bugün 1424 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

türkiye de öğretmen olmanın zorluğu

 1. 3 1
  türkiye'de 135 bin öğretmen açığı varken ve hala kpps'den 90 puan alıp yine de atanamayan, utanmadan 300 tl'ye ücretli olarak çalıştırılan binlerce öğretmeni gördükçe daha iyi anlaşılan durumdur. zamanında ziraat mühendislerini, bilmemne mezunlarına öğretmen sıfatı verip çocukların başına öğretmen diye diken bi zihniyet varken insanın dimağı tıkandığından daha fazla birşey söyleyemiyor insan bu konuda.. yazık..

  edit : genç ziraat mühendisleri rahatsız, sanırım.. ama sözüm size değil, size bu hakkı verenlere..
  #6237898
 2. 0 0
  dört yıllık fakülte mezunları öğretmenlik yapamıyor ama iki yıllık ve lise mezunlar ücretli öğretmenlik yapabiliyor bu ülke de..
  #6237950
 3. 3 1
  Kırgızistan manas üniversitesi ve odtü sınıf öğretmenliğinden mezun olmanın arasında bir fark olmadığının okulu kazandıktan sonra fark edlimesi buna en iyi örnektir.
  #6238254
 4. 0 0
  anlatılmaz yaşanır bir durumdur. kimsede anlamaz boşuna anlatmaya çalışmayın.
  #10113305
türkiye de öğretmen olmanın zorluğu ile alakalı başlıklar