bugün

Bugün YouTube’da bir videosuna denk geldim kendimi tanıtmak istemiyorum gerek yok acılı şeylerden bahsetmeye Açın Google’dan okuyun falan dedi benim kalbimi fethetti resmen.
Tanım= yemek tarifleri veren 17 yaşında becerikli bir youtuber.
Tarifleri tam tutuyor annemle izleyip deniyoruz.Yetenekli gerçekten umarım iyi yerlere gelir.
görsel
bütün instagram sayfalarında paylaşılan çocuk.
Tamamdır artık.
Parayı bulmuştur.
youtube'de yemek yapan temiz yüzlü bir genç.
belliki kendisi yemek videoları izlemeyi ve yemek yapmayı seven biri. youtube'u da ekonomik şartlarını düzeltmek için kullanıyor belliki. kanalına üye oldum. takip edeceğim. sakin bir çocuk ve bence baya maharetli. umarım bu aşcılık işini büyütür ve kendi mekanında onu sevenleri doyurur. yolu açık, bahtı güzel ve yemekleri enfes olsun.
çocukla dalga geçtiklerini öğrendim gerçekten içim parçalandı.
nasıl bu kadar kalpsiz olabiliyorlar anlamıyorum. umarım iyi yerlere gelir.<3
Czn Burak da Hatayli,bu çocuğun elinden tutsa keşke.
Herhalde küçümsendiğini duyduğumuz için hepimize koruma içgüdüsüyle daha da sempatik gelen çocuk. Efendi, terbiyeli, masum... inşallah hep böyle kalır mutlu olur. YouTube dan da takip ederek destek olabilirsiniz.
Küçücük mutfağını koskoca dünyaya açan birbirinden güzel yemekler yapan çocuk. Yolun açık olsun..
yutuptan binlerce tl cukkalayip zengin oldugu halde fakir taklidi yapip insanlari somuren biri.
Açıkçası hiç dikkatimi çekmeyen paylaşımlar yapmasına rağmen takipçisi oldum, takipçi sayısı artıkça bir sürü reklam alacaktı ve hayatı daha kolaylaşacaktı, birileri mutlu olabiliyorsa ne mutlu bana. Kim olduğu önemli değil birilerinin eline mutlu olma fırsatı geçtiyse en güzeli odur.
görsel
görsel
Taha duymaz uydurur. Evet.
Sikko şekilde meşhur olup hatta para kazanan veled

Amk hep aynı edebiyat

Vay efendim fakirim bilmem neyim durumum okuyamadım yok bla bla

Ulan çıkın sokağa binlerce her hangi alanda yetenekli ama yoksulluktan okuyamayan çocuk var

Misal benim eski bir kız arkadaşım inanılmaz derecede güzel resim yapıyordu.

Ama liseden sonra ana babası okutmadi, sonra duydum evlenmiş çoluk çocuğa karışmis
O kız belki misal koçun Sabancinin vsnin eşi dostu akrabası olsa bugün bir tablosunu binlerce dolara satardi yeminle

işte hayat bazen size şans verir bazen de vermez..

Bu veledede şans vermiş.
tiktok ta kızlarla video çekmeye başlayan troll. ye paraları tabi. evet
sosyal medyada hiç tanımadığı kişiye küfür etmesi 17 yaşında olmasıyla savunuluyor. arkadaşlar siz kafayı mı yediniz? 16 yaşında olsa anneannesine de küfür edebilir mi? 15 yaşında olsa tüm sülalesine küfür etme hakkına sahip olabilir mi?

geliriymiş gideriymiş malzemeleriymiş hiçbiri umrumda değil. tokatlanmak isteyen “tokatlansın”; desteklemek isteyen “desteklesin” ama artık kimsenin ahlaksızlığı bir bahane ile savunulmasın istiyorum.
- Baba şu pres makinesini aç bakim, Arzum yeni tava göndermiş.
instagram'da yemek videoları paylaşan 17 yaşında ki fenomendir. hatay'da 14 kişilik bir ailede büyümüştür. kendi emekleriyle ailesine destek çıkmaktadır. geçtiğimiz günlerde fakirliğini duygu sömürüsü olarak kullanıyor diye belli bir kesim tarafından şikayet edilip hesabı kapatılmıştı.
Güzel yemekler yapan bir arkadaş. Milletin lafından bıktığı için sanırım mutfağını tadilata sokmuş. Yolu açık olur umarım.
instagram da o kadar sağını solunu açarak fenomen olanlar var bu gariban çocuğa taktılar niyeyse.
Sevilen bir insanken, biri fakir edebiyatı yaptığını ortaya attığı için sürü psikolojisiyle herkesin bir anda nefretini kazanan insan. Bu nefretin nedeni bence kıskançlık. Sanki ona yapılan yardımlar kesilse, o yardımlar size gelecek. Bu iş o kadar kolay ve rahat ise buyrun siz yapın. insanlar birilerinin mutluluğunu, kazancını hazmedemiyorlar. Bende yoksa kimsede olmasın kafasındalar. Ondan çok daha ünlü insanlara çok daha iyi markalardan hediyeler yağarken, çocuğa gelen tencerelere kafayı takmış durumdalar. Keşke oturduğunuz yerden milleti kıskanacağınıza kalkıp bir şeyler başarmaya çalışsanız, hedefleriniz olsa, belki o zaman başkalarının hayatını bu kadar eşeleyecek vakit bulamazdınız.
Fakir edebiyatı yaparak zengin oldu mk helal olsun .dd
Fakir edebiyatı yaparak zengin olan değil gerçekten fakirlikle mücadele eden 14 kişilik bir ailenin parçası olan çocuk.
Ulan ne kahpesiniz be emek vermediği halde kimleri kimleri zengin ettiniz hala da ediyorsunuz, şu çocuktan ne istediniz o kadar emek verdi çabaladı helal olsun sonuna kadar hak etmişti halbuki.
Ne yapsınlar 12 tane çocuğu kadın geri mi soksun içine? Olmuşla ölmüşe çare yok çocuk elinden geldiğince maddi olarak ailesini toparlamaya çalıştı.
kendi imkanlarıyla birşeyler yapmaya çalışan masum bir çocuk. Yolun bahtın açık olsun..

Ülkede o kadar gereksiz kişiler ünlü ve popüler oluyor ki en azından kendi kendine birşeyler yapmaya çalışan tertemiz bir çocuk var bence destek olunmalı.
güncel Önemli Başlıklar