bugün

hemen hemen bütün başlıklarda rastlanan kaşar türüdür. bu kaşarlar herhangi bir sebepten önce mesaj atarlar, egolarını siktirirler, sonra da beni niye siktin diye anırmaya başlarlar. offf bu bacaklarında çamaşır suyu kokusu biriken kaşarların ne kadar fazla çeşidi var sayamıyorum biliyor musunuz. bu sadece sözlüklerde ve internette dolaşan kaşarların protipi değil, hiçbiri umrumda değil aslında hepsinin vajinasına şekspirin sonelerini yazabilecek romantizmim, hepsini sikecek sad kırmızısı libidolarım var. kaşarlık doğaya nereden yayıldı sanıyorsunuz, 450 çeşit fransız peyniriyle hiçbir alakası yok. kaşarlık buralarda sürten sözde amına koduğumun kaltaklarının göz kapaklarımıza bulaştırdıkları bir is'in sise dönüşümünden başka ne olabilir ki! götünü kardan adama siktirecek kadar düşmüş ve üşümüş vücutlarınızı sırayla domaltacağım ama biraz bekleyin, suratınızda kaç posta gideceğimi hesaplayayım, kapıyı da kapatın ayağım üşüdü hayallerinize boşalırım, beni kızdırmayın. kızgın olurum sikmeden önce, çünkü penisimin kızgın demirler gibi yanmasını beklerim, öyle ya bu kadar yalancıyı ve orospuyu aynı potada eritmek, amından cızzzzzz diye ses çıkarmak vakit ister, erime noktasını yakalamak kolay değil. ketılın suyu kaynar kaynamaz geliyorum, kaşarlaşmış götünüzde ve aldatmaya pusu kurmuş kafanızda 31 çekmeye, duvarları çatlatana kadar sizi bağırtmaya, penisimle sırtınızı kamçılamaya geliyorum amına koduğumun duygusuz, ruhsuz, şehvetsiz sindirelladan bozma rapunzelleri. domalın!
güncel Önemli Başlıklar