bugün

normal bir birleşimde bile hamile kalma olasılığı yüzde 10 olsa da her zaman bir risk vardır. kondomsuz bir ilişkide boşalma olmasa dahi erkeğin zevk suyunda bile milyonlarca sperm bulunur. çok minik bir olasılıkla da olsa hamile kalınabilir. spermler hareketlidir ve vajinada 5 gün yaşayabilir. ufakta olsa kıvrıla kıvrıla vajinadan rahme ve kanallara gidip yumurtaya denk gelebilirler.
sperm tayttan geçene kadar ölmüş olur.
fazla sürtünülürse açığa çıkan enerjiyle çocuk yanar. zenciler böyle oluşuyor diye biliyorum. seksten çok iyi anlarım.
tabi lan manyak mısın. hatta çocuğunuz tesla olur.
Hamile kalmak mı?
Yumurtalık vajina ağzında mi bekliyor sanıyorsunuz? Spermlerin fışkırarak vücuttan atılmasının maksadı da derinlerdeki yumurtaya ulaşma gayretindendir.

Ama yine de siz sürtünmeyin, maazallah bu kafayla ikinci kez ateşi keşfedersiniz. kömür olduktan sonra.
nereye sürtündüğünüze bağlı. duvara kerkinin bence. orası daha risksiz ve zahmetsiz.
Eğer yeterince sürtünme olursa çocuk Flash olabilir. Bu yüzden sürtünme alanı ve kuvveti çok önemli.
duvara mı diye sormak lazım.
Kalınır sürtünerek benim kanka dağa orta 3 e giden kızıhamile bırakmıştı..
O lise 2 idi..

Kızın düğününü 1 ay önce yaptık..

Kıza da annnesine de sahip çıktı..

Kız şimdi 20 yaşında ismi ..

Bir aşk kazası idi..

Edit ismi sildim.. Okur mokur kız cağız yazık..
Not klozet kapağına oturulup ta

( eğer bir gen masturbasyon yapıp attırmışşsa ve sperm ölmemiş ise )

Hamile kalınabilir.
Evlenmeden kimseye sürttürmem. Evet
bunca yıldır sürtünürüm hiç bi kızı hamile bırakmadım. sorun bende galiba.
evet rahimde radar var. gobekteki bacaktaki spermi bile tespit edip icine ceker.
çok rikslidir sadece sperm degil o an cikan zevk suyu bile hamile kalınır. ters iliskide bile yanlışlıkla vajinaya damlatan ve hamile kalan oluyor. tecrübe şart. kızlara tavsiyem kimseye güvenmeyin. Türkiyede çocuk aldırmakta öyle basit degil dogum kontrol haplarıda fayda etmeyebiliyor ve yılda maximum 1-3 tane bile kullanması kadının tahmine zarar verir ve kısır olur.

kondom diyeceksiniz.. kondom ile bile hamile kalan oluyor acıp okuyun. Evlenmeden ilişkiye girmeyin sakınha.. 1 olmadi 2 olmadi 3.de bişey olmaz derken oyle bir olurki siz şaşarsınız halinize.