'nin oylarına oynuyorlar.
rivayete göre eski bir milli eğitim bakanıymış.
(bkz: kuyruklu yalan)
bir rivayete göre ünlü otel zinciri sahibinin kızıymış,kızın bütün ailesi bilmekteymiş ve yine bir rivayete göre bu kız, arkadaşımın arkadaşıymış. gerçekten böyle bir şey var mı bilemem.
http://ahmetdursun374.blo...ilisi-kadin-bu-mu/7915896
iddia edilen sevgili.

osman baydemir: hassiktir diyorum hassiktir.
bir dost: at yalanı öpim inananı.
metresinin baş harfi n olan bayan 15 temmuz 2011 de boşanmıştır. ayrıca son seçimlerde istanbul 2.bölge 1. sırada seçilmiştir.
saygılarımla .