bugün

2009'a girerken en azından sözlük yazarlarının organize edip gerçekleştirmesi gereken eylemdir. bugüne kadar kadın, erkek, yaşlı, çocuk demeden insanları taciz eden kötü yaratıklara dur demenin vakti gelmiştir. özellikle iri yarı, kaslı sözlük yazarlarının katılımıyla ülkemizi içten içe kemiren taciz meselesinin kökü kazınabilir. hanım yazarlar da oklavalarını kapıp gelebilirler.
(bkz: küfür etmek için maça gitmek)
(bkz: içmek için meyhaneye gitmek)
(bkz: film izlemek için sinemaya gitmek)

bunlar kadar doğal ve aynı zamanda da sevap işlenebilecek hadisedir.*katılımın çokluğuna göre kesinlikle yılbaşı beklenmemeli, görüldüğü yerde tacizciler hak ettikleri şepeşilleleri yemelidirler.
bir stres atma yöntemidir. trafikte birine mi kızdın, oğlun ya da kızın gizliden gizliye olmadık işler mi çeviriyor, kredi kartı borcun mu var? gel abi taksime.. hazır ortada zikilmeyi hak eden bir güruhta varken, gör işini. sen de rahatla, memlekette rahatlasın..
akabinde gotü kaybetmek ile sonuçlanabilir. aman dikkat.
ulan hangi birisini dövesin. e tabi birde olayın değişik bir boyutu vardırki, bu tacizci grubu dövmeye giden insanlarin birbirlerine girmesi.. olur olur valla. çabuk gaza gelen milletiz. b.ku bile çıkar! sonra polis gelmezmi oraya ha! dövmezmi hepiciğinizi( hoş ben tacizcileri döven polis görmedim ama) ( polis dövmez, polis sever)

edit: yukarıyı henüz okudum.. ne o canlar, zirve yapmışız!...
katran ve tüy alarak katılacağım etkinlik.

(bkz: gençler eğleniyormuyuz)
(bkz: ava giden avlanır)
ceza kanunu sayesinde bir sonraki yılbaşı(ları)nı mahpushanede geçirmek.

parası ile değil mi, kardeşim ? bırakınız, ellesinler. bırakınız, .......
dövmek yerine 20 ytl (fiyat tamamiyle hayalidir)lik bir travesti vizitesi sıkıştırıp o sarhoş halleriyle tarlabaşına yollamak daha makbuldür.
taksim'in aşağı tarafının tarlabaşı olduğu düşünülürse bu elemanlar tek tük sotede kıstırılmalı ki bi ıslıkta orduya dönüşmesinler.
bir işe yaramayacağını düşündüğüm eylem. 'şiddete hayır' sloganları atacak değilim ; fakat bu insanları dövmeden önce , bilinçlendirmek gerektiğine inanıyorum. merak ediyorum ; bu yaptıklarının , ülkemizin imajına , ne büyük zarar verdiğinin farkındalar mı? peki ya taciz ettikleri insanların yaşadıkları korku , tiksinti , psikolojik durum...
bunları bilseler ya da algılasalar , yaptıklarından utanırlar mı? eğer, bunları gerçekten anlayıp , yine de yaptıklarından utanmıyor ve gurur duyuyolarsa ; işte o zaman bende gidiyorum taksime...
2010 yılbaşını huzurla geçirmemizi sağlamak için şimdiden kolların sıvanması gereken faideli davranıştır.
rakımızı içtik, yeniyılımızı kutladık, şimdi de biraz tacizci dövelim felsefesine ayak uydurmuş bünyenin eylemidir. akabinde tacizcinin taksim'de sallandırılması mümkündür.*
şaka gıbı olsada toplum, denetım görevı yapıp sokak baskısı uygulamalıdır,
caydırıcılığı olacaktır.
herşeyı devletten beklemeyınız
57 ytl verilerek gerçekleştirilebilecek eylem. bu aralar her şeyin taban fiyatı 57 ytl zaten.
zirvesi düzenlenesi hadise.

(bkz: kamu hizmeti)
gerçektem mükemmel bir fikir, hatta bunları çırılçıplak sıraya dizip pipilerini oklavayla terbiye etmek lazım. başka türlü olmayacak.
kalabalık ve organize olunabilecekse son derece anlamlı ve başarılı olacak eylemdir. *
kurban olarak dişi bir yazarımıza mini etek giydirmemiz gerekmektedir ki, tacizcileri rahat tespit edelim. çok büyük kalabalığa gerek yoktur 50-60 yiğit konu için yeterlidir.

ayrıca dövmek yerine 50-60 kişi tacizcileri taciz etmek, onların popolarına, göğüslerine ellemek, hatta abartıp pantolonlarını yırtana kadar mıncıklamak demokratik eylem bağlamında ve psikolojik anlamda daha etkili olabilir.
bütün sözlük yazarlarıyla organize olup yapılması farz olan eylem.
bu aralar duyduğum en iyi fikirdir. kalabalık bir ekip oluşturup iyi bir organizasyonla bu amaca hizmet edilebilir. hatta dövmeden önce bütün ekip elleyeni hunharca çimdikleyip taciz edip ondan sonra girişebilir. yani sadece gidip dövmekle değil dövmekten beter etmekle onurlandırılacak bir harika eylemdir.

-bu yılbaşında ne yaptınız?

-elleyeni dövdük.

-bravo. alkış.
göte sağlam bir damacana yerleştirmek suretiyle hazırlıklı olarak gerçekleştirilebilecek eylemdir. aksi takdirde hastanede "abi sen de olmasan ne yapardım haa" derken bulabilir er kişi kendisini.
neden dövüldüklerini bilmedikten sonra bir b.ka yaramayacak aktivitedir. "gel abi sende elle, ne kızıyosun, hepimize yetecek kadar var" bile diyebilirler... o sebepten ötürü, herkes kollasın kendi götünü! *
sike sürülecek aklı bulunmayanların yapacağı bir eylem olacağı süphe götürmez.
ben varım dediğim aktivite. bu aralar çok kafa atasım var zaten birilerine. boşa gitmesin bari. vatana millete bir hayrimiz olsun.
güncel Önemli Başlıklar