bugün

hayatınıza kayabilecek hadisedir. kelimelerin uzununu yazmak artık işkence gibi geldiğinden kendinizi kaptırıp saçmasapan kısaltmalarda bulunabilirsiniz. ( gayet ciddi bir cümle yazacaksınızdır; misal: "bnun gbi örnklern çocuklr üzernde olmsz etkleri olduuuuuuu saptnmştr") muhtemelen o uzayan "uuuuuuu"lar sınav sonrası tek tek götünüze girecektir. bu da yetmezmiş gibi nokta yerine smiley koymak, hocanın da size koyacağının habercisidir. aman dikkatli olalım, bütlere kalmayalım!!:)
soru: aşağıdaki beurnolli denklemlerini çözünüz?
cevap: kullanıcı şu an çevrim dışı olduğu için cevap veremiyor.
soru: hoca size titreşim gönderdi.
Tamamen trajedi ile sonlanıcak bir olay! edebiyat dersinde denenmiyecek bir hadise!!! Denemeyin * )
sesli harfleri atmak suretiyle doldurulan edebiyat yazılısından 1 almak gibi sonuçları vardır.
(bkz: günlük hayatta sözlük formatında konusmak)
ya msn ve msn deki dil hayatımıa bu kadar yerleşti artık bilgisayarda kullandııımız şeyleri bazen yazılara da yazıyoru. allahtan ben makine okuyorum da sözel dersler pek yok
Kopya Çekmek için sırasından kalkmadan önce kağıda (Hemen Dönecek) yazmak olabilir mesela
soru:termometre çeşitlerini sayınız
cevap: ııııı bi sadisee ay hapşuuu bi burnumu silip geliyorum ..hıh tamam geldim. sayıorm...
salaklığın ulaştığı son nokta.
(bkz: salak)
cevapların yanına, düşündüğünü göstermek için düşünüyorum smileyi, çözemediğinde ağlayan smiley, zor soruların yanına dil çıkaran smiley, kopya çektiğinde sırıtan smiley kullanılması muhtemeldir. ayrıca sınav süresi dolduğu halde henüz sınav kağıdı teslim edilmediyse hoca tarafından titreşim gönderilir. ad-soyad kısmına da nick ve kişisel ileti yazılır.
soru: toplam talep eğrisini çiziniz ve açıklayınız?
cevap: dosyayı gönderiyorum kabul et
soru: ???
cevap: cam var mı?
ingilizcesi sular seller gibi iyi olan bireyin sınavdan 3 alması ile sonuçlanacak eylem.*
kağıdı doldurmakla başlayalım önce,

ad: ben de seni tanıyaamadım yaaa? sen kimdin? ya kusura bakma ya..
soyad: lan gizem sen misin kız?
sınıf: ne dion kızm? saçmalama.. volkan ben lan, hani hede hödö deki okulda okuyan.. tost ısmarlamıstım sana.
no: he telimi istion tamam kızım söölesene baştan şunu :D

soru 1: fotosentez nedir?
cevap: ya sen murrosun dimi, kafa buluon benle, engelleyeyim de gör sen!
sürer gider bu...
sonuçları okuma sırasında öğrencinin gitar kırma göz kırpmasını öğretmeninse öpücük göz kırpmasına neden olabilecek olaydır..
soru : 2. Dünya Savaşı Sebepleri
cevap : (bkz: http://www.odevsitesi.com)
eğer edebiyat öğrencisi iseniz veya edebiyat dersinde kullanıyor iseniz; oldukça düşük bir not almanızı sağlayacak eylem.
soru: "yeni keynesyen makroekonomik akım" olarak nitelendirilen düşünceyi açıklayarak, bu akımın "yeni klasikler"den ayrılan fikirlerini karşılaştırmalı biçimde yazınız.

başarılar dilerim..

cevap: slm cnm nbr? sınav kağıdına başarı dilerim yazan hoca tripleri ha? * ok, bn şmdi çkıorm *, snra grşrz tmm? c'ya..
aslında ileride gerçekleşecek olan, ama bugün bize komik gelen ve bir hayal olarak gördüğümüz eylemdir.çünkü internetteki karşılıklı online yazışma programlarını kullanma yaşının neredeyse okuma yazma, öğrenme yaşına düştüğü günümüzde, gelişen nesilin kendinden bir önceki nesil gibi, kendini tanıtırken bulunduğu mahalleyi anlatmak yerine internette takıldığı web sayfasını anlatan ve bir ömer seyfettin'in ve yaşar kemal'in öyküleriyle tanışmadan internetteki sex öyküleri ile tanışan, internette tanışdığı başka insanlara kendi yaşayışını ve sosyal durumunu beğenmediği için, hayal dünyasında kurduğu ve olmak istediği bir insanı tanıtan, kişi sınav kağıtlarını msn dili ile doldurmaktan daha da ileri gideceği belki de türkçe konuşmayı unutacağı, insanlarla tokalaşmayı ve sıcak bir sarılmayı unutacağı günlerde gelecektir.
soru:plank sabitinin bulunuşunu ispatlayın.
cevap:away
-mob nedir?
+cam varmı?

edit: msn dili yzıyor değil mi? mi soru ekini ayrı yazmayı biliyorum ben de.

(bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz)
sınav sırasında msn muhabbetlerinin dönmesi durumudur.
+ olum kopya mı çekiyonuz, getirin bakayım kağıtlarınızı..
- yok hocam walla.. arkadaş bi paylaşım klasörü gönderiyordu da onu alıyordum...*
soru:dandanakan savaşının sonuçları
cevap: ii
cevaplar bittikten sonra kağıdın en sonuna :
oq hocam ben kaciorm kib optm mucxx
bilgi üniversitesi tk dersinde şahit olunan olaydır. anlatıyorum, tamamen gerçek..

birinci vizede öğrenciler dilimizi nasıl korumalıyız konulu bir kompozisyon yazarlar. ikinci vizedeyse bu kompozisyonlardaki anlamsız cümleleri seçen hoca, bu cümlelerin anlamlı hallerini yazmalarını ister öğrencilerden. yemin ediyorum birinci sınavdan daha zordu..

sınavdan sonra üniversitede okuduğunuza inanamazsınız.. bu cümleleri yazan insanlar nasıl üniversite öğrencisi olmuş diye karaa karaaa düşünürsünüz..
soru : tarih biliminin önemini açıklayınız...
cevap : bilmiorum.
güncel Önemli Başlıklar