bugün

(bkz: canım anam)
Kiz kardeşimin arkadaşı tatardi, bence güzel kızdı gözü çekik falan. 18 yaşında artık sevgili olunabilir.
Çok güzel çibörek ve mantı yaparlar ayrıca titizdirler.
Gençken birine yürüdüm. Patronum "tatar kızı çabuk yaşlanır boşver" dedi. Boşverdim.

Geçenlerde gördüm hakkaten teyze olmuş.
Kürt kızları yanlarında huri kalır. Evet
gözleri hafif çekiktir ufak burunları vardır fizikleri genellikle güzeldir beyaz tenli olurlar ayrıca benim de içine girdiğim gruptur.
memleketim eskişehir'de bolca bulunan kızlardır. memleketimdeki tatar kızları pm'lerinizi bekliyorum *
%25 oranla dahil olduğum gruptur. Hiç benzemiyorum. Gördüğüm tek orjinal tatar dedem.
cekik gözlü olup geneli çirkindir.
çirkin olurlar.
ileride kırım kökenlisi ile yuva kurmak istediğim hanımlardır. Niyetim ciddi.
tipleri çinliye benzer.
Farklı bir psikolojiye sahip oldukları kesin.
Katesun uz tatar balaları tatar kızlarına çirkin diyenler tatar gotah ı aşar inşaalah.
Tatar kızları olarak çi börek cantık göbete günü yapalım.

Ay ben yapamam ki diyen varsa sessizce gitsin şuradan yoksa belinde oklavayı kırarım. Beceriksiz tatar kızı olmaz.
(bkz: artemistik)
çok güzellerdir. türkmen kızlarından daha güzellerdir, ancak şimdilerde ruslar onları kültürlerinden kopartmaya çalışıyor. rus kızları gibi hoyrat, ortamalı yapmaya çalışıyorlar. kültürlerine sadık olanlarından varya çok iyi bir eş, sevgili olur. bulursanız kaçırmayın aman.
Açık kumral , güneşte sarıya dönük saçlara sahip . Genelde renkli gözlü. Gözleri hafif çekik.160-165 boylarında sevimli kızlardır. Ve Fizikleri taştır birde efenim. Sebebi mensubu bulundukları ukrayna halkıyla dedelerinin zamanında alışverişte bulunmalarıdır . Sonradan bir kısmı Türkiye Özbekiztan Kazakistana göç ederken bir kısmı kırım cumhuriyetinde kalmıştır.
Vallahi tatarım diye söylemiyorum harbiden güzeldirler.

Tatar kızlar pm pls.
Üff bee ne biçim güzeliz hee.
ırklarının özelliklerini yansıtırlarsa ideal eştirler.
iş bilen kızlardır. ailesini çekip çevirmeyi, sözünü dinletmeyi bilirler.
ülkücüler dövebilir dikkat.
Yaavv nasıl tatlı oluyor ya görmeniZ lazım.
Badem gozlü,gulunce kisilan gozlere sahip acik kumral sacli kizlardir.