bugün

bakanlık mı emekli lokali mi belli olmayan kurum.
ekin eken ve biçen fenevbahçeye ziraat türkiye kupasını veren kurum. daha ne istiyorsunuz olum.
ekseriyet ile; satmak istediği ürününü, müstakbel müşterisine "kaliteli" bir ürün olduğuna inandırmak gayesindeki satıcının, bandrol ve onay imzalarını gösterirken rastlanılan kurum. ancak; basit bir farklılık söz konusudur. o da; tarım ve köy işleri bakanlığı'nın bir ürünü onaylıyor oluşu; o ürünü "kaliteli" yapmaz. ancak; bu onay ürünün "legal" olduğuna işaret eder.
gıda, tarım ve hayvancılık bakanlığı olarak adı değiştirilmiş bakanlıktır.
bitkisel ilaçlara ruhsat vererek insanları kandıranlara ortak olan bakanlık.
olayın detayını bilmiyorum ama sanırsam zararı yoksa ruhsat vermesi doğaldır.

ama böyle bir durumu araştırsak acaba o ilaçları ithal eden veya üretenler kimlerin akrabası çıkar veya kimlerin yandaşıdır merak bile etmiyorum.
çünkü malum şeyleri göreceğimden emin gibiyim niyeyse.
milleti çatır çatır dolandıran sahte ilaçlara (bkz: bitkisel ilaç)ruhsat veren bakanlık .
[rk.*][ho.*]izin konusunda fevkalade cömert davranan, ota b*ka herşeye izin mührü basan, (bkz: maruana)yı da güzel paketlesek belki arada kaynayıp izni kopartabileceğimiz güler yüzlü hissettiğimiz işlevsel devlet organı.

(bkz: onay masası)
gücü sadece küçük firmalara yeten, ankara'da masa başından denetim yapan bakanlık.

http://tuketiciler.org/?com=news.read&id=3560
tüm türkiye'ye sağlığa zararlı gıdalar yediren şirketlere, ticari sır bahanesiyle 2 yıldır göz yuman bakanlık. üstelik firmalar ve ürünlerinde değişim bile yok.

zaten tarım ve köyişleri bakanlığı başka ne işe yarar?
"ticari sır" bahanesi ile halk sağlığını tehdit edebilecek gıda ürünlerini halka açıklamaktan kaçınan bakanlıktır.

http://www.haberkonseyi.c...alari-halktan-sakladilar/
tarım ve köylerle ilgili işleri yasalarla düzenleyen, tarımı geliştirmeyi, çiftçiyi desteklemeyi amaçlaması gereken bakanlık.
hak vermek lazım aslında yılların (bkz: barcelona) sı bile kutsal addettiği formasına arap vakıflarının reklamını aldıktan sonra tkb, penis büyütücü, meme küçültücü, popo ovalleştirici reklamlara onay verse ne olur.

forma kutsaldır ulan !
penisin bir anda uzaması çölde vahadır ulan !
memleket zenginleştiği için et fiyatları yükseliyor ulan !
ulan kaba bir hitap biçimi değildir
(bkz: artistlik yapma ulan)
güncel Önemli Başlıklar