bugün

Galatasaray yönetim kurulu üyesi.
Hayvanseverlikte çığır açan, favori hayvanı sincap olan bir iyilik meleği. Kolları kırık bir sincabı hayata tutundurmaktadır. mağarada ölümü bekleyip insanlardan korkan köpekleri, 3 haftada kar soğuk dinlemeden iyileştirip, hayata tutunduran adam gibi adamdır.
Videolarına reklam almaması, destek tekliflerine "sağ olun benim gelirim yetiyor" demesi bu yaptıklarının çıkar ya da gösteriş amaçlı olmadığını gösteriyor.

Youtube'da Tayfun demir yazarak kanalına erişebilirsiniz.
Tam anlamıyla altın kalpli bir hayvansever kendisi. Son günlerde de Karamel adını verdiği sincabı iyileştirmek için ilaçlarını, öğünlerini planlaması; sargılarını açtığında sincabın kolu mikrop kapmasın diye sürekli havlusunu değiştirmesi, her şeyi en ince ayrıntısına kadar onlar iyi olsun diye düşünmesi hem mutlu ediyor hem de gözlerimi dolduruyor. iyiki var.
Sincaplara kendi evini açan ve hatta onlara bir baba gibi bakan adam gibi adam.

--spoiler--

sincaplar üzerinden prim kasan bi eleman. alf ve karamele kadar hadi neyse ama içerik üretcek başka bi şey kalmayınca başka bi yavru daha bulup onun videoalrını yapıyor şimdi de. o bittiğinde yenisini bulur o bitince yenisini. bunun adı primdir.

--spoiler--

Hayvan sever olmayan tiplerde böyle entryler girip sözde farklı bir bakış açısı yaratıyor. Meyve veren ağaç taşlanır.
dünyanın en güzel youtube kanalına sahip temiz kalpli adam.

sincaptan, kediye, köpekten, güvercine, saksağana kadar binbir türlü hayvanın yaralarını sarıp onlara yoldaşlık eden ve bunları bizlerle paylaşan koca yürekli biri bu tayfun demir.

https://www.youtube.com/c...Ke287_D5mtbhxfMOABuA/feed

youtube denen mecra milyonlarca abonesi olan bir ton odunla doluyken kendisinin 100 bin abonesi olması kepazelikten başka bir şey değil.
uzun süredir severek izlediğim youtube kanalı. youtube'da paylaşımlar yaparak insanları bilinçlendiriyor bu çok güzel bir şey kendisini tebrik ediyor ve aynı zamanda teşekkür ediyorum.
yaptığı şeyin adı yok kesinlikle. her gün video atmış mı diye kontrol ediyorum ve bıkmadan izliyorum.

onun yerinde aynı maddi imkanlara sahip biri olsaydım kesinlikle böyle bir yola giremez, girmezdim.

ağır şeyler yazmak istemiyorum ama utanmadan youtube kanalı üzerinden para kazanmak için hayvanları kullandığı söyleyen yavşaklar hayatları boyunca muhtaç tek bir canlıya yardım eli uzatmışlar mı acaba?

lan 100 küsür bin takipçiye sahip bir kanalın getirisi ne olacak ki bir de cebine para koyacak bu adam? üstelik maneviyatı, harcadığı zamanı, emeği zaten geçtim de maddi olarak harcadığı meblağlar ortadayken? çok değil biraz ahlaklı olun ve yardımınız dokunmuyorsa en azından uzaktan işemeye çalışmayın.
Takip etmenizi önereceğim bir kişi. tayfun demir ismiyle bir youtube kanalı var. Evet.
8 dönum arazi alip kendine havuzlu çitlik evi yapmış. Hayvanlarla mesut mutlu bir göruntu çiziyor.
abartmıyorum bütün günüm videolarını izlemekle geçen hayvan dostu.
Geçmişte suça karışmış bir adam. ismini biraz araştırın bu kadar saf olamazsınız. Kendisiyle aynı isme sahip birinin kimliğini kopyalamış ve bu kimlikle dolandırıcılık yapmıştır.

https://www.memurlar.net/...-dusuren-dolandirici.html
lan Benim 2 oğlum var, bunun sincaplarla ilgilendiği kadar ilgilenemiyorum, bir allah kulu da buna bakıp aga bu teker nasıl dönüyor demiyor...!

Sahi sizin hiç aklınız almıyor mu? Günde 2 video atan bir adam nasıl böyle bir hayat yaşıyabiliyor? işi gücü yok mu? Her taraf çiçek böcek filan! La ben kavga dövüş izin alabiliyorum. 2 gün izne çıksam her sabah 168 cevapsız aramayla filan uyanıyorum, öyle önemli bir pozisyonum da yok, bildiğin düz memurum amk!
https://www.sozcu.com.tr/...terdi%C4%9Fi%20belirlendi.

Boýle birsey mümkün mü.
Çok şaşkınım yahu.
yinemi kandirildik.
Tutuklanmıştır.
Nasıl ya? Kimseye güvenemicek miyiz lan biz? Yıkıldım ben şu an. Benim gerçekliğim yıkıldı.

videoları izleyip duygulanıp gözyaşlarım bazen pıt oluyodu. Neden yıktın beni sincap adam neden? :(((( yemin ediyorum yavrusunu kartala kaptırmış fatma girik gibiyim ya. Anlatamıyorum haliyeti ruhiyemi.

i n a n a m ı y o r u m.
oha ya adamın abonelerinden biri de bendim arada videolarını açar izler mutlu olurdum. adam dolandırıcının kralı çıkmış. şuan kendimi tosuncuk'a milyonlarını kaptıran kerizler gibi hissediyorum. şok oldum.
La bu adam hiç öyle birine benzemiyor.
hayvanseverleri tokatladı.
Abonelikten çıktım, çıktıktan sonra da son videosunu açtım yorumlarına bakmak için, millet adamın arkasından bayaa sallamış.
şu an şok içindeyim. ulan bu adam nasıl kötü bir insan olabilir.
eski dolandırıcı güncel youtuber. adamın dolandırıcı olduğunu yaklaşık 3-4 ay önce öğrenmiştim. youtubeun inatla şehirden köye yerlestim vidyolarinı tarafıma önermesi ile öğrendim. adamın hafif çakal olduğunu o zamanlar sezdim ama içten icede vidyolari hoşuma gitti. adamın sesi resmen ilizyon gibi insanı içine çekiyor bir şekilde izlettiriyordu. o zaman da demiştim bu adam bu ses tonuyla demek milleti dolandiriyor insanları diye. nitekim bütün olayı ortaya resmi olarak döküldü ve her şeyi ortaya çıktı.
3 ay önce paylaştığı videoda içinde bulunduğu durumu kendisine göre özetleyen hayvansever kişidir. Bunun dışında devletin verdiği karara da saygı duymak gerekir. Bir insanın yasadışı işler yapmış olması onun hayvansever olmasını engellemez. Öznel olarak güncel yorumum ' iyi bir hayvansever, azılı bir suçlu' yönündedir. Ayrıca sosyal medyadan linç edilmesi için henüz erkendir. Linç kültürü başlıbaşına lüzumsuzdur. Suç işleyen kişinin cezasını yargı verecektir.
Adam nasıl bir ruh hastası ise öyle bir oynuyor ki şimdi devamını getiriyor. Kanalın erişimini avukatı aldı o devam ediyor. Şimdi o videoları ingiltere mi nedir Neresi orada saçma sapan video çekiyor. Şeytan gibiler, adam muazzam düzen kurmuş. Millete hâlâ izliyor " ay hayvanlara noldu onlara noldu" diyor.
ulan şu adamın hayatı resmen film gibi adam yazılımcı evrakta sahteci böbrekçi youtube da kanalı var dolandırıcılık da var ... düşünün kim milyoner olmak ister e bile çıkmış
https://x.com/allbaym/sta...;t=o1kDp73LU0TuukjZkDd2Ag