bugün 1924 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

tayyip erdoğan in bildiği diller nelerdir

 1. 0 0
  rte nin konya'da katıldığı törende ortaya çıkan akıl kurcalayıcısı sorudur.

  Daha önce şahit olduğumuz üzere rte nin ingilizce bilgisi var. Hatta ingilizce olarak cümle kurduğuna ben şahit olmuştum.
  (bkz: van minüt)
  ancak öyle görünüyor ki sayın başbakanımız bunların yanında ibranice de biliyor. sık sık kamuoyu karşısında yaptığı arapça konuşmalardan da anlaşıldığı kadarıyla sayın başbakan türkçe hariç en az üç dil bilmekte. Arapça , ibranice , ingilizce...
  (saydım , türkçe dahil de üç dil yapar)

  Sayın başbakanımızın bu konudaki donanımını tartışamayacağımızı anladım , velhasıl keşke bu dili yeri geldiğinde kullansa...
  Bakalım ilerleyen zamanlarda rte nin daha ne gibi meziyetlerini göreceğiz.Bir türk olarak Benim şahsen koltuklarım hala kabarık.
  #8295185