bugün

0 al daha iyi denecek durum.
"1 ne lan" diye takılırlar adama maazallah!
isminizi doğru yazmanız halinde gerçekleştiremeyeceğiniz eylem.

bu durumda puanınız 00 oluyor. denedim mi? hayır. 10 soruya da uçak çizdim, 02 aldım. buradan yola çıkarak basit bir hesap yaparsak, adınızı 15-20 kere yazmanız lazım 01 puan için. ehehe. benim uçak ve otobüslerimde emek vardı, onlarca çizmeme rağmen 02 verdi siz düşünün. yaa.
0 almanın disiplin suçu gerektirdiği durumda hocanın herhangi bir nedenle 1 puan verip soruşturmadan kurtulduğu durumdur.
akabinde hocanın 99 puanı nereden kırdığı merak edilir.
din kültürü dersinden alınıyorsa sorun yoktur.
--spoiler--
adanalıyık, allahın adamıyık
--spoiler--
(bkz: sıksam daha fazla yapardım)
(bkz: sen kendini aştın)
(bkz: bu gidişle ikinci sınavda 02 alırsın)
(bkz: adanayı tutturdun işte)...

gibi sözleri söyletebilecek yaratıcılıkta bir not.
efenim matematikten aldığım bir nottur. bir de kağıdın altına önemli olan katılmaktı yazmıştım. kadın gülmedi de lan! bari tebessüm et bişe yap. yanına çağırdı bık bık bık konuştu. bu suçtur flan...
(bkz: gerizekalı)
başıma gelmesi dolayısıyla çok takdir edilesi diyalogları oluşturabilen bir durumdur . örnek vermek gerekirse ;

naylon brando :nb
naylon brando' nun babası :nbb

nbb: oğlum nasıl bakalım dersler? şu hani kötü geçti dediğin bir ders vardı hani o noldu o? açıklandı mı?
nb: ya baba valla çok moralim bozuk. 100 ü 99 puanla kaçırdım.
nbb: (şaşırır bir 10 saniye) ne yani şimdi kaç aldın 99 mu aldın? (hala anlamamıştır ve oğlunun kötü geçen dersinden 99 aldığına inanmaya çalışmaktadır )
nb: yok baba işte 100 alacaktım tam 99 puanla kaçırmışım onu diyorum.
nbb: (ikinci seferde durum anlaşılır ama bir kez de oğlunun ağzından duymak ister belki yanlış anlamışımdır diye) kaç aldın lan sıpa?
nb: 01 almışım baba yüksek müsadenizle...
nbb: neeaaaaaaaaaaa? huleeeeeeeeeeayn. lan oğlum ben burdan boş kağıdı kargoya verseydim daha yüksek bir şey alırdım lan 10 falan bir şey alırdım. kapat telefonu dingil ! (dikkat çekmek istiyorum çok sinirlendiği anlarda dingil der )
hocaam 99 puanımı nereden kırdınız Allah aşkına açıklayın.