bugün

Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri saat 20.00'da cnn türk'te yayınlanan,
ahmet hakan coşkun'un hazırlayıp sunduğu program.
her an konuğa kafa atacakmış gibi bi yüz ifadesiyle sunmakta.
http://www.cnnturk.com/CN...R/programlar.asp?PID=1170
2001 yapımı danis tanovic filmi. orjinal adı; no man's land.
(bkz: no man s land)
"dört tane eşi olduğu için irtica suçlaması yapıyorsunuz dindar milletvekillerimiz için, dindar olmayanların da metresleri var; ama onlar için irtica suçlamasında bulunmuyorsunuz"

yavrucuğum. yaşlı bir adamsındır, sesin de eşşeğin "halayık"ı gibidir. mesele de bu değil.

ahlaksızlık ile, dinin bir şekilde yorumlanmasıyla elde edilen izni karıştırırsan, haşa, duble yol inşaatında ezer seni allah.

biri dince kabul edilen uygulamadır. diğeri ise sadece ahlaksızlık. biri din adına ülkenin temel yasasını çiğnemektir, diğeri ise sadece boşanma sebebidir.

biri de çıkıp (aşağıdaki zilli) sınıf muhabbeti, burjuvazi ayağına yatmaya çalışır. heyt be yavrularım. sosyolojiyi kimden, kemalizmi nerden okuduğun (okuyamadığın) belli. türkiye cumhuriyeti topyekün tüm halkı içeren bir devrimi öngörmüştür. eğitim, öğretim, hizmet alanında tek sınıfı öngörür. bilmezsin sen tabi, evren paşaların ürünüsün. anlamazsın.

"tarikatların gerici olduklarından, bilimlere karşı olduklarından bahsettiniz. bugün öyle tarikatlar var ki uluslar arası bilim olimpiyadları düzenleyen, mensubunda binlerce doktor, mühendis barındıran. eşleri de hep baş örtülü"

yavrucuğum. başında sıkmabaş da vardır senin, ayağında da spor ayakkabılar. deden yaşındaki aklı çatır çatır işleyen sosyoloji profesörlerinin, emekli müsteşarların, darbecilere şak şak tutmadığı için işinden olmayı göze alan gerçek aydınların yanında bacak bacak üstüne de atarsın, bacaklarını giren çıkan varmış gibi oynatırsın da.

gelip de bana din kisvesi altında tekrar tekrar yorumladığın bilim algını ..ktirtme.

şerefsiz cemaatin senelerdir boşuna dersanelerinde tıp, mühendis okullarında hizmetkar yetiştirmiyor. alınan fen eğitimiyle insan, insan olabilseydi, bugün senin gazeten de olmazdı, hocaefendin de olmazdı, sen de olmazdın.

bir boku bilmeden öğrenmeden gelip, cezayir'in, iran'ın nasıl geri devrimler yaşadığından habersiz; kemalizmi cemaatinin önde gelenlerinden, hümanizmi humeyniden, ahlâkı kaçak hocandan öğrendikten sonra, bir de dediklerinin ciddiye alınacağı düşünüyorsan yanılıyorsun güzelim. azgın olabilirsin ama lütfen cahilliğinle insanları ikna edebileceğini sanma. sen sadece hizmet ettiğin hareketin, aydın geçinen kafası karışık genç türk kadınlarını tavlama çabalarının bir enstrümanısın. feminist takılışın da bundan --bak hele, türbanlı feminist.

--

inanılmaz bir dezenformasyon altında nereye savruluyoruz bilemiyorum. öyle şeyler söyleniyor ki tamamen saçmalık! komik olansa kimilerinin bunları kabullenmesi.

kaldırın beyler (bayanlar) başlarınızı. risalelerle, "hazretler"le varabileceğiniz yer gerçek dışı, adeta bir rüya.

hayır kaldıramıyorsanız da çekilin bir kenara ya da ötenazi isteyin ne bileyim. bu halkı şizofren etmeyin bari. yazık be.
(bkz: taraflı bölge)
zaman gazetesi genel yayın yönetmeni olan şahıs, milliyet gazetesi genel yayın yönetmeni olan şahıs, hürriyet gazetesi genel yayın yönetmeni olan şahıs ve ahmet hakan soruyor bu günkü programda.
(bkz: kavşakların buluştuğu kavşak)
genelde ülke sınırlarında bulunan, iki komşu ülkeye de ait olmayan kara parçası.
zaman gazetesi genel yayın yönetmeninin içinden...
"ulan ne güzel akepemin, canım akepemin genel merkezinde, satılmış bir kanal olan cnn türkte yine satılık medyacı timsali zatlarla bir arada, yüce satılmış hazretleri karşısında soru sorma şerefine nail oluyorum ya fetullah hoca efendim görse kıçıma şaplatırdı bir tane, afferin lan senden kavşak olacak derdi"
ahakan'ın dün akşam ki programın da, türban karşıtı istanbul üniversitesili prof. hanfendiye ismet berkan'ın dahi katlanamadığını görünce keyifli program olacağını anlayıp izlediğim seyirliktir. gerçektende ilerleyen bölümlerde tartışmanın dozunun artmasıyla program ahakan'ın kontrolünden çıkarak bitmiştir. ahakan, odtü rektörüne ve iü den katılan prof bayana yerinde müdahaleleriyle konuda ki taraf olan halini göstermiş, iyi bir hakemlik yapmıştır..
çünkü kendisi bu konuda taraftır ve 'bir yere kadar'ın temsilcisidir.
eskiden atlaslarda gördüğüm garip bir ayrıntı idi. ırak ile suudi arabistan arasındaki baklavayı andıran şekilde bir toprak parçasıydı, bir daha hiç bir haritada göremez oldum. hep uktedir içimde ne diye öyle yapıldığı.

aha da buldum kendisini :
görsel
suudi arabistan-ırak arasında bulunan askersiz küçük bir toprak parçasına verilen ad.
ülkücülük maalesef tartışılamadı. tehditler havada uçuşuyot.

ahmedim eğ lan kafanııığ!!
moderatörü olmayan programdır.ahmet hakan mı o sadece kendi kendine çıgırmakla mesgul kımsenın onu ıpledıgı falan yok.
#9688612 nolu entryde bahsedilen mesele doğrudur, programda moderatör filan yoktur, ahmet hakan oraya tesadüfen düşmüş gibidir.

bi de saçmasapan meselelerden baydık.
an itibari ile chp li parti meclisi üyesi korkmaz karaca nın sürekli morardığı program olmustur.adam dinlemesini bilmiyor sürekli çemkiriyor.
dün akşam chp li parti meclisi üyesi korkmaz karaca isimli bir şahısın edepsizliklerine terbiyesizliklerine akıl ve izan yoksunluğuna izleyicilerini tanık ederek chpnin içinde debelendiği ideolojik buhranın boyutlarının görülmesini istemeden de olsa sağlayan program.
an itibari ile gökçek'in hem ahmet hakan'a hem de can ataklı'ya ayar üzerine ayar verdiği program..
gökçek4eva.
an itibari ile emin ülker tarhanın telefonla bağlanarak zat-ı muhtereme ayar verdiği program..
an itibariyle hüseyin çelik'i konuk etmiş program.
içeriği ve ismi arasında herhangi bir alakası olmayan siyasi tartışma programı.
şu anda koray aydına sorulmadık soru bırakmayan program bütünüdür. peki anladık bunları yapmanız güzel de aynı şeyleri başbakan çıktığı zaman da aynı bu şekilde sorabilseniz ya, ha sizi gidiler.
koray aydına güzel sorulr sorulmuştur.ancak iktidar mensupları geldiğinde aynı sorular sorulamaz.çünkü proğramdan önce ahmet hakanın soracağı sorulara bakıyorlarmış hükümet elemanları,bundan kaynaklıdır efenim.
ahmet hakanın sundugu güzel bir tartışma programı. ahmet abi biraz daha tarafsız ol, bazen biraz kayıyor senin tarafsızlık bazı bölgelere.

neyse bu akşam mutlaka izleyein gençler.
an itibariyle cnn tükte başlayan program.

2012 konuşuluyor.
güncel Önemli Başlıklar