bugün

enteresan bir filmdir. ana fikri, "kaderde varsa düzülmek, neye yarar üzülmek" sözünden ibarettir.
(bkz: premonition)
turgay güler'in ülke tv'deki, farklı konuları mehmet altan gibi aşkın, (b)ilgili konuklarla irdelediği keyifli programı.
inci sözlük'ün reklamını feci şekilde yapmış olan program.

inci yazarlarına "anarşist" dedi turgaycığım ayrıca programa çıkarma türünden de davetkar bir laf etti.
ülke tv de gerçekten sıradışı kişileri alan program. yaptığı en büyük hata bilal göregen i çıkarıp meşhur etmesidir.
Turgay güler'in ahmet kekeç ve salih tuna ile birlikte "osuruktan teyyare, selam söyle o yare" kıvamında muhabbetler yaparken, darbe soruşturmaları başlayınca, zamanında bir şekilde kendilerine posta koymuşlara "iktidar bizde artık, ne zaman istersek zikeriz sizi." hissinin yaratıldığı ülke tv programı.
Çok bozdu çok hergün farklı konuklarla giden program uzun süredir 1-2 konuk üzerinden gidiyor. Ve turgay güler iktidarın gazıyla bıraktı o naif kibar havasını.
Pseudo entelektüel cemaatçi programı.
yavşaklığın ne demek olduğunu bizlere izah eden program.

not: yazar burada '' yavşak '' kelimesini bit yavrusu olarak kullanmıştır.
facebooka ısrarla geri dönmemi isteyen bir arkadaşıma göre ben 'sıradışı' biriymişim. üniversite yıllarında öyleymişim ve hala bu özelliğim devam ediyormuş. 'benim yaptıklarım kimi ilgilendirir ki, zaten beni kimse sevmez, face girip napıcam' dediydim, 'hayır herkes seni sıradışı olduğun için seviyor ve sana hayran oluyor' dedi. hatta arkadaşlar arasında 'sıradışı' olduğum söylenmiş. birkaç karakalem, kuruboya resim, bir iki hikaye yazmak 'sıradışı' olarak mı algılanıyor, bu durumdan memnun mu olmalıyım yoksa şüpheyle mi karşılamalıyım bilemedim şimdi. çünkü sıradışı olan insanlar toplumda pek sevilmezler, 'garip davranışları olan bir varlık türü' olarak algılanırlar. herkes beni böyle mi algılıyor yoksa...bir sürü soru kafamı kurcaladı. ama face dönmem, dönemem, kesin kararım bu dedim arkadaşıma.
25 mayıstaki yayını izlenmesi gereken sohbet programı.
film az once bir kanalda yayinlandi. baslamasiyla birlikte alip goturuyor surukluyor ama sonyarim saatte siciyor. keske romantizme degil de sizofrene baglansaydi imdb de aldigi puanin uzerine en az 1.0 koyardi. yine de izlemeye deger.
ing. (bkz: extra ordinary)
bir tanım..
görsel

Şu köpekler bile sıraya uyuyor siz hala sıra dışı...
güncel Önemli Başlıklar