bugün

daha çok seks yapma istedikleri doğrudur ama daha çok seks yaptıkları o kadar da doğru bir önerme değildir.
(bkz: size ne)

kıyafetten bir kadını gıyabında aşağılamak için yapılan demagoji(ahanda bu da tanım).

türban takması da seks yapması da sadece kendini ilgilendirir.

ne meraklısınız kıyafetten kişilik testi yapmaya.

siz yapmıyorsunuz seks sanki. tey alam.
kimseyi ilgilendirmeyen eylemdir lakin kimsenin özel hayatı, ibadeti siyasi görüşü kimseyi ilgilendirmez.
(bkz: sana ne)
(bkz: sana giren çıkan mı var)
dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı.
salça olmak dururken, nene gerek çam dalı...
konu sahibinin eninde sonunda ebeveynlerinden birininde başının kapalı olduğu gerçeğiyle birlikte duymuş olduğu hikayeleri genelleme arzusudur muhtemel.
şimdi başını bıraktınız da en özel mahremine mi indiniz dediğim önermedir.

yav arkadaşım (bkz: sizene)
daha çok küfür yediklerindendir.
kimse başı açıkların seks hayatından bahsetmez iken sırf türbanlılarla uğraşmak adına bu başlığı açan insanı kınıyorum. atatürkün anneside türbanlıydı ne yani o da mı?
seks yapmak için evliliği beklerse ve kendini açık kızlar gibi arkadan vurdurmazsa seks arzularında bir patlama olur.evlendiğinde ise öyle isteklidirki açık kızlardan daha sikişken olur.açıklaması budur.gayet doğaldırda.
takdir edenlerle beraber konu açanında seceresinin yad edildiği konudur efedim.
hayatındaki* hanımların hepsi türbanlı olan, ve onları gözlemledikten sonra tespitte bulunan yazarın söylemidir.
ikinci bir itimal ise; adil gür ile çalışıyor olması ihtimalidir.
ve bu yoldan dine ve dindara saldırmanın ucuz bir numara olduğunu birisi hatırlatmalıdır bu tiplere.
(bkz: hayatın gerçekleri)
(bkz: bok atmada sınır tanımamak)
kaynak olarak en yakınından yardım alınması gereken iddaadır. zira asılsız ise türü banlı bu sperm örneğinin derhal klozetten tuzlu suya karıştrılması önem arz etmektedir.
eğer baskıcı bir aileye sahipse -ki öyledir, ailesine bir tepki olarak bu şekilde davranış gösterebilirler.
izmir'e, kemalist'e, laiğe hakaret eden, saçmalayan başlıklardan sonra şimdi de bunlar başladı, "o başlattı" diyen çocuklar kadar saçmalamaya başladılar artık, bize ne türbanlıdan çarşaflıdan. bütün genellemelerin yanlış olduğu gerçeği derim, topluluklar içinde çatlaklar olabilir. türbanlı kızlar da seks yapar, açık kızlar da. istatistik kurumu musun anlamadım gitti.
not: türbanlıyı da sevmem, türbanlıya sallayanı da, açığa sallayanı da. hani nerede insanlara verilen özgürlük?
imkansızdır. ahlaksız olan türbanlıları tenzih edersek ki bunlar o örtüyü başlarına aile baskısı sonucu takmış oluyor genelde, başı açık ve gayet özgür rahat hayat yaşayan hatunların daha çok erkeklerle birlikte olduğu su götürmez gerçektir asıl.
türbanlıların mı başı açıkların mı sorusunun cavabıdır.
(bkz: domates mi daha kırmızı su mu daha ıslak)
görünen sex kılavuz istemez.
genelde 3-4 çocuk sahibi olmaları bununla ilgili bir bağlantı olabilir. tabi suç bunlarda değil abazan türk erkeklerinde diyorum ben.
türbanlı ve türbansız tüm kadınların seks hayatını bilimsel araştırma metoduna uygun şekilde inceleyerek elde ettiği sonuçları karşılaştırıp türbanlı kadınların daha çok seviştiği yargısına varan kişinin bilgi paylaşımıdır.
(bkz: sözlüğün yeni troll adayları)
seksapalitelerinin yüksekliğinden kaynaklanır. o türban ne de hoş gösterir öyle. hele bir de hatun kilolu ve giydiği darsa.**
yine baş örtüsüne türban diyen troll başlıklardan biridir, ne yapsam denilip şu kapalılara bir sataşalım ortalık karışsın amaçlıdır, amacına da ulaşmaktadır.
ülkemizde türbanlı kızların çoğu neden kapandığını bilmeden, annesinden görerek kapanmıştır. kapanan bir kadında bazı dini olguların olması gerekir. eğer bunları bilmeden sırf "ben inanıyorum o halde kapanmalıyım" anlayışı yüzünden kapanmışsa o kadından bir hayır gelemez. sonrada yok efendim park köşelerinde öpüşmeler, daracık kıyafetler giymeler, daha çok sex yapmalar gibi olaylara karışıp dini lekelerler. kökeni cahilliktir.
güncel Önemli Başlıklar