bugün

sevgili başbakanımızın atatürkden üstün yanlarıdır. Nedir bu üstün yanlar? Söyleyeyim: uzunboylu olması, karizmatik olması, millet tarafından yürekten sevilmesi. O ne öyle kısaboylu önder mi olur? Tayyip erdoğan 1 85 boyunda, atatürk 1 65 boyunda. Yani sokakta yürüseler herkes bunu tayyibin çocuğu sanar.
(bkz: sahtekarlık)
(bkz: yalancılık)
(bkz: din istismarcılığı)
(bkz: dolandırıcılık)
(bkz: kayırmacılık)
(bkz: yolsuzluk)
(bkz: haksızlık)
isminin ulu önderden bir harf fazla uzun olması..

Aklıma gelen tek üstün yan bu.
bu ve bunun gibi asalakların ağına düşen ve ciddiye alıp cevap verenlerin, sonra da ben çaylağım diye ağlayanların yine hakaret dolu entryler girdiği saçma sapan başlık. arkadaşlar bu tip çakalların tuzağına düşmeyin, yazık etmeyin. başlığa girip eksinizi verdikten sonra çıkın.
dünya'da daha fazla tanınması.
her insan birbirinden, farklıdır, üstündür. mustafa kemal atatürk ülkenin kurucusudur, recep tayyip erdoğan sadece bir memurdur. ayrıca daha başbakanın adını yazmayı bilmeyenleri görmemize vesile olmuştur bu başlık. o değilde bir erkeğin kendi hemcinsine bu denli inceden yürümesi ilginçtir.
amerikaya daha iyi uşaklık yapması.
sadece boyu.

(bkz: allah bir boy vermiş gerisini koyvermiş)
(bkz: ünsüz yumuşaması)
daha zengindir, ulke varligina tecavuz ederek kasasini doldurmustur. aferimdir.

edit : mustafa kemal atatürk ün mal varlığı nı döneme göre değerlendiremeyip, sahiden tamamının onun olduğunu sananlar var. o 'nun olan yine halka kalmıştır. tayyip sana bana ne bırakıcak görücez.
biraz daha dindar olması.
erdoğan'ın m.kemal'den daha zengin olduğunu sananları gösteren yanlardır. gece gece iyi güldürmüştür.

(bkz: mustafa kemal atatürk ün mal varlığı)
(bkz: savarona)
atatürk'ün çok büyük devlet adamı olduğunu halkı ve tüm dünya kabul etmiş ve dillendirmişti.
tayyip erdoğan ise, önemli bi devlet adamı olduğunu yakınındakilere zorla söyletiyor. yani kendi söylüyor. halk ona da aynı muameleyi yapsın istiyor.
ama dur sen, yakın gelecekte özel yetkili bi süper savcı sana iyi bi muamele yapacaktır. çok yakında...
kesinlikle yoktur.
yanındaki dalkavuk sayısı.
görsel
birisi "halk beni seçmez" diye korktuğundan ülkeyi demir yumruk ile yönetmiştir. biri girdiği 3 seçimde oylarını arttırmış ve 2 kişiden birinin oyunu almıştır...

yani demokratlık konusunda kesinlikle erdoğan üstündür.
dolandırıcılık, yalancılık, suistimal yetenekleri ve mal varlığı vb.
yalaka bolluğu.
(bkz: 404 not found)
bence atatürk'ün ulu önder tayyip erdoğan'dan üstün yönlerini konuşssak daha iyi olur, daha kısa sürer....şimdi sabaha kadar ulu önder tayyip erdoğan'ın üstün vasıflarını anlat dur işin yoksa...

tanım: üzerine ansiklobediler yazılabilecek kadar geniş çapta olan vasıflardır.
şerefsizlik, namussuzluk, yalancılık, sahtekarlık gibi yanlardır.

durun durun! ben söylemiyorum bunları. rte kendi kendisine söylüyor böyle olduğunu.

inanmayan baksın: (#18632031)
daha çok seveninin olması.
çüşşş denilesi karşılaştırma.
(bkz: para)
(bkz: yalan)
güncel Önemli Başlıklar