bugün

heyecanlı yazar. bu ne acele. sabret biz açardık nick altını.

edit: dün yazmışım nick altına kendi nick altını açtığı için. bugün bazı yazdıklarını okudum da bu arkadaşın fikirlerine karşı gelin ve bu arkadaşın elinde imkanı varsa sizi acımadan katledecektir. öyle bir zihniyet var.
profil sayfasını incelediğim de şaşırdığım yazar.kısa bir sohbetin arkasından kendisini ekmekle suçlandığım için entrylerinine göz attım.entryleri ile mesajları iki farklı insan.
Son girdiği entryleri incelediğimde biraz kadın düşmanlığı olduğunu düşündüğüm yazar.
o da benim gibi kadınları sevmiyor yazarı.
(#31661749) doğru söze ne hacet. helal.
(bkz: donuzlara alındı inşallah)
Açık oylamalarıma alışsın artık.
Çay içmek için bahaneyse o ayrı tabi.
Kalbimi bir kez daha kıran yazar.daha da oylamam.
Zehir zıkkım olsun o Zaman.
iyi geceler.
Böbrek bağışı için seyehat engeli bulunmuyormuş.(güneydoğu hariç).
Hala açık oylayan yazar.
stil sahibi,zeki ve cömertim demek istiyor galiba.
Sağda solda ölüp suçu üstüme kalacak ayrıca.
Çaylaklığı bitmiş hoşgelmiş.kendi entrylerine bakmadan başka yazarları eleştiren yazar.kendisi hakkında yaptığım ilk eleştiri de aynı şekilde olmuştu,hatırlatırım.donuza eklerse böbrek avı yalan olacak galiba. neyse sağlık olsun.
takipleştiğim, çaylaklığı yeni bitmiş öğrendiğim yazar.

güzel entrylerini ilgiyle bekliyoruz.
NE kadar olay çıkmasına bayılan bir yazar.
guldurdu orospu cocugu. komik adam.
sevdiğim yazar. devvam.
(bkz: t reznik/#32332236)

entry nick ilişkisi.
tirrek.

olm uymadı mı ama ahahahahha.
Putperestlere ve 3 entrysinden birinde kedi fotoğrafı yer alan embesillere bakış açısı;

görsel
(bkz: #32487890)

tanrının beyni olmayanlar yaşayamaz tezini çürütmek için yolladığı yazarlardan biridir.
Karmasıyla kahkaha attıran yazardır.

(bkz: iyi gün dostu)
Elini kolunu sallayanın yazar olduğu yerde biten müsvedde.
"Ananı göder de sikek"
Hangi insan evladı bunu diyebilir?
titanik in haklılığı devam ediyor.
yaptığı itlikten kendi sorumludur, annesini katmamak lazım işe.

sonuçta hiçbir anne böyle bir ... evlada sahip olmak istemez.
ben sözlükte kimseyle polemiğe girmek istemem. bir kişinin hatasını ölmüş annesine küfrederek söylemek en hafif tabiriyle itliktir. bunu bilerek hatayı savunmak daha büyük hatadır. özür dilese ne olur. ölmüş birinden nasıl helallik alacak. lafı ölçüp biçip konuşacaksın. ağzından çıkana kadar senindir. çıktımı senden gider. titaniğe tavsiyem bu tür konuları zorlama .herkes aynı karatta değil. edep ya hu.
yahu, annesi ölmüş olsun, ölmemiş olsun. ne fark eder.
bir insan bir insana "anneni gönder de......" der mi? bu kadar mı aşağılık insanlar oldunuz?

biri çıkar birinin karısı hakkında başlık açar, tipiyle alay eder, bir diğeri başka birinin anasına küfür eder.

yok ya, insanlık falan değil bu. alenen soysuzluk.

yazıklar olsun.