bugün

Ben ateistim demek için yazan ve gülünç duruma düşen yazar.
Not: Allah akıl fikir versin yada kendisi ateist olduğu için doktor çare bulur umarım.
(bkz: ramazan benim için bitmiştir/#36967477)
üstteki yazarın mantığına göre , kendisinin de tek amacı dindar olduğunu belli etmek.

burada bana karşı çıkarken bile dindar olduğunu belli etmeye çalışıyor.

bence fikir ve görüş belirtmek herkesin hakkı olmalı, dindar kişi 'maşallah allah inşallah hayırlısı' derken bile dindar olduğunu belli etmesinde sorun yokta. benim dinleri mantık çerçevesi içerisinde mantıklı tespitlerle eleştirmem mi yanlış.
burada kötü adam ateistler değil. yer yüzünde en baskın görüş dinler ve her yerde gözümüze sokuyorlar. bunda sorun yokta ateist konuşunca sorun oluyor, isterseniz ağızımızı da bantlayın he ? mantığınıza göre ezan ve çan sesi bile duymamamız gerek. zira dindar olduğunuzu belli ediyor bu yanlış değil miydi.

ayrıca şu lanet olası özel mesaj alımını kapatmayın, her seferinde yazı boşuna gidiyor. anlamıyorum hayran mektupların yoğunluğundan mı kapatıyorsunuz.
görsel
kendini dinleri yok etmeye adamış bir adet dava adamı. arkasındayım.
https://m.uludagsozluk.com/e/38075808/

Peygambere hakaret eden din düşmanı işsiz. Hangi din ve inanış olursa olsun, böyle konuşmazsın. O sapık kelimesini sana mezarda yedirirler haberin olsun. Evet.
11 kadın ile evlenen insanlar için şu söylenebilir; kadın düşkünü ve sapık.
9 yaşında kız çocuğu ile evlenenlere şu söylenebilir; pedofili.

"Ben uçan at ile tanrının yanına gidip onunla görüştüm" şeklinde sunulan bir yalana bu söylenebilir; aptalca.

Tanımadığı insanlar için sırf kendisine inanmadılar diye, onların tanrı tarafından öldürülmeleri gerektiği emrinin verildiğini söyleyene kimseye şu söylenebilir; adi.

Yalan söyleyen kimseye şu söylenebilir; yalancı.

Aşağılamak, yükseklerde olan kimseye kendisini aşağı çeken sözler sarf edilince, söz konusu sözler aşağılama tanımına girer, ancak örneklerdeki gibi zaten aşağıda olan kişi için söylenince, hakaret değil. Tanım olur.

Şimdi bu tanıdan sonra burada kötü adam, söz konusu suçları işleyen kişi mi, yoksa bunlara tepki gösteren mi ?

"Peygambere hakaret etti" şeklinde saldırmanız çok adice, 'peygamber' mazlum, ben zalimim yani öyle mi ?

Ben normal bir insanım, tanrı sözleri adı altında bu;
9/TEVBE-123: "Ey imân edenler! Kâfirlerden size yakın olanları öldürün. Onlar sizde sertlik ve üstün gayret görsünler"
Yazıyı sunup benim çevre tarafından nefret edilen bir insan olmama sebep olan, benim ile birlikte milyonların berbat bir yaşantı sürdürmesine, öldürülmesine ve dışlanmasına sebep olan o çobandır zalim ve kötü olan. Ben değil. Ben normal bir insanım. O da normal olmayı deneseydi, 'tanrının yanına uçtum onunla görüştüm istek emir ve arzularını sunacağım' gibi saçmalıklar ile uğraşmasaydı.

Ben savaşlar olmasın, insanlar ölmesin istiyorum, o ise salyalar akıtarak "tanrı savaşmamızı istiyor, öldürmemizi ve dışlamamızı istiyor" diyerek buna engel oluyor, kötü olan o, ben değil. Ayrıca O başlattı.
11 kizla evlenir misin deseler hayir diyemeyecek bi tip. tanriyla kavgali galiba.
Tevbe suresi 9:65 -Eğer kendilerine sorarsan, "Biz sırf lafa dalmış, şakalaşıyorduk." derler. De ki: "Allah ile, âyetleri ile ve peygamberi ile mi alay ediyorsunuz?"
Allah ve peygamberimiz dışında sorunun yok mu be adam
Dinimizi,rabbimizi ve peygamberimizi durmadan küfür edip hakaret ediyorsun .kimsin ve bu hale nasıl geldin.şeytan mısın nesin
Nasılsın dediğinizde, sağol ateistim diyenlerden.

Ateistsin güzel kardeşim, vallahi ateistsin ama yeter, lütfen.
nasılsın, sorusuna 'iyiyim alhamudulullah' diyen müslümanların aksine, sadece iyiyim diyen yazar. ve kendisini ateist değil, normal insan şeklinde tanımlar. zira ekstra bir şeye tabii değilim, ki isim alayım.
inanmadığı Tanrı’yı ve inanmadığı dini sürekli eleştirecek kadar çaresiz, aciz bir canlı.
doğruları söylediği için çaylak yapılan adam gibi adamdır. işinize gelmeyeni çaylak yapın amınakoyim.
al oku müslüman karşim. öğren. salak salak şeylere inanıp canını sıkma ay ben bunu yaptım cehennemde yanıciğim.

http://kuranyalanlari.blo...idir-turan-dursun/4498259
ateist insanlar genellikle ateist oldukları için bir sıkıntı yaşadıklarında dini özgürlük, düşünce özgürlüğü gibi kavramlara sığınırlar. bu kısıma kadar bir şey yok.

fakat iş inananlarla dalga geçmeye, inananları aşşağılamaya gelince düşünce, inanç özgürlüğü bir anda yok oluyor.

özgürlük sadece kendilerine tanınmış bir lüks gibi. kendileri ile bol bol çelişen kişilerden biride bu arkadaş.

ego, hoşgörüsüzlük ve bilgi eksikliği kokan entarileriyle.
tek bir entry sinde dahi insanlar ile alay etmemiş yazar, insanlar ile alay etmekten kastınız din ile alay etmek ise, evet alay ediyorum, mağarada sesler duyduğunu iddia eden bir çobanın tanrının yanına kanatlı at ile uçtuğu iddialarının meydana getirdiği şey ile alay edilir ve eleştiriye tabii tutulur.

benim kafamı kopartmayı emreden bir şeye karşı nasıl tavır almamı beklersiniz, saygı duymam gerektiğini savunduğunuz şeye bir dönüp bakım bence.
Öyle bir şey yazdığımı sanmıyorum, entry belirt.
Yıkmaktan kasıt, çevreye ve insanlara zarar vermek,

imparatorluğun yıkılması şeklinde anlaman için çok ahmak olman gerek, yıkılacaklar demiş olsaydım, yanlış anlamanı anlardım.
Sözlükteki sayılı adamlardandır.
severek takip ettiğim yazarlardan.
ateist olduğumu megafonlar ile haykırmıyorum,
benim gibi düşünmeyenler öldürülmeli demiyorum,
ben ödüllendirileceğim siz cezalandırılacaksınız demiyorum,

bunları her gün yapanlar, lütfen susun,
teröre karşı çıkmak ne ise, dinlere karşı çıkmak budur,

buna müslümanlar da karşı, ama şimdi değil, tıpkı filistin ve myanmarda olduğu gibi, dinlerin sivri ucu battığı gün çığlık atacaklar.
Ama anca buralarda duyurur sesini.
inanmadığı dine bok atmak için burda.
Boş bir yazar.
islamı nefret dini, müslümanları nefret dolu bireyler olmak ile suçlarken, saygı duymak zorunda olduğu, halkın büyük bir bölümünün benimsediği inancın bir parçası olan sabah ezanı'na her sabah düzenli olarak nefret kusan avel.

sen insanların inançlarına dilediğin gibi hakaret edeceksin, nefret kusacaksın, onlar sana saygı gösterecek öyle mi ? oldu amk.
Nefret ile suçlanan yazar, ve gerekçeleri tarih boyunca tanrı maskesi ve yaratıcı varlık inanışlarını kullanarak, maskeleri ardından nefret dolu istek ve arzularını sunan hükümdarların yaydığı pisliğe karşı çıkmakmış,

Doldurmuşlar kuranı; inanmayanları bulduğunuz yerde öldürünler ile, inanmayanlarla savaşınlar ile, inanmayanları yurtlarından kovunlarla ile, inanmayanlardan vergi alınlar ile, inanmayanlarla dost olmayınlar ile.

Ve bir inanmayan bu nefret yazılarına karşı çıkınca nefret kusuyor oluyor öyle mi,

Ana zihniyete tabii olmak iyi bir şey olmalı, haklı hep siz oluyorsunuz.
tapmadiyentanrı neden tartışmış bu muhteremle onu anlamadım.
"sobayla konuşan", "mermi işlemeyen", "civataları söküp uzay mekiği düşüren"
"yanmayan kefen ve terlikle rüyada peygamber gösteren", "ketçaptan, çaydan şehvet üreten"
deve idrarını şifa niyetine içen, hacamatı tıp bilimi zanneden nesillerin;
ayı ikiye bölen, karıncayla konuşan, babasız çocuk yapan, bir gemiye yerkürenin tüm canlılarını dolduran, kızıldenizi ikiye ayıran, asasını ejderha yapan, atına atlayıp yukarı çıkan elçilerin izinden giderken, üstüne üstlük bir sabah " bugün allah için ne yapsam " diye düşünürken birden kitapta quantum bulmaları taktire şayandır.

not: zorla değil, seviyorum lan bu kafaları. aynen devam. kelle kesmediğiniz sürece hayaller sizinle güzel. ateizler adamlarımdan uzak durun.
islamı, amacını ve tarihini anlatmak, kanıtlayıcı olmuyor,
2 sayfa boyunca bunları yazıp, burada cevap veremedi diye haykırmak çok saçma,

124bin peygamberden öylece bahsediyorsun, kim onlar neredeler, yaşadıklarına dair kanıt, kanıt umurunda bile değil, anlatılanları aktarmak değil, anlatılanları kanıtlamak gerek,

Tarih boyunca ortaya atılan dinler ve amaçlarını anlattım, buna karşın basit argümanlar sunup, islamın tarih boyunca ortaya atılan sahtekarlıklardan ayrı bir şey olduğunu istap edemezsin.
güncel Önemli Başlıklar