bugün

benim moralimi bozan bu insanları senin benim gibi garibanlar zengin ediyor. daha yirmisinde aşkı tatmadan daha , deniz görmeden ölen çocuk yaşta şehit olan yavruların koruduğu vatan topraklarında ; gününü gün eden zenginler var.
aynı yavruların ana babaları çocukları bayrak altında toplanıp sabahlara kadar bekliyor , mitingler yapıyor , taraflı tarafsız herkes takdir ediyor. işi şov olan şarkıcı kılıklı biri de çıkıp bu işte yokum bunlar şov diyor.

yav sen zaten olma bi zahmet. tadı kaçmasın yapılan güzel şeylerin.
göt kili degildir.
takdiri hak edecek kadar cesur, ilkelerinden vazgecmeyecek ve sonuna kadar savunacak kadar karakter sahibidir.

14 yildir milletin hakkinin gasp edilmesine alkis tutanlarin elestirmeye hakki olmadigi gibi, Heykeli ucube olarak gören bir güruhun sanatciligini tartismasi da bir hayli abes kacmaktadir.
Hayran olduğum kadın.
görsel
geniş omuzları var.
kadın ilk şarkısında bile diyor abi ; '' ister gelirim ister gelmem hesap mı vericez bundan sonra ? '' ne karışıyorsunuz millete ya .
sol taşşakta bu kız ne yaptıda gündeme geldi diye baktım anladığım kadarıyla darbe sağolsun oda primini yapmış artık %50 side onun ismini biliyor birkaç aya unutulduktan sonra onlarında telefonlarına girecektir.
güzel hatun.
Kendisini ve yaptığı müziği hiç sevmesem de Demokrasi, kendiniz gibi düşünmeyen insanlara tahammül biçiminizi gösterir. saçma sapan linç girişiminde bulunanlar bilsin ya da hatırlasınlar istedim.
Hayranı olan çok arkadaşım vardı, ben de arada karşıma çıkarsa dinler idim. Hafiften sever hoşlanır idim ama pek hayranı değilim.

Ama şimdi gaza geldim hayranıyım. Adam gibi adam sıla.

Böyle kendi düşüncesi, kendi aklı fikri var da rol yapmıyor şov yapmıyor gibi geldi, tepki koymayı yerinde bilen, bilinç sahibi bir sanatçı sanki.

Alışık değildik emin olamadım. Bildiğin sanatçı çıktı.
Ülkenin bölünme girişimine show diyen güya sanatçı biri.
Ben olayı anlayamadım,birisi beni aydinlatabilir mi? Teşekkür ederim.
Hiçbir kadının bende yerini alamayacağı kadındır, net.
Katılıp katılmamanın isteğe bağlı olduğu bir mitinge katılmayacak sanatçı.
Zorla mı ulan.
Ben katılıyorum.
Millet olarak bokunu çıkarmakta üstümüze yok. Fazla şey yapmayalım artık. işinize bakın hadi.
Şov dünyasının bir parçası olan ama 'bu şovun parçası olmayacağım diyen' zeki şarkıcımız. Beyaz şov'un parçası oluyor ama demokrasi şovunun parçası olamıyor, istese de olamaz o kaliteye zaten ulaşamaz ayrı konu.

Demek ki ülke ingiliz, Yunan işgali altında olsa ve halk savaşıp bunu geri püskürtse, sonra zaferini kutlasa bu karı 'ben bu şovun parçası olmayacağım' diyecek.

Memlekette bunun gibiler ünlü işte. Cicişler, Lerzan Mutlu, sıla gencoğlu falan...
Olayları hızlıca okudum ve neden kadına yüklenildiğini anlamadım. IQ toplamları 19 etmeyen ünlüler doluştu o mitinge. Ben de bir sanatçı olsam gitmem. Ayrıca her miting siyasi temellidir ve bir sanatçı bundan uzak kalmalıdır. Kadının sözlerinde en ufak yanlış yokken. "Taraf olmayan bertaraf olur" lafının sahipleri artık bunu değiştirmiş ve yeni mottalarını "bizden taraf olmayan bertaraf olur" olarak belirlemiştir. Neyse gün geçtikçe kokuyorsun türkiye kalk bir duş al.
Bu çomarlara laf anlatılmaz uğraşma boş yere, boş yere hep boş yere jdjddbdhdh.
Destekteyiz.
arkasinda durdugu laf icin alkislanan sanatci. o arkasinda durdugu lafi etmeden katilmasaydi ne olacakti? onca sehit ve gazilere saygisizlik oldu.

bir cok ünlü aciklama yapmayip gelmemistir, buna diyecek birsey yok bu herkesin dogal hakkidir. ama katilmayip onca insani sovmenlikle suclamak, hele hele sehit ve gaziler icin yapilan bir organizasyon söz konusu ise , cok ayiptir.
örümcek beyinlilerin hedefindeki kadın haline gelmiş. bu örümcek beyinliler de aklı sıra demokrasi bekçileri.
ulan salak. yapılan şey şovdan başka ne? siz o meydanda çok afedersiniz de dağıtılan beleş sandviçleri yiyip, şahinleriniz ile drift yapmaktan başka ne yapıyorsunuz. bulmuşsunuz bir şarkı, eşliğinde rabia işaretleri sallayarak ülke kurtarıyorsunuz. allah aşkına bu kadar salak olmayın.

Sizin o demokrasi nöbeti dediğiniz şey akp' nin gövde gösterisine dönüşmedi mi?
Sizin o demokrasi nöbeti dediğiniz şey iftar çadırna dönüşmedi mi?
sizin o demokrasi nöbeti dediğiniz şeyde sahnede olan başkomutanınız yıllarca fetö' ye ''kıymetlimissss'' diye yalanmadı mı?

siz salakları kandırın durun.
bu kadın sizin %80' ininizden çok daha akıllı ve haysiyetlidir.
sizden de çok daha milliyetçidir.

Siz TÜRK olmak ile AKP yalakası olmak arasındaki dev farkı nasıl göremezsiniz?
sözde demokrasi sevdalılarının gerçek niyetini ortaya çıkaran kadın.
şehit mitingine şov diyecek kadar şaşırmış kadın. ömer halisdemir in kemiğini sızlattı.
görsel
eski hali
http://www.uludagsozluk.com/r/sıla-gençoğlu-187323/
yeni hali.
çok şükür omurgalı onurlu bir sanatçı görmemizi sağlayan kadın gibi kadın.
Taş gibi kadın. Göte göt diyebilen, adam gibi adamdır.

Sıla gibi.