bugün

Belki kadın bu ilişki sonucunda doğurmaz ancak eğer Ormanlık alanlarda yapılıyorsa; yangın tehlikesi doğurur.
geçen hafta maruz kaldığım durumdur. denemeyin.
alev alma ile sonuçlanır.
haydar dümen'e soru bombardımanı yapılan ilişki türü.
nasır olur ellerinde en fazla.
elbise varken bir anlamı olmayan gereksiz bir heyecan durumu.
(bkz: fortal seks)
ŞEHiR iÇi HATLARINDA GIRLA DOLUŞUR. istemsizce başlamasına rağmen sonralara doğru gelişim kaydeder.
bakir kız arkadaşlar karşısında kaçınılmaz tercih.
blue mountain state'te denise'in radon randell'e izin verdiği tek ilişki şeklidir. cinsel ilişkinin randell'in formunu bozacağına inanır ve bakire olduğunu iddia eder.

(bkz: showtime baby)

--spoiler--

lakin radon evde değilken, çatur çutur başkalarıyla yatıyor denise ablamız. ah randell ah. zaten dizinin ilerleyen bölümlerinde randell kardeşimiz bunu öğreniyor. sıkıntı yok o yüzden.

--spoiler--
(bkz: sebebi neydi ki)
"Kız oğlan kızım", "Ben kimseyle yatmadım, bakireyim!" gibi kalıplar ile, kendisini kandıran hatun kişisinin taraflardan biri olduğu cinsel eylemdir.
önce sürttürüyorsun, sonra birkaç parçaya kestiğin kağıda yaklaştırıyorsun, sürttürdüğün şey kağıdı çekiyor durumu.

e ne de olsa liselisin kardeşcim, anlarsın.

(bkz: fen bilgisi)
(bkz: elektriklenme)
Patlama sadece kıvılcıma bakar. Sonuçta sürtünen ateşle barut.
sevişmekten daha beterdir. çünkü sevişmek doğal bir eylemdir sevdiğin kişiyi öpmek istersin öpmek doğal olarak arzulamayı getirir ancak sürtünmek tamamıyla çirkincedir. amaç sadece cinsel zevktir. seks doğal bi tepkimedir. o yüzden namuslu olun sevişesiniz varsa sevişin. aşırı feminen konuştum erkekim oğa göre.
(bkz: her akşam saat 7 sularında metrobüs)
Bir süre sonra kendini anal seks olarak bulan -18 aktivitesi.

(bkz: bekaret)
Atesle barut bir arada durmaz. Kisa zamanda patlar.
çeşitli toplu taşıma araçlarındaki fordlama vakaları ?
Yeri geldimi güzeldir.
Anlayın yani bekaret beyindedir iki bacak arasında değil . bi kızın kaç erkeğin altına yattığını bilemezsiniz.
(bkz: Dry hump)
Rezalet. Knk yastık al daha iyi.
"sürtünme yoluyla ilişkiye girmek isteyen çift, 22 hektarlık alanı kül etti"

başlıklı zaytung haberini akla getirir.
klitoris ilişki dir. kızlar için zevkli erkekler için kasık ağrısıdır.