bugün

tabi manyak mısın, biz bile ailecek oturduk türbanlı bacı bakanımızı konuşuyoruz.
yahu sunun tipine bakar misin allah belanizi versin sizin. bakanliklara karizmatik yakisikli veya guzel kisiler atanmalidir. nasil ki sen diyorsun saray ulkeyi temsil eder guzel imaj yaratir ben de diyorum ki bakanlar imaji belirler. siktimin ulkesinde yok mu abi 13 tane 15 tane 20 30 tane yakisikli temiz karizmatik guzel insan?
a. davutoglu'nun saraydan aldığı direktifle yaptığı %100 lük saf o.ç luğudur. akp'den kaçan feto oylarını geri toplama hreketidir.
kafanızı sikeyim sizin ya. siz o kadının başörtüsünü kafaya taktikca tabi ki gündem değişecek amina koduklarım. bi siz takiyorsunuz kadının başörtüsüne giyimine.

neden konusulsun, neden tepki gosterilsin. var mi buna hakkiniz. nerden aldınız bu hakkı? he amina kodugum?

siz bitmedikce kendisi tabi ki gündem olur.
yapıyorsun da bari adam gibi yap dedirten harekettir.

elena udrea, romanya eski turizm bakanı.

http://www.zbrushcentral....t.php?attachmentid=118838
görsel

isveç eğitim bakanı.
aida hadzialic
görsel

biz güzel siyasetçi göremeyecek miyiz ulan?
(bkz: cihangir çomarı)

Hani insanlar özgürdü kardeş, istediğini yapar, istediğini giyerdi.
Sizin gündeminiz yeterince değişmiş zaten. Siz bu kafayla gidin mini etek falan giymek için milleti galeyana getirin hadi.
kimsenin şeyinde olmaması gerekir.

neymiş eli yüzü düzgün birini koyamamişlar miymiş? yunanistan ın kadın bakanları çok ğüzel bak o yüzden dünya gücü halindeler şuan.
Oraya 5 cm etekle çıksa sorun olmaz ama.. artık karışmayın insanların yaşam biçimlerine gayet normaldir..
Bir de böyle düşün.
güncel Önemli Başlıklar