bugün

Ablamla * Carrefourda alıveriş yaparken krem peynir ve beyaz peynir reyonunda elime aldığım ve ürünün adını daha önce duymadığımı düşünerek vazgeçmişken ablamın reklam jingle söylemesine bir anda eşlik ettiğim peynir markası.

şöyleki:
tahsildaroğlu benim peynirim;
güvenle alır,
lezzetle yerim.
dünyanın en kötü reklam yapımcıları ve en kötü vokalistlerinin bir araya gelmesiyle oluşan reklam faciası.
afiyetle yediğim peynirin içinden çıkan sinek sonucu sağlık bakanlığından önce kendilerini arayıp küfür ederek mide bulantımı unutmak istedim. ama o kadar ilgili davrandılar ki bir baktım gelip peyniri alarak paramı iade etmelerine razı olmuşum.

böylece içine sinek düşürecek kadar sağlıksız peynirler yapmalarına rağmen nasıl hala batmadıklarınıda anlamış oldum.
eh iste peyniri. yorsan peynirin ve kasar peynirinin olmadigi zamanlarda tercih edilmelidir.
önceleri radyolarda sıkça reklamını işittiğim bir peynir markası. hatun bağırmakta
tahsildaroğlu benim peynirim , güvenle alır lezzetle yerim şeklinde. yukarıda yazılmasına rağmen yazdım.
şimdilerde ise bazı dizilerin sponsoru olmuş aynı reklam ve aynı sesle. hiç yemedim.
elveda rumeli'nin sponsorlarından.
artık okul servisinde dinlemekten bıktığım sabahları tuvalete giderken içimden sürekli olarak mırıldandğım, uykum hafiften açılınca saçmaladığımı düşünüp sustuğum, fakat birkaç dakika sonra tekrar mırıldanmaya başladığım hatta ve hatta kahvaltıda remixini bile yaptığım taaki servise binip reklamı duyuncaya kadar kendime ettiğim peynir altı suyu işkencesi. dinlemeyin bağımlılık yapar.
3 kilogramlık tenekede satılan versiyonunun tadı cidden çok hoş olan peynir. a 101 ve bimlerde 17 ytl civarında.
pizza hut ın salatalarında kullanılan peynirdir.
dizi film sponsoru.
bknz:Elveda Rumeli .
ezine inek peyniri, bu firmadan yenir denilesi*. kahvaltıda, salçalı ve yağlı ekmek-peynir-çay üçlüsünün, peynir kısmını çok iyi tamamlar, başka tadlar aratmaz.

(bkz: benim peynirim)

(bkz: kerim tahsildaroğlu)
radyoda sık sık duyduğumuz 'tahsildaroğluu' şeklinde çığrılan peynir markası. hiç yemedim o yüzden kalitesini bilemeyeceğim ama reklamı bana çok hoş çağrışımlar yapmadı.
Özellikle radyo reklamlarından cıngılı dillere dolanmış bir peynir markası. Lezzet konusunda yüzünüzü kara çıkarmaz.

(bkz: kurt ajans sunar)
ezinenin çok açık ve net şekilde en kötü peynirini üreten firma. sütü dışardan (yani başka bölgelerden) toplamaya başladığı günden beri sıradan peynircilerin klasmanına geçiş yapmıştır. ama bölgenin açık ara en büyük firmasıdır. sahibine denk gelirseniz 5 lira verip "git abi az kuru az pilav ye benden olsun" denecek tipte bi amcamızdır.
eskiden ne kadar kaliteliyse son 2-3 yıldır o kadar kötü bozmuş firmadır.
yıllardır radyolarda aynı reklamı dönen peynir markası.

bence o besteyi yapan kişiye yüklü bi miktar ödül vermeliler.
radyoda maç dinlediğimiz zamanların vazgeçilmez peyniri.

tahsildaroğlu benim peynirim.
stil boyanın vazgeçilmez ekürisi.

(bkz: bunu bilen liseli değildir)
asiri tuzlu ve yagsiz bir peynir.