bugün

insanın midesini döndürür ağrıdan.
Enayilerin yaşadığı durumdur. Nasıl olsa hiçbir sikimi asla kazanamayacaksınız.
Gerekli düzeyde tutulduğu takdirde olumlu etkisi olan strestir.

Ancak herhangi bir sınava “ben elimden geleni yaptım” rahatlığı olmadan giriyorsanız, bu stres size olumlu yansımayacaktır.
Şuan yaşadığım boktan şeydir. his kendini belli edince onu umursamayıp uyumayı öğrendim. ewed uyumak.
Stres zekanın en büyük düşmanıdır beyler bayanlar.

O yüzden sakin.
Kendini geliştir, kültürlen, sorgula ve araştırmalar yap. Arkana yaslan eğitim sistemi iyi değil sınavlara kasmana gerek yok, torpili olan kazanıyor maalesef. YAtırımı sınava değil kendine yap.
görsel
http://ahmetrasimkucukust...rme-yetisini-kaybettirdi/
Önümdeki 6.5-7 ay boyunca kar topu gibi büyüyeceğini hissettiğim stres. Huzursuz hissettirir.
Hiç stresini yaşamadığım strestir.
Altına işeyenler falan vardı ne garip insanlar bunlar.
yakın zamanda bir çok genci saracak olan strestir. temel sebebi ise gelecek kaygısı.
Sınava dakikalar kalmışken hep bende oluyor efendim. Avuç içlerim terliyor ve en kötüsü de bildiklerimi unutuyorum. Vizelere girecek yazarlara Allah kolaylık versin. Ahha gene unuttum çalıştıklarımı.
en mülayim öğrenciyi bile çileden çıkarır. zordur. allah düşmanıma vermesindir. fazla şiddetli yaşanması halinde başta göğsünüz olmak üzere vücudunuzun muhtelif yerlerinde ağrılar yaşarsınız. kalbim niye böyle neden midem kasıldı derken bir seneyi bitirirsiniz. tabi o psikolojideyken ders çalışmak her babayiğidin harcı değildir.
Valla sınav sonucu stresi daha fenadır.
bu sebepten dolayı bir çocuk bütünleme zamanında yurt odasında bileklerini kesti. bu saçma eğitim sisteminin sebep olduğu sonuçlardan biridir. hemde hiç tahmin edemiyeceğim efendi bir insan yaptı bunu. bunun suçlusu kim?

1 dönemin değerlendirmesini 1 haftaya sığdıranlar mı?
hayatı sınavla geçip genç yaşta psikilojisi bozulan insanlar mı?
uykusuzluk, karın ağrısı, telaş getirendir.

hayatımdan benden daha mı önemli sorusuna evet önemli cevabını verecek kıvama getirdiyse, ne yapmalı bilemez hale geldim.
Adamı mahveder. Neticesinde Pörtleyen sivilceler ve şiş gözler vize haftasındaki klasik öğrenci itemleridir.
(bkz: 25 kasım 2015 teog sınavı)
Bir evlilik stresi değildir.
yarın teog var off çok heyecanlıyım.
El yakar avuc yakar en sonunda ise kafa bitti...
Sınava çalışmanıza engel olan, iğrenç, tırnak yedirten, "acaba sınavsız bir dünya var mıdır?" dedirten, her yıl, her ay, her hafta duyduğum histir. Sınavdan sonra da ne kadar gereksiz bir şey olduğunu hatırlatır insana.
bende olmayan şeydir ıhım ıhım öhöm boğazıma bişi kaçtı lannn..
Daha basindaysaniz simdiden basiniza geleceklerden sizi haberdar etmekle mukellefim , stresten heryeriniz yara bere icinde kalacak. Belki benim gibi kalbiniz mideniz iflas edicek gozleriniz ameliyatlik olacak. Ve sinav sonucu aciklanana kadar asla mutlu olmayacaksiniz.sinemaya diskoya kafeye vs gidemeyeceksiniz. Herkes gezerken siz ders calisacaksiniz. Sevgili bayanlar makyaji bile birakacaklar saclar kirilacak surat kirec tasi kas biyik.kendini salacaktir cunki vaktiniz olmayacaktir bunlar icin. Erkeklerse saci sakali birbirine katacaktir. Psikolojiniz mi? Hic bahsetmiyorum sinavdan sonra psikologa gitmeniz onerilir.
Konuları bilen, sorularını ezberlememiş, aklını kullanarak çözen insanın çokça yaşamayacağı strestir.
psikoloji bozar. belkide hayatımın en büyük dönemeci bu sınav. daha önce arkadaşlarım atanırken ben bir sonraki sınav için hırs yapıp kendimi motive ettim. lakin o işler öyle olmuyor.

günlük işlerin yorması benim için geçerli bahane olmuştu. evet yaşım daha genç ama bu stres bünyeme ağır geliyor.49 gün kaldı ve kendime bir program yaptım. bu 3 satırlık program her iki ihtimalle hayatımı değiştirecek.
sınavdan sonra editlemek üzere.