bugün

Bir tespit, evet Tarık akan hayranlarının ve öldükten sonra birden bire kendisini adam yerine koyanların temenni ettiği gibi ışıklar içerisinde uyumayacak galiba, keşke ben yanılmış olsam ama adamın alnı secdeye değmemiş ve hayatını bir Müslüman gibi yaşamamış, neyse yine de tanrı bilir, umarım cehenneme kütük olmaz.

Edit. Bu yazı Trolleme amaçlı yazılmamıştır bunlar şahsi fikirlerimdir, hem cehenneme mi gitsin dedim amk, anında 5 eksi vermişsiniz ayıp valla.
Edit 2. 70 olmuş vay be.
bir takım puştların kişilerin namazlarını sayma görevini üstlenmesidir.

ulan it, nereden biliyorsun alnının secdeye değmediğini?

sana canlı yayın mı yapacaktı?
kimseye dert olmaması gereken olay.
bi rahat bırakın be amk, derdiniz nedir?
adamın dini -varsa-, onu yaşayış biçimi, hayata bakış açısı vs kimseyi ilgilendirmez ki olm. seni ilgilendiren konu adam sanatını icra ederken sende zevk uyandırıp uyandırmaması. gerisi seni alakadar etmez.
(bkz: şirk koşmak) bi bitmediniz m.q.
Tarık akan ışıklar içinde mı uyur, karanlıklar prensi mi olur bilemem. Bildiğim tek şey, Tarık akan da politize olmuş ünlülerden biriydi. Her politize olan ünlü gibi, seveni de vardı, sevmeyeni de.
Elinde cennet ölçer olduğunu sanan kişi beyanı.
Senin alnin secdeye değiyor da ne oluyor, kibir ve gurura kapılmak hoş mu ?

Islam dini "mütevazı olun, kişinin kusurunu örtün" demiyor mu ?
nasıl bir karaktersiz insan oldunuz yaa.. ölen kişinin arkasından atıp tutyorsunuz sıfır eksi almak için bunun adı trollük değil bu başka bir şey.
trollemek için değil demiş bide o zaman senin durum daha vahim.
sanane insanlık dışı şahsiyet sanane? ölünün ardından konuşmak trollük yapmak hoşunuza mı gidiyo karaktersizler.
Oooo tanrı bey hoşgeldiniz.
Elimi ayağımı titreten bilgi.
Şu zavallı sözlükte tanrıyla yazmak da varmış.
Bırakın da ona Allah karar versin.
daha yeni vefat eden bir insanın arkasından konuşmak nasıl bir acizliktir.
"Bana şiirlerinde küfür etme diyorlar usulsüz..Lan bu kadar orospu çocuğunu nasıl anlatayım küfürsüz?'' CAN YÜCEL.

Akşam akşam adamın asabini bozuyorsunuz lan yeter bıktık sizden bıktık.
(bkz: nasıl eksi alırım)
arkadas öbür tarafa gidip gelmis galiba. nereden biliyorsun ne sekilde uyuyup uyumayacagini?
sadece yaratanin bilebilecegi seyler hakkinda yorum yaparak inancina ters düsüyor ve asla affi olmayan bir günah islemis oluyorsun. bütün gün alnin secdeye degse ne olur icindeki degmedikten sonra.

saygisizsiniz.
ışıklar içinde uyunur mu hiç.
Elektrikmi kesilmiş.
Mezarda her durumda ışık olur. Ya nur ışığı,ya nar ışığı.
nihat hoca'dan naklen yayın.
Alnı her secdeye değen insan da ışıklar içinde uyumaz, sende bunu bilesin.
ölümü tadınca uyanılacak ya, uyanınca etrafı görmesi için ışığa ihtiyacı olacak sanılıyor galiba. projektör yansa ne yazar.
Niye orayı da mı yobazlar ele geçirmiş?
Seref yoksunu bireyden cikabilir bu söz.
- leri görünce ne kadar çok hayranı olduğunu farkettim.
onun gibi ışıklar içinde yaşayamayanlara züğürt tesellisi olur.
evet evet. koca tarık cennette huri memesi emikleyemiyor. zafer sizin, görüp görebileceği en büyük nimet fetö evinde 40 kişinin kaşıkladığı maklube olan yobaz sürüsü.