bugün

Adamın sadece iki entrysine denk geldim. ikisinde de "yarağımın başı" demiş.

Üstün zeka.
Tez zamanda kellesi vurula.
Demin yaptığım ironiyi anlamayarak beni üzmüş ve mal yerine koymuştur.
(bkz: eğleniyor muyuz gençler)

anne temalı bel altı ergen sataşmaları falan, maşallah seviye yine mariana çukuru.
kopyamdır. yaratıcı olun biraz.
tarihi dergahta şeyhinin yoğun ilgisiyle öğrenmiş memur.

selam ve libido ile.
Sözlükte bazı kesim tarafından akil adam olarak görünen (!) farklı görüşlere tahammülü olmayan, küfür edenleri eleştirirken türlü küfür ve hakaretten geri durmayacak kadar şaşılası üslup sergileyen bireydir.
anne karnında aldığı ehim bir darbeden ötürü beyin gelişiminin fetüs aşamasındayken durduğu ve bu şekilde dünyaya gelmiş olduğu bilinmektedir..
boş zevatın boş neferi. *
sırf iki kişiden birinin oy verdiği partiye mensup diye nickaltının hakaretlerle dolduğu yazar.
kuyruk acısı bulunanlar tarafından saldırıya uğrayan yazar. gerçekler acıtmış olmalı. zaten hakaretten başka bir şey diyemezler. bunların aklı sadece ona yetiyor.
laik cumhuriyetçi kemalist zihniyeti hop hop hoplatan yazar. bravooo. evet.

ulubey horonu:

https://www.youtube.com/w...whyd7sc&start_radio=1
On birinci nesil ak donuz. Troll.
solcuların çekemediği yazardır. seçimden önce sırf ak partili olduğum için nick altıma ağıza alınmayacak küfürü edenler şimdi sonuçları görünce "fötböl tökömö mö tötöyöröz yö nö bö fönötöklök". sizi daha çok böyle 180 derece döndüreceğiz. iki yüzlüler sizi.
laiktrolleri titreten yazar. o değil de biri de demiş "halkı kin ve nefrete teşvik suçundan dava konusu" ulan sizin her 10 entry nizden 9 unun anayasa da suç karşılığı var sen neden bahsediyorsun ? halkı kin ve düşmanlığa sevk etmekten sizden alası var mı bu memlekette. gezi olaylarında da gördük kimin "halkı kin ve düşmanlığa sevk" ettiği. yargılanacak olan laiktrollerdir ben değil.
(bkz: yevmiyeli yazar)

ben demiyorum kendisi bas bas bağırıyor..
Biriniz iki üç kuruş sadaka verin de şu milyar kazanan sizlerggggh saplantısından azıcık çıksın.
farelerden nefret ederim. görüntüsüne tahammül edemem. hamsterler falan sevimli tabi de, o bildiğiniz lağım faresi denen hayvandan gerçekten tiksiniyorum. kuyruğu, tüyleri, rengi... düşündükçe gerçekten gözlerim falan kararıyor. korku değil, tiksinme. açıklayamadığım bir nefret. bırakın görmeyi, aklıma gelince bile midem kalkar. uzak dururum. o ortamdan kaçarım. bilimsel adı bile varmış bunun: Musophobia Muriphobia.

işte bu yazar bana bu nefreti yaşatıyor.
Çaylak olmuş meczup. Kudursun!!!
Kadir misiroglu ne kadar tarihciyse bu arkadas da o kadar tarihci iste.

Kendini kufursuz ifade edemeyen bir zavalli..
Fatih doneminde agir vergiler altinda yasayan ve padisahin gozunde zerre kadar degeri olmayan bir ciftcinin torunu olan reaya. Kendisine sorsan fatihin torunudur ama.
Her tarafından cahillik akan bir akp'li daha...şaşırdık mı? Tabi ki hayır.

Şuradaki entry'e bakalım:
--spoiler--
terörist vatan haini cehepekaka kapatıldığı zaman yapılacaklardır. akabinde 40 gün 40 gece bayram ilan edilmelidir. şayet ülke 90 yıllık bir kanserden kurtulmuştur. (bkz: #39814922)
--spoiler--

Benden ayarı yedikten sonra hırsından altta kalmamak için epey bir tırnaklarını kemiriyor ve sonra şu entry'i giriyor:
--spoiler--
90 yıldır imf de borç için yalamadık yer bırakan siz değil miydiniz ?
t: resmi bayram yapılması gereken olaydır. (bkz: #39814938)
--spoiler--
Yani demek istiyor ki CHP'nin kuruluşu 1923, o tarihten beri IMF'yi borç için yalıyorsunuz.

A benim cahilim, IMF'nin kuruluşu zaten 1945; hadi onu geçtim, Türkiye'nin ilk standby anlaşmasını imzaladığı tarih 1961; Üstelik IMF'nin kapısına ilk dayanan da şimdi asıldı diye yere göğe koyamadığınız sağcı Adnan Menderes.

Daha bebesin sen ne diye böyle anlamadığın bilmediğin işlere bulaşır da kendini rezil edersin ki?

edit: Hırsız mahmut sezar da savunmaya gelmiş. Dikkat entryi'nizi çalar sonra farkına varırsanız siler kaçar.*
Şiddetli sümkürse beyinsiz kalır kalkmış beyin meyin saçmalıyor.

Bu neymiş ya.
Üç tane faal beyin hücresi demiştim. Özür dilerim. Fazla iyimser davranmışım. Adamın aklı yok siki var. O da habire ağzında duruyor. Nereye saplayacağını bilemiyor. Tecavüz dışında argümanı yok.

Anlayacağınız kapasitesi siki kadar.
Bazı gerizekalı yancıları da mondoros hopostoydu yazmış. Menderes'in salak salak programları yüzünden imf'nin kapısına gidildi arkadaş. Bence sen daha önce yaptığın gibi fikir çalmaya devam et, kendi orijinal fikrini söylediğin zaman aptal olduğun ortaya çıkıyor.

Menderes iktidarlarının önceki döneminde alınan borçların geri ödenememesi ve dış ticaret açığının çok artması yüzünden 1958 yılından itibaren Türkiye ekonomisi zorluklar yaşamaya başladı. Cumhuriyet tarihinin en yüksek oranlı devaülasyonu yapıldı, dolar 2 liradan 9 liraya çıkarıldı.. Sanayileşme ve ekonomik gelişmeyle birlikte kırsal kesimden istanbul gibi büyük şehirlere göç hızlandı. Bu yüzden büyük şehirlerde ilk gecekondu mahalleleri oluşmaya başladı. Menderes, en çok eleştiriyi, dışa bağımlılık politikaları yüzünden almıştı. Tek parti döneminde kurulan bazı traktör ve basma fabrikaları Menderes döneminde özelleştirildi veya ekonomik olmadıkları için kapatıldı. Adnan Menderes döneminde Uçak ve uçak motoru fabrikaları, Eskişehir tank fabrikası ve Kırıkkale silah fabrikası Menderes döneminde NATO standartlarına uymadıkları gerekçisiyle kapatıldılar.

Bunların sonunda IMF'nin kapısı çalındı. imza atmak sadece işin resmiyetiydi. Zaten IMF'nin programına başvurulmuştu. Suçlu kim peki? Analiz yeteneği olmayan davarlar gelip burda haybeye konuşuyorlar.