bugün

ben nihal yalçın’ı sadece oyuncu kimliğiyle değerlendiriyorum. benim sevdiğim bir oyuncu. ‘kadınların konuşması bastırılıyor’ denildiğinde olayın içeriğine bakmaya başladım. yalçın’ın paylaşımlarına bakmaya başladım. ‘selahattin demirtaş’a özgürlük’ falan demiş. demirtaş ‘öcalan’ın heykelini dikeceğiz’ dedi hanımefendi bunu mu savunuyor? pervin buldan falan da ona sahip çıkıyor.

türk ordusuna silah doğrultan, ateş eden, polisini, öğretmenini öldüren terörist örgütün tümüyle karşısındayım. ben pkk’nın terör örgütü olduğuna inanan bir insanım. şimdi gidip onlara sormak lazım. siz pkk’nın terör örgütü olduğuna inanıyor musunuz? abdullah öcalan’ın bebek katili, terörist başı olduğunu söyleyebiliyor musunuz? lanetliyor musunuz?’ diye.”
10 numara 5 yıldız açıklama. lgtb, feminizm, veganlık muhabbetini paravan yapıp pkk-seviciliği normalleştirdi orospu çocukları. normalde bu tarz açıklamalara yok ebesinin amı derim ama canan orospusunun tiviti ve nihal yalçın' ın sahnedeki gereksiz hareketlerini birleştirince, haluk' a hak verdim. normalde hiç haz etmezdim kendisinden şu andan sonra en büyük tamer fanıyım. youtube kanalı açsın abone olalım, üye olalım.
kaba tabir ile bir skim anlaşılmamış açıklamadır. mevzu ödül töreni ise zaten orada haklısın be kardeşim. primciler, ağır meriçler ve feministler hariç herkes sana hak verdi zaten daha niye acayip acayip toplara giriyorsun işi siyasete falan çekiyorsun. bırak sen yapman gerekeni yaptın kıvransın dursunlar..
Magazin gıybeti pek keyifli olmamakla beraber;

Tamer Karadağlı'nın karaktersizliğini göstermiştir. Ödül töreninde kadın 5 dakka yönetmeni yapımcıyı yalamış. Kes artık demesi gayet mantıklı da,

Eee conta olayın hdp ile PKK'yla bilmem neyle ne ilgisi var. Bu resmen köşeye sıkışınca hedef sapıtmak. Tartışmayı beka sorununa çevirip kadını yem etmeye çalışan entesan bi olay. Yok kendisi PKK'nın terör örgütü olduğuna inanan bi insanmış da bilmem neymiş De.

AMK iticisi ya.
hdp pkk'ya bağlaması nalaka derdim de canan kaftancıoğlu mevzuya giriş yapktıktan sonra bağladığı için o kadar da nalaka olmamış.
valla komünistler linç eder bu adamı demedi demeyin.
Megri megride, teröristler davul zurna ile karşılanırken, şehide kelle denirken, bir kaç Mehmet öldü diye meclis açılamaz denirken, gezide gençler apaçık şiddete maruz kalırken neredeydin sen delikanlı? Tek rol adamı, bahanen milli değerler üzerinden hamaset kokuyor.
içinde pek de zeka barındırmayan bir açıklama olmuş bence. Haklıyken haksız duruma düşme durumu.
iki gündür ne kadar komik linçler okudum ya. kendinden kaç yaş küçük biriyle sevgili diye bile eleştiriliyor. Size ne olum! Bunu yazan aklıevveller nihal yalçın ve sevgilisi arasındaki yaş farkına da baksaydılar keşke. Hep diyoruz erkek nezaketi şart diye. Peki ya kadın nezaketi?
görsel
Altina imza atilan aciklama.