bugün

genelde esmer olup düsük belli pantalon giyince ve egildikleri zaman ortaya cıkan mide bulandırıcı goruntuye neden olan kızlardır. tuy sarartıcı kremden ziyade epilasyon veya agda ile halledilmesi tavsiye edilir.
kesin çözüm sırtlarını kapatması gereken kızlardır. insanın midesiyle bu kadar dalga geçilmemeli.
erkekten tek farki gögüste kil olup olmama durumu olan, genellikle çok bir esmer olan kizlarda görülen olaydir.
hormonal bozukluk sonucu ortaya çıkan durum.
(bkz: sebekiye)
dış görünüşe bakan insanların hoşlanmayacağı kızlardır. öyleleri siktirip gitmeli. çünkü ben öyle birisine aşıktım bi aralar. gene olsa aşık olabileceğim bi kızdı hemde. iç güzellik önemlidir.
traş bıçağının yetişemediği bölgelere yapacak bişey yok..
Güzellik-çirkinlik değildir burada mesele. Buradaki mesele kendine bakmaktır. Amk sırtta kıl ne demek lan ?
talihsizliktir efendim. tez vakitte önlem almak ve o kıllardan kurtulmak gerekir.
pisliğin önde gideni. şuan tam karşımda böyle bir kadın var, sırt dekoltesi epey fazla olan elbise giymiş.
Kıl denilmez lakin tüyler siyah olunca kötü görünüyor.
o kıllar yalanarak seksi bir hale getirilebilecek kızlar.
erkeklerin çoğu kıl yumağı gibi ona bakarsan? babasının genlerinden dolayı öyledir sana mı kaldı yargılaması ibiş
Edit. Erkek olduğu için yargılama hakkına sahip olduğunu sanan beyni kıt şahıs.
çok güzel olanları vardır.
tamam güzelsin ama aldır o tüyleri,
hadi aldırmadın neden sırt dekolteli elbise.
Usturayı akuaaa diye vurdukmu kıl falan kalmaz kız olması yeterli.
genlerden gelen bir durumu bu kadar tiye almak çok haysiyetsizce.
Tüm vücut kampanyalı lazer yaptırması gereken kızlardır.
Arkadaşımın yedi yaşındaki kızında var kendisi veya eşi böyle değil hatta eşi bildiğin tüysüz bunu çok kafaya takıyor acaba sorun ne diye..
Bacağının diz üstünde, baldırında kıl olan kız görmüşken sırtta çıkabilecek 3-5 tüyünü dile getirmeyeceğim kızlardır. Kaş bile aldırmayacak kadar kıl tüy yoksunu bir aileden geliyor olmak kimilerine akıl sır erdiremiyor.

Edit: Orangutan melezleri eksiliyor ve durum düzensize haz veriyor. Kıps.
Evet gerçekten kötü bir görüntü. Ama bu medyanın dayatması. Neyse medya ekolünden çıkalımda, kızlar ne yapsınlar. Sen kendi sümüğünü sil götoş.
Gece rüyalarınıza girer işallah!

Rahat bırakın gari şu kızları. Anaaaa.